رفتن به مطلب

ثبت ویژگی های متغییر در ووکامرس

chem

پست های پیشنهاد شده

10 ویژگی ثبت کردم مانند حجم نرم افزار، ورژن نرم افزار، سال انتشار و...

موقع ارسال محصول وقتی ویژگی ها رو وارد می کنم و محصول منتشر می کنم می بینم که در قسمت ویژگی ها، ستون شرایط و مقررات اون مقادیر ثبت شدن. در حالی که من نمی خوام ثبت بشه

چون فرض بگیریم اگه بخواهیم 1000 محصول و نرم افزار منتشر کنیم و بخواهیم ورژن یا حجم نرم افزار وارد کنیم ستون مربوط به آن ویژگی شامل هزاران مقدار خواهد بود

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

با تشکر فراوان

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، فرهاد گفته است :

سلام

متوجه منظورتون نشدم

یکم شفاف تر بگین

درود و سپاس از توجه شما

بعد از ثبت ویژگی وقتی محصولی رو منتشر میشه و ویژگی های اون مانند حجم نرم افزار 2 مگابایت، ورژن نرم افزار 3.2 و ... وارد می کنیم و محصول منتشر می کنیم. بعدش می آییم در قسمت پیشخوان، ووکامرس و ویژگی ها می بینیم جلوی همون ویژگی و ستون قوانین و مقرارت اطلاعات محصول ها که وارد کردیم مانند حجم 2 مگابایت و ورژن و... وجود داره . مثلا 10 نرم ثبت کردیم و ستون ویژگی حجم نرم افزار شامل تمامی حجم های آن 10 نرم افزار است.

من می خوام طوری باشه که وقتی موقع ارسال محصول در قسمت ویژگی ها، غیر از اونهایی که همیشه ثابت هستند مثال سال انتشار، بقیه موارد فقط و فقط مانند یک متن وارد کنیم و دیگه در قسمت ویژگی ها در تنظیمات ووکامرس ثبت نشه. درست مانند یک جدولی که ما جلوی هر ویژگی محصول، مشخصات اون رو وارد می کنیم.

امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید.

لینک به ارسال

هر چقدر سعی میکنم نمیگیرم موضوع رو

یعنی منظورتون اطلاعات ذخیره شده در فیلد مورد نظر هستش

که وقتی میخواین فیلد حجم نرم افزار رو پر کنید یه لیست  از اطلاعات قبلی که در حافظه اش ذخیره شده رو میاره مثل گوگل 

اگر میتونین با عکس بگین

ویرایش شده توسط فرهاد
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، فرهاد گفته است :

هر چقدر سعی میکنم نمیگیرم موضوع رو

یعنی منظورتون اطلاعات ذخیره شده در فیلد مورد نظر هستش

که وقتی میخواین فیلد حجم نرم افزار رو پر کنید یه لیست  از اطلاعات قبلی که در حافظه اش ذخیره شده رو میاره مثل گوگل 

اگر میتونین با عکس بگین

منظورم این بخش هست که اسم هر نرم افزاری که مثلا برای ویژگی نام نرم افزار موقع ارسال محصول یک نام ثبت می کنیم در اینجا هم ثبت میشه و به مرور زمان اگه مثلا 1000 نرم افزار داشته باشیم اینجا هم 1000 رکورد ثبت میشه و ما نمی خواهیم که اینجا ثبت بشه فقط می خواهیم مانند یک جدول موقع ارسال محصول در قسمت توضیحات تکمیلی جلوی هر ویژگی مقدار اون ثبت بشه

امیدوارم متوجه شده باشید فرهاد عزیز

qu5m_proper.jpg

لینک به ارسال

ببین منم نگرفتم موضوع رو ولی من همیشه این کارو می کنم

در قسمت ویژگی ها حتما شما یه سری فیلدات در همه نرم افزارات یکیه درسته!

اون ها رو توی یه ویژگی قرار بده

بعد از صفحه محصول، محصولت رو که متغیر می کنی
برو قسمت ویژگی ها، از منوی پایین کشیدنی، ویژگی که ایجاد کردی رو انتخاب کن و بر روی افزودن کلیک کن
بعد تیک استفاده برای متغیرها رو بزن و بر روی انتخاب همه کلیک کن تا تمام ویژگی ها رو اضافه کنه، سپس روی ذخیره ویژگی ها کلیک کن تا ثبت بشه
بعد از قسمت متغیر ها، اون ها رو مقدار دهی کن

بعضی از مقادیر رو باید وارد کنی مثل اسم نرم افزار ، ورژنش و ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...