1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام ، من میخام داخل سایتم مشخص کنم خرید بالای   50 هزار تومان در تهران تحویل رایگان باشه ، با افزونه Advanced Free Shipping  شد کاری کنم مثلا در دسته خاص یا ... رایگان باشه اما در این دو شرط خاص نمیشد ، اگه دوستان میدونن باید چیکار کنم یا از چه افزونه ی دیگری استفاده کنم لطفا راهنمایی کنن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط فرهاد حسن پور
      شاید برای شما هم پیش اومده باشه بخواهید نظرات کاربرانتون رو سریعا در تلگرام دریافت کنید. نظراتی مانند خرابی لینک دانلود، پشنهاد، انتقاد و… . خوشبختانه برای این منظور افزونه‌ای رو طراحی و آماده کردیم که بوسیله آن میتوانید در برگه‌ها یا حتی نوشته‌‌های سایت خود با قرار دادن یک تکه شورت کد؛ فرم پیغامگیر رو قرار بدید و بلافاصله پیام‌های کاربرانتون را در تلگرام دریافت کنید.
      شما می توانید افزونه پیغام گیر تلگرام را بسته به نیاز خود برای موارد مختلفی بکار ببرید.
      ویژگی‌های افزونه پیغام گیر تلگرام
      این افزونه هیچ گونه تاثیری در سرعت لود سایت شما ندارد! و با خیال راحت می‌توانید از این افزونه استفاده کنید.
      تصاویر محصول

در زیر تصویر فرم پیغامگیر را مشاهده میکنید که در یک برگه درج شده است.

در تصویر زیر پیام ارسالی کاربر را از طریق فرم موجود در سایت را مشاهده می‌کنید.

دموی آنلاین

توضیحات بیشتر و خرید افزونه از وب سایت ژاکت

• توسط freebtc220
      سلام
      من این افزونه رو نصب کردم. مشکلی ک دارم اینه پروفایل کاربرارو نمیتونم ببینم. روی لینک ی کاربر ک کلیک میکنم پروفایل مدیرو میاره درصورتی ک آدرسی که مرورگر نشون میده آدرس همون کاربره.
      همه کار کردم. افزونه های دیگه رو غیر فعال کردم. یوزرپرو رو ریست کردم . برگه هارو مجدد نصب کردم آدرس دهی رو عوض کردم ولی درست نشد.
      چیکار میتونم کنم
      ممنون
    • توسط sindots
      سلام وقت بخیر
      میخواستم یک افزونه رو برام فارسی سازی و لایسنسش رو برای فروش جایگذاری کنید به نحوی که بعد از نصب افزونه بطور خودکار فعال بشه
      دوستانی که میتونن فارسی سازی افزونه انجام بدن لطفا پیام خصوصی ارسال کنند
      ممنون
    • توسط saman.nozari
      سلام به همگی
      من تقریبا تازه کار هستم در برنامه نویسی وردپرس ، قالب میتونم بنویسیم اما پلاگین ها رو نمیدونم چه جوریه
      تو گوگل هرچی اموزش دیدم برای افزونه نویسی پولی بود یعنی دوره آموزشی بود
      کسی از دوستان اینجا آموزش رایگان خوب سراغ داره ؟ من فقط میخوام بدونم افزونه نوشتن چه جوریه ، قواعدش چیه بعد خودم ادامه شو برم
      خیلی ممنون از شما
    • توسط alijahanara
      سلام
      من میخام برای فروشگاه سایتم گزینه پیک موتوری رو فقط برای یک شهر از توابع استان کرمان فعال کنم ... از روش معمول فعال کردم ولی متاسفانه تمامی شهرهای استان کرمان رو جز محدوده قرار میده آیا روشی هست که فقط یک شهر از استان رو پیک موتوری و یا حمل و نقل رایگان براش فعال کنم؟؟
      لطفا کامل توضیح بدین ... تشکر