رفتن به مطلب

سفارش گرفتن در فروشگاه

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان 

من یک فروشگاهی دارم درست میکنم در وردپرس

محصولات من مثل لباس و کالا ها نیست محصولات من تولید میشن و من باید از مشتریان آنلاینم سفارش بگیرم نه اینکه یک محصول مشخص بذارم جلوشون

برای مثال فرد وارد سایت شه میگه من برای کارم کارت ویزیت میخوام بره تو بخش کارت ویزیت حالا چن تا گزینه براش میاد مثل تعداد و رنگ و نوع و اون انتخاب میکنه بعد از انتخاب قیمت براش بیاد و اون پرداخت کنه

https://www.printarabia.ae/product-select-order/discounted-flyer-printing-dubai/preset-80

این لینک این چیزی که من گفته م رو دقیق نشونتون میده

میخوام بدونم این رو چطور باید انجام بدم با پلاگین خاصی، کد خاصی یا.. ؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

اگر پلاگینی پیدا نکردید از این راه استفاده کنید

شما یک محصول ایجاد کنید با ویژگی هایی که مد نظر دارید

بعد که مشتری سفارشش رو زد و پرداخت کرد، با راهنمایی که در سایتتون میگذارید، از طریق تیکت یا تماس باما، تصویر کارت ویزیتش رو بفرسته تا براش چاپ کنید

لینک به ارسال

سلام. راهکاری که دوستمون در بالا ارائه کردن متاسفانه راهکار مناسبی نیست و کلاس فروشگاه رو از بین می بره و باعث می شه که مشتریان فراری بشن.

تنها روش صحیح و اصولی این هست که محصول متغیر تعریف کنی. یعنی گزینه هایی وجود داشته باشه که وقتی اونها رو یکی یکی انتخاب می کنه قیمت نهایی بهش نشون داده می شه و بعد می تونه پرداخت کنه و شما براش آماده کنی و نیاز به هیچ تیکت و تماس تلفنی و ... نیست.

حتی می تونی از پلاگین هایی در کنار ووکامرس استفاده کنی که مشتری بتونه فایلی هم پیوست کنه، مثلا یک عکس از چیزی که می خواد. و پلاگین یا افزونه هایی هم موجود هست که مشتری می تونه در سایت شما محصولش رو طراحی بکنه. پیدا کردن این پلاگین ها کار سختی نیست. می تونی در مارکت های وردپرسی ایرانی و مخزن اصلی وردپرس جستجو کنی و به نتیجه برسی. موفق باشی.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...