سیدمحسن

سفارش گرفتن در فروشگاه

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت دوستان 

من یک فروشگاهی دارم درست میکنم در وردپرس

محصولات من مثل لباس و کالا ها نیست محصولات من تولید میشن و من باید از مشتریان آنلاینم سفارش بگیرم نه اینکه یک محصول مشخص بذارم جلوشون

برای مثال فرد وارد سایت شه میگه من برای کارم کارت ویزیت میخوام بره تو بخش کارت ویزیت حالا چن تا گزینه براش میاد مثل تعداد و رنگ و نوع و اون انتخاب میکنه بعد از انتخاب قیمت براش بیاد و اون پرداخت کنه

https://www.printarabia.ae/product-select-order/discounted-flyer-printing-dubai/preset-80

این لینک این چیزی که من گفته م رو دقیق نشونتون میده

میخوام بدونم این رو چطور باید انجام بدم با پلاگین خاصی، کد خاصی یا.. ؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر پلاگینی پیدا نکردید از این راه استفاده کنید

شما یک محصول ایجاد کنید با ویژگی هایی که مد نظر دارید

بعد که مشتری سفارشش رو زد و پرداخت کرد، با راهنمایی که در سایتتون میگذارید، از طریق تیکت یا تماس باما، تصویر کارت ویزیتش رو بفرسته تا براش چاپ کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. راهکاری که دوستمون در بالا ارائه کردن متاسفانه راهکار مناسبی نیست و کلاس فروشگاه رو از بین می بره و باعث می شه که مشتریان فراری بشن.

تنها روش صحیح و اصولی این هست که محصول متغیر تعریف کنی. یعنی گزینه هایی وجود داشته باشه که وقتی اونها رو یکی یکی انتخاب می کنه قیمت نهایی بهش نشون داده می شه و بعد می تونه پرداخت کنه و شما براش آماده کنی و نیاز به هیچ تیکت و تماس تلفنی و ... نیست.

حتی می تونی از پلاگین هایی در کنار ووکامرس استفاده کنی که مشتری بتونه فایلی هم پیوست کنه، مثلا یک عکس از چیزی که می خواد. و پلاگین یا افزونه هایی هم موجود هست که مشتری می تونه در سایت شما محصولش رو طراحی بکنه. پیدا کردن این پلاگین ها کار سختی نیست. می تونی در مارکت های وردپرسی ایرانی و مخزن اصلی وردپرس جستجو کنی و به نتیجه برسی. موفق باشی.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از همون قابلیت متغیر ها استفاده کردم مچکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Kariman
      سلام
      بچه ها میشه کمکم کنید؟
      یه قالب برای فروشگاهم خریدم و میخواستم باهاش یه کاری انجام بدم که متاسفانه قالب پشتیبانی نمیکنه. برای همین مجبورم خودم کد نویسی کنم.
      برای همین تصمیم دارم توی محتویات یک صفحه جدید از وب کد html بنویسم و موردم رو ایجاد کنم.
      حالا سوالم اینجاست که اگر بخوام دستور بدم که بین محصولات فروشگاهم فلان دسته اش فراخوانی بشه و محصولات نمایش داده بشن همانطوری که در فروشگاه هستش چه کار باید بکنم؟؟؟؟
    • توسط mehr1362
      با سلام.
      من با استفاده از دکان و ووکامرس یک سیستم چند فروشندگی ایجاد کردم.
      فروشندگان قبل از عضویت یا قبل از ورود محصول باید اشتراک ویژه خریداری کنند.نحوه پیاده سازی اشتراک ویژه را باهاش آشنایی ندارم.
      اگر از دوستان کسی هست بتونه راهنمایی کنه که چطور این کارو انجام بدم ممنون میشم.

• توسط heydarfhp
      با عرض سلام
      من صفحه ساز Elementor Pro رو همراه فروشگاه ساز woocommerce نصب کردم که در این صورت باید در بخش template های المنتور تب های archive product و single product اضافه بشه. اما واسه من این اتفاق نیوفتاد و با آپدیت کردن هم تغییری نکرد. ممنون میشم کمکم کنین
    • توسط Negar7
      سلام روز بخیر
      پس از کلی جستجو در وب فارسی و عدم نتیجه درست و درمون  روی به جستجوی فرا منطقه ای بردم اما بازم نتیجه ای نیافتم و درمانده ماندم 

دوستان حتما دیدین که ، پنل کاربری ووکامرس (بخش دانلود ها) همه فایل ها همینجوری زیر هم میاد تا آخر ، مثلا اگه یه فروشگاه دیجیتالی داشته باشی کلاً کاربرات قاطی میکنن کی به کیه

چیکار کنم جدول بندی بشه؟ افزونه ای ؟ راهی ؟ فحشی ؟ ناسزایی؟
      میخوام مثلا هر محصولی که میخره اول نامش رو بنویسه بعد تمام لینک های دانلود زیرش باشه نه اینکه همه رو بریزه زیر هم
    • توسط Mahdigp
      سلام وقت بخیر دوستان.
      یک مشکل در ووکامرس دارم، من یک تم طراحی کردم ولی یک جاش مشکل داره اونم اینکه در قسمت ستاره دهی (Review) با اینکه مقدار ستاره انتخاب شده و کامنت هم نوشته شده اما خطا میده که لطفا یک ستاره انتخاب کنید.
      مشکل از وردپرس و تنظیمات نیست چون با تم دیگه درسته این قضیه.
       احتمالا یک چیزی باید در قالب فراخوانی بشه یا فعال بشه.
      در واقع مشکل از فرم Review هست