• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
      بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
      بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
saeed313

تغییر آدرس لینک ها در پوشه آپلود

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

پسوند دامنه سایتم را از com به ir تغییر دادم(example.com  شده  example.ir) الان تعدادی فایل ویدیویی وتصویری در پوشهuploads در پوشهwp-content دارم که با آدرسexample.com است لذا سایت اونا راپیدا نمیکنه

میخوام ادرس لینک ها تبدیل کنم بهexample.ir باید چکار کنم

امکان تغییر دسته جمعی وجود داره یانه؟

آیا فزونه ای هست که اینکار را انجام بده؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود @saeed313

میتونید از پلاگین زیر استفاده کنید.

https://wordpress.org/plugins/go-live-update-urls/

کار این پلاگین اینه که یه آدرس رو در دیتابیس با یه آدرس جدید جایگزین میکنه.

در مورد سوژه شما باید آدرس example.com با example.ir جایگزین بشه.

موفق باشید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

الان پیداش کردم

باید همیشه نصب باشه یا بعد از تغییر ادرس لینک میشه ریمو کرد

گزینه های بالایی تیک زدم کارم راه افتاد گزینه های زیادی داره تیبل های افزونه ها هست تیک بزنم تغییر ادرس داده بشه چیزی به هم نمی ریزه

ویرایش شده در توسط saeed313
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، saeed313 گفته است :

نصب کردم گزینه تنظیمات نداره تو منوها هم نیست!!؟

فک میکنم توی منوی اصلی ابزارها یه ساب منو میزنه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 6/28/2018 at 22:47، saeed313 گفته است :

الان پیداش کردم

باید همیشه نصب باشه یا بعد از تغییر ادرس لینک میشه ریمو کرد

گزینه های بالایی تیک زدم کارم راه افتاد گزینه های زیادی داره تیبل های افزونه ها هست تیک بزنم تغییر ادرس داده بشه چیزی به هم نمی ریزه

منتظر پاسخ

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط A.Nahvi
      سلام دوستان، یه سایتی هست که 3 تا دیتابیس هست یعنی 3 تا وردپرس هست. اصلی، فارسی، انگلیسی
      بعد من الان تو بخش فارسی سایت یه منو اصلی دارم و بالاش یه منو دیگه لینک های این قسمت ها به دامنه قبلی منتقل میشه، با این حال که وقتی لینک رو روی مرورگر ویرایش میکنم به دامنه جدید مشکلی ندارن.
      توی خوده وردپرس هم بخش انگلیسی، بخش اصلی اوکیه ولی بخش فارسی وقتی میرم فهرست هارو ویرایش کنم اصلا تغییری اعمال نمیشه... جالبه اینکه وقتی میرم ویرایش کنم دامنه ها روی دامنه جدیده ولی تو سایت قدیم.
      توی بخش فارسی هم بعضی از لینک ها درسته به کمک افزونه Velvet Blues Update URLs  درست شد ولی بازم منو اصلی و منو بالایی و بعضی از دکمه ها نه.

ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی اضطراریه ....
    • توسط mohsenfk
      با سلام خدمت مدیران و اساتید محترم انجمن
      سوال خود را در چند بخش عرض میکنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید :
      سایت من در حوزه آزمون آنلاین است - یک برگه آزمون مدارس دارم که لینک مستقیم آن http://a.ir/online-school-tests/ به این شکل است و درگاه پرداخت پی لاین رو نصب کردم - من میخام هر دانش آموز برای اینکه بخاد آزمون بده یک مبلغی پرداخت کنه و بعد لینک آزمون بهش نمایش داده بشه - یک مشکل اینجاست که لینک برگه من مستقیم هست و اگر یک پرداختی انجام بشه و کاربر به برگه آزمون دانش آموز که لینکش در بالا هست هدایت بشه لینک مستقیم برگه مشخص هست و آدرس رو برای دیگر دانش آموزان ارسال میکنه و پرداخت های دیگر صورت نمیگیره - افزونه ای هست که این لینک هر دقیقه یا هر ثانیه تغییر کنه و یا جوری باشه بر اساس هر ip تغییر کنه بصورت پویا عوض بشه ؟ ممنون میشم واضح و کامل راهنمایی کنید خیلی خیلی مهم هست
    • توسط i.gratia
      سلام خسته نباشید
      من تمام محتویات سایتمو به یک فولدر دیگه ای منتقل کردم . و از داخل دیتا بیس آدرس سایتو تغییر دادم اما متاسفانه لینک های مطالب هنوز مثل قبله میشه لطف کنید بگید چجوری میتونم لینک هارو تصحیح کنم ؟؟؟ به صورت یکجا.
      ممنون
    • توسط ali_reza
      سلام .
      فرض کنید یک سایت وردپرس
      با نام
      site.ir
      1000 تا ورودی از گوگل روی پست های اختصاصیش میگیره .
      بعد از مدتی وردپرس رو برداریم و به پرستا شاپ یا یک سیستم فروشگاهی دیگه بریم .
      آدرس پست ها قطعاً کلاً عوض میشه .
      سوال اینجاست که ورودی ها چی میشند ؟
      گوگل ناراحت نمیشه ؟
      البته میدونم که تا مدتی لینک ها و ورودی ها خراب میشند ،
      سوالم دقیقاً اینه که این کار ضربه ی جبران ناپذیری به سایت میزنه یا بعد از چند روز درست میشه ؟
    • توسط Seyed Ali
      سلام
      قبلا هر فایلی آپلود می کردم و به صورت لینک تو پست ها می گذاشتم لینک به همون صورت میومد. مثلا فایلی با این آدرس :

http://razva.ir/wp-content/uploads/2013/05/hadisevelayat.zip

وقتی تو پست به صورت لینک برا دانلود هم می گذاشتم همینطور بود.
      اما الان وقتی تو پست به صورت لینک می ذارم این طور میشه:

http://razva.ir/wp-content/uploads/2013/05/hadisevelayat.zip?20be61

این بخش آخریه :

?20be61

چیه که به لینک اضافه می شه ؟
      مشکلی ایجاد نمی کنه ؟