1 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام.دوستان من به مشکل عجیبی برخوردم که اصن نفهمیدم چطور برطرف شه.من محصولی رو بصورت متغیر قرار دادم و یسری افزونه های مرتبط هم فعالن.وقتی که یکی از کدها رو فرضا از همین محصول تو رنگبندی انتخاب میکنم،و تعداد رو وارد میکنم مثلا عدد 3.5 رو برای تعداد وارد میکنم به سبد خرید دو برابرش اضافه میشه یعنی 6 تا .کسی میدونه چه باید کرد؟؟؟مشکل بزرگیه کمکم کنین.ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط s.m.a1383
      سلام می خواستم ببینم به جای اینکه محصولات رو توی صفحه اول سایت بگذارم میشه دسته های محصولات رو توی صفحه اول سایت گذاشت؟
      آدرس سایت من:innolabs.ir
      در ضمن از پوسته "هستیا "استفاده میکنم افزونه یا کدی هست که بتونه به جای نمایش محصولات در صفحه اول دسته های محصولات رو نمایش بده در ضمن هر کد یا افزونه ای که گفتید طریقه انجامش رو هم بگید لطفا.
      خیلی ممنون از لطفتون
    • توسط 1farakav
      درود فراوان به همه وردپرسی‌های عزیز

افزونه زیر یکی از برترین افزونه های رایگان ووکامرس است که با استفاده از آن می توانید ایمیل‌های ارسالی به کاربران را به صورت حرفه ای و آسان سفارشی سازی نمایید:
      طراح ایمیل ووکامرس Kadence

یک فراکاو
      http://1farakav.com

• توسط Worldword
      سلام وقت بخیر.
      دوستان من قبلا یک موضوع در این خصوص ایجاد کردم ، متاسفانه پروژه ی ما همچنان انجام نشده و نیاز داریم که هرچه سریعتر انجام بشه . جناب @resanehwp تمایل به همکاری داشتن .ما یک بخش بزرگ و مهمترین بخش پروژه ی خودمون رو با ایشون درمیان گذاشتیم ، ایشون گفتن که به دلیل محاسبات پیچیده ووکامرس و... فقط برای همین بخش ، چند میلیون باید هزینه کنیم ، بعد از این گفتگو  متوجه شدیم که تغییراتی که برای این بخش مدنظر ما بود به صورت پیشفرض در خود ووکامرس وجود داشته و هیچ نیازی حتی به پلاگینی در اینباره نبوده... متاسفانه نه زمان و نه تمایلی داریم که در ادامه ی راه با چنین دوستانی در رابطه با کارمون همکاری کنیم... پروژه ی ما به طور مشخص شامل موارد زیر هستش ، شاید در طول انجام پروژه ، موارد جزیی دیگری هم نیاز داشته باشیم که انجام بشه (با پرداخت هزینه جداگانه) . از دوستان با تجربه و متخصص و همچنین اساتید درخواست دارم اگر خودشون هم تمایلی به همکاری ندارن ، لطفا دوستی رو برای شروع همکاری به ما معرفی کنن. 
      1. صفحات پروسه ی پرداخت ووکامرس (از زمان اضافه کردن محصول در سبدخرید تا پایان خرید) . این بخش باید به این شکل باشه که وقتی مشتری از داخل "سبد خرید" روی گزینه ی ثبت سفارش کلیک میکنه وارد یک صفحه بشه که در این صفحه سه مرحله ی جزییات سفارش ، اطلاعات تماس و در آخر شیوه ی پرداخت قرار داشته باشه ( در این صفحه مراحل به صورت ایجکس خواهد بود) .
      2. نشاندار کردن خریداران محصول ( زمانیکه مشتری نظری برای محصولی که خریداری کرده ثبت میکنه)( برای ثبت نظر باید حتما وارد حساب شد).
      3. صفحات ورود و ثبت نام به صورت پاپ اپ باشه و مثلا کاربر میخواد وارد بشه اما رمز عبورش رو فراموش کرده ، حالا میخواد از همین صفحه ی ورود روی گزینه ی " بازیابی رمز عبور" کلیک کنه ، این کلیک ها باید به صورت ایجکس انجام بشه.
      4. متغیرها رو در لینکی برای یک محصول اضافه کردم که عملکرد اون رو مشاهده کنید و با تغییراتی که ما میخوام انجام بشه مقایسه کنید.(لینک و تصاویر رو ارسال میکنیم) . این بخش مربوط به صفحه ی تکی محصولات می باشد که مهمترین بخش موردنظر ماا نیز خواهد بود.
      5. ویرایش صفحه پیگیری سفارش .
      6. ویرایش صفحه پروفایل کاربر.
      موارد جزیی دیگه ای هم هست که باید انجام بشه . اما فعلا مهمترین بخش ، مربوط به صفحه تکی محصولات هست و بعد از اون طراحی صفحات پروسه پرداخت ووکامرس و ....
       تمام موارد باید در حالت ریسپانسیو در دستگاه های مختلف به خوبی اجرا بشه. همچنین موارد در صورت امکان به صورت چایلد تم اجرا بشه..ظاهر صفحات پرداخت ووکامرس رو یا به سلیقه ی خودتون انجام بدید یا اینکه من یک نمونه براتون میفرستم که شبیه اون باشه.
      همچنین لطفا اگر دوستان تمایل به همکاری دارن ، مدت زمان انجام پروژه و هزینه ی تقریبی رو براورد کنن و به صورت پیام خصوصی برای بنده ارسال کنن. ممنونم
      اسم قالب ما: الکترو 

• توسط macse
      سلام
      احتمالا با WC Marketplace آشنا هستید این افزونه مثل افزونه دکان به ووکامرس این امکان رو اضافه می کنه که بشه چندین فروشنده دریک فروشگاه داشت (multi vendor) من نسخه ۳.۳.۶ شمسی کردم (ازجمله date picker) زبان فارسی هم از قبل براش موجود هستش ...
      توجه داشته باشید که به افزونه شمسی ساز وردپرس که در همین انجمن ارائه شده نیاز خواهید داشت.
      این افزونه درکل رایگان هست نسخه شمسی شده هم همین طور... امیدوارم مورد استفادتون قرار بگیره...
      dc-woocommerce-multi-vendor-shamsi.zip
    • توسط dokanfile
      سلام...
      بنده قسمت ورود با شبکه های اجتماعی وبسایتم مدتی هست غیر فعال شده اما دلیلش رو نمیدونم...تنها کاری که تو چند روز کردم اپ دیت به وردپرس 5.2 بوده...
      ادرس سایتم:
      dokanfile.com