رفتن به مطلب

مشکل در ساخت برگه

پست های پیشنهاد شده

در 6 دقیقه قبل، safa.rezaie@gmail.com گفته است :

سلام

من برگه درباره ما و تماس با ما و... رو ساختم ولی تو سایت نشون داده نمیشه

هیچ اروری هم نمیده

جریان چیه؟

در ضمن قالب من twentyseventeen هست

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، safa.rezaie@gmail.com گفته است :

در ضمن قالب من twentyseventeen هست

سلام

خب باید در صفحه اصلی ، یه فهرست قرار بدی که حاوی برگه های موردنظرت باشه...

اگه بخوای بیشتر راهنماییت میکنم

لینک به ارسال
در در 6/30/2018 at 23:34، poyehcom گفته است :

سلام

خب باید در صفحه اصلی ، یه فهرست قرار بدی که حاوی برگه های موردنظرت باشه...

اگه بخوای بیشتر راهنماییت میکنم

ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، safa.rezaie@gmail.com گفته است :

ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید

باید اول از پیشخوان وردپرس به بخش نمایش » فهرست ها بری و اونجا یه فهرست برای خودت بسازی ( میتونی تو این فهرست هر صفحه ، مطلب ، لینک و دسته ای که میخوای قرار بدی )

بعد باید از قسمت نمایش به بخش سفارشی سازی بری و اونجا روی فهرست ها کلیک کنی ،

0.png

بعد هم باید از طریق بخش مکان فهرست ، فهرست ساخته شده توسط خودت رو جایگزین کنی.

1.png

ویرایش شده توسط poyehcom
لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، safa.rezaie@gmail.com گفته است :

سپاس از پاسختون

در مکان فهرست های پیشخوان من  دو تا گزینه بیشتر نداره

چجوری می تونم مکان های دیگر رو اضافه کنم یا ببینم؟

fehrest.jpg

باید در قسمت فهرست بالایی فهرست ساخته شده توسط خودتون رو قرار بدید

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، safa.rezaie@gmail.com گفته است :

برگه ها رو ساختم

چجوری می تونم برگه تو در تو بسازم و در ضمن می خوام نوار بالایی یک رنگ بهش اختصاص بدم

لطفا راهنمایی کنید.

منظورتون رو از برگه تو در تو نفهمیدم ولی برای اینکه بخواید یه رنگ خواص به نوار بالایی اختصاص بدین از کد های css استفاده کنید.

در کل من بهتون پیشنهاد میدم قلبتون رو عوض کنید. ( اگه مشکلی دارین اطلاع بدین تا راهنماییتون کنم )

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، safa.rezaie@gmail.com گفته است :

منظورمو تو عکس نشون دادم

خوب قالب رایگان خیلی کم هست

ممنون میشم راهنمایی یا معرفی کنید.

نوار.jpg

قالب های رایگان ، معمولا امکانات خوبی به شما نمیدن ، اما اگه بخوام قالب به شما معرفی کنم بستگی به موضوع سایتتون داره که در چه مورده؟

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۷/۴/۱۳ at 15:47، پویه گفته است :

بستگی به موضوع سایتتون داره که در چه مورده؟

درود به شما 

برای موسیقی و موزیک با عنوان آموزش تنظیم و آهنگسازی و دانلود مطالب رایگان با این موضوع پیشنهادی دارید؟ 

من قالبمو خریداری کردم ولی ازش راضی نیستم

نه تنها رازی نیستم بلکه کلی خطا و کدهای سنگینی داره که هميشه در آنالیز سایت که میزنم چک کنه همیشه ارورهارو مینویسه و منم کد نویسی بلد نیستمو کلا دردسر شده

کلی الکی ابزارک درش هستو کلا چون تجربه ی اولم بود، بدون هیچ تجربه‌ای خریداری کردم و اون همه ابزارکها اصلا به دردم نمیخوره و هرکاری هم میکنم کلا سایتم خیلی سنگین بالا میاد

دوست دارم یک قالب خیلی خیلی ساده و در عین شیک داشته باشم

چون موضوع سایتم طوری هستش که در هر طرح و رنگی باشه کاربر کارشو میکنه و مطلبشو دانلود میکنه.

چون مربوط به فرکانس و صدا هستش و بيشتر کیفیت مطالب مهمه

واسه همین دنبال یک قالب ساده و سبک و شیک هستم ترجیحا هزینه هم نکنم که چه بهتر عالی میشه 

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۷/۴/۱۷ at 19:59، alimelody گفته است :

درود به شما 

برای موسیقی و موزیک با عنوان آموزش تنظیم و آهنگسازی و دانلود مطالب رایگان با این موضوع پیشنهادی دارید؟ 

من قالبمو خریداری کردم ولی ازش راضی نیستم

نه تنها رازی نیستم بلکه کلی خطا و کدهای سنگینی داره که هميشه در آنالیز سایت که میزنم چک کنه همیشه ارورهارو مینویسه و منم کد نویسی بلد نیستمو کلا دردسر شده

کلی الکی ابزارک درش هستو کلا چون تجربه ی اولم بود، بدون هیچ تجربه‌ای خریداری کردم و اون همه ابزارکها اصلا به دردم نمیخوره و هرکاری هم میکنم کلا سایتم خیلی سنگین بالا میاد

دوست دارم یک قالب خیلی خیلی ساده و در عین شیک داشته باشم

چون موضوع سایتم طوری هستش که در هر طرح و رنگی باشه کاربر کارشو میکنه و مطلبشو دانلود میکنه.

چون مربوط به فرکانس و صدا هستش و بيشتر کیفیت مطالب مهمه

واسه همین دنبال یک قالب ساده و سبک و شیک هستم ترجیحا هزینه هم نکنم که چه بهتر عالی میشه 

شما باید سعی کنید قالبی رو انتخاب کنید که با داشتن یه استایل شیک و جذاب و حجم و سرعت خوب کاربر رو تشویق به موندن و گشتن در سایت کنه که همین امر باعث میشه که میانگین حضور کاربران در سایتتون افزایش و بانس ریتتون کاهش پیدا کنه که این خیلی خوبه.

پس باید دنبال یه قالب بگردید که هم بهینه و هم زیبا باشه.

قالب های موزیک معمولی تقریبا مثل قالب های مجله ای هستند اما قالب های موزیک پیشرفته بخش هایی دارن که باعث تشویق کاربر به موندن و گشتن در سایت میشه.

پس به نظر من بهتره که قالب های پیشرفته موزیک رو نصب کنین :

نمونه قالب معمولی : قالب سایت نکس وان موزیک

نمونه قالب پیشرفته : قالب موزیک رمیکس

البته میتونین از قالب های مجله ای هم استفاده کنید، چون من هم داخل سایتم ( که یه سایت تفریحیه ) آهنگ میزارم :

www.poyeh.com

دانلود آهنگ “تو همونی که” از بابک جهانبخش

قالب من قالب پابلیشره و خیلی هم بهینهس ، به طور کلی شما اگه بخواین از قالب های مجله ای برای سایتتون استفاده کنید من قالب پابلیشر ، جَنَه ، گودنیوز و نیوزپیپر رو پیشنهاد میکنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...