رفتن به مطلب

مشکل با افزونه کَش

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه قالب خریدم که بخاطر اون باید ورژن PHP را تغییر میدادم. ورژن را تغییر دادم ولی سایت دیگه بالا نمیاد و این اخطار را میده:

Parse error: syntax error, unexpected 'new' (T_NEW) in /home1/pichgoos/public_html/wp-content/plugins/db-cache-reloaded-fix/db-module.php on line 214

وقتی میرم پوشه db-cache-reloaded-fix را پاک میکنم باز این اخطارها را میده::wacko:

Warning: require_once(/home1/pichgoos/public_html/wp-content/plugins/db-cache-reloaded-fix/db-module.php): failed to open stream: No such file or directory in /home1/pichgoos/public_html/wp-content/db.php on line 94

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home1/pichgoos/public_html/wp-content/plugins/db-cache-reloaded-fix/db-module.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home1/pichgoos/public_html/wp-content/db.php on line 94

چکار کنم؟:unsure:

لینک به ارسال

برین ورژنphp  تغییر بدین به ورژن قبلی درست میشه

بعد تیکت بزنید به مسئول هاست بگید یه قالب با این ورژن گرفتم و باید ورژن php به این ارتقا بشه وقتی ارتقا دادم این مشکل پیش اومد .اونا بهتر می تونن کمک کنن

ویرایش شده توسط simandcable
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...