رفتن به مطلب

طراحی در ووکامرس

SadraHkm

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من خیلی وفته به خاطر کنکور دست به برنامه نویسی نزدم و خیلی چیز ها یادم رفته.

وقتی ووکامرس رو راه اندازی میکنم، چطور باید طراحی دلخواه خودم رو روش پیاده کنم ؟ به طور مثال میخوام سبد خریدش رو دیزاین کنم و مثلا مشکیش کنم. برای این کار ها باید داخل خوده فایل های افزونه را ویرایش کنم یا باید یه فایل بسازم داخل خوده قالبم ؟ اگه باید اینکار رو بکنم، فایلش باید به چه اسمی باشه؟ اگر میشه لطفا کمی درباره این موضوع توضیح بدید

ممنون

لینک به ارسال

اگر میخوای بهش استایل بدی

کنار همون کدهای css قالب دیزاین کن

اگر میخوای برنامه بهش بدی یا یه سری موارد رو کم و زیاد کنی باید یه سری ها رو داخل قالب اضافه کنی و یکسری ها رو داخل خود افزونه تغییر بدی

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، فرهاد گفته است :

اگر میخوای بهش استایل بدی

کنار همون کدهای css قالب دیزاین کن

اگر میخوای برنامه بهش بدی یا یه سری موارد رو کم و زیاد کنی باید یه سری ها رو داخل قالب اضافه کنی و یکسری ها رو داخل خود افزونه تغییر بدی

بعد class ها و id هایی که داخل فایل  css ادیت و اضافه میکنم، خود به خود اعمال میشه ؟ یعنی نیاز نیست کدی گذاشته بشه داخل فایل که افزونه بفهمه باید این فایل رو هم بخونه ؟

ویرایش شده توسط hcp90
لینک به ارسال

آره دیگه خودکار متوجه میشه تقریبا

شما وقتی یه فایل css داخل قالب لود میکنی همجای سایت باید به نمایش دربیادش  ( البته اگر در header  یا  footer باشه )

ویرایش شده توسط فرهاد
لینک به ارسال

سلام

شما هرگز نباید به کدهای خود افزونه دست بزنید

اگر قصد دارید استایلشونو تغییر بدید که کافیه داخل فایل style.css درون قالب استایل های مدنظرتون رو قرار بدید

اگر هم قصد دارید چیدمان بعضی قسمت های ووکامرس رو تغییر بدید که بهشون دسترسی ندارید و داخل فولدر پلاگین هستند ، باید فایل templates که داخل فولدر woocommerce هست رو کپی کنید و درون فولدر قالبتون قرار بدید و بعد اسمش رو به woocommerce تغییر بدید

حالا میتونید تمام چیدمان (کدهای html و php) قسمت های مختلف ووکامرس رو هم تغییر بدید

داخل لینک زیر هم نحوه طراحی قالب ووکامرس آموزش داده شده که میتونید این هم ببینید:

آموزش طراحی قالب ووکامرس

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، mehd733 گفته است :

سلام

شما هرگز نباید به کدهای خود افزونه دست بزنید

اگر قصد دارید استایلشونو تغییر بدید که کافیه داخل فایل style.css درون قالب استایل های مدنظرتون رو قرار بدید

اگر هم قصد دارید چیدمان بعضی قسمت های ووکامرس رو تغییر بدید که بهشون دسترسی ندارید و داخل فولدر پلاگین هستند ، باید فایل templates که داخل فولدر woocommerce هست رو کپی کنید و درون فولدر قالبتون قرار بدید و بعد اسمش رو به woocommerce تغییر بدید

حالا میتونید تمام چیدمان (کدهای html و php) قسمت های مختلف ووکامرس رو هم تغییر بدید

داخل لینک زیر هم نحوه طراحی قالب ووکامرس آموزش داده شده که میتونید این هم ببینید:

آموزش طراحی قالب ووکامرس

تشکر فراوان از شما دوست عزیز 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...