رفتن به مطلب

اضافه کردن امکانات به قالب اختصاصی

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

یه سوالی برام پیش اومده تو طراحی قالب اختصاصی وردپرس گفتم بپرسم بد نباشه شاید برای بقیه هم سوال باشه

اینکه چجوری میتونم امکانات مختلف رو برای قالبم کد نویسی کنم(مثلا تو قالب های آماده میبیند که امکانات مختلفی مثل : جعبه محتوا، تونل زمان، پورت فولیو، نوار پیشرفت و... تو ویژوال کامپوزر قرار دادن).

حالا بحث اینه چجوری میشه همجین مواردی رو یبار کد زد و بعدا بشه تو جاهای مختلف استفاده کرد بدون اینکه به نصب افزونه مثلا ویژوال کامپوزر و صفحه ساز ها نیاز باشه؟

اصلا استفاده از صفحه ساز منطقی تره یا کد نویسی اختصاصی؟

حاالا بخوام همچین مواردی رو برای قالب خودم کد بزنم و بعدا دسترسی داشته باشم چیکار میتونم بکنم.. ممنون میشم طراحای قالب جواب بدن

لینک به ارسال

سلام

بستگی به فردی داره که میخواد از قالب استفاده کنه

برای طراح فرقی نداره که افزونه باشه یا کد ولی کاربر ساده از افزونه استفاده میکنه

برای ساخت همین مواردی باید از شورت کد استفاده کنی

و بصورت ویجت طراحی کنی و جای مقدار دادن رو تعیرف کنی که بصورت یه شرکت کد تعیین بشه

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، فرهاد گفته است :

بستگی به فردی داره که میخواد از قالب استفاده کنه

برای طراح فرقی نداره که افزونه باشه یا کد ولی کاربر ساده از افزونه استفاده میکنه

برای ساخت همین مواردی باید از شورت کد استفاده کنی

و بصورت ویجت طراحی کنی و جای مقدار دادن رو تعیرف کنی که بصورت یه شرکت کد تعیین بشه

سلام مجدد 

آقا فرهاد عزیز وقتی یه المان گرافیکی طراحی میشه نیاز به متغییر های زیادی داره که استفاده از اونها در شورت کد یه جوری خیلی منطقی نمیاد

و علاوه بر قالب رو من استفاده میکنم منتهی ما برنامه نویسا هم راحتی لازم داریم دیگه (دل داریم ما هم:)). شاید هم یه نویسنده استخدام کردم ایندتن و میخوام یه جوری استفادش راحت بشه

راه حل دیگه ای ندارین؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...