رفتن به مطلب

نمایش ندادن دیدگاه شما در انتظار بررسی میباشد

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر. دوستان یه مشکلی در بخش نظرات سایت وردپرسی دارم. وقتی کاربر وارد سایت میشه و کامنت می‌گذاره بعد از ارسال کامنتش اون پیغامی که میگه کامنت در انتظار بررسیه رو نشون نمی‌ده! یعنی طرف کامنت گذاشته و کامنتش ثبت شده و از پنل میشه دید اما خودش چیزی نمی‌بینه و فکر می‌کنه که کامنتش ثبت نشده تا وقتی که تایید بشه. لطفا راهنمایی کنید مشکل چیه؟

فایل comment.php رو به پیوست فرستادم.

comments.php

لینک به ارسال

سلام و درود @hhamedd

کد زیر رو بذارید داخل فایل functions.php قالب فعال سایت احتمالا حل بشه مشکل.

add_action('comment_form', function($post_id) {

echo '<input name="wp-comment-cookies-consent" type="hidden" value="yes">';

});

لینک به ارسال

دست مریزاد ممنون. فقط یه مورد نسبت به قبل از ایجاد مشکل تغییر کرده اینکه جمله ای که میگه : دیدگاه شما در انتظار بررسی هست" به زبان انگلیسی نمایش داده میشه 

your comment awaitig moderation.  بررسی کردم در پوشه wp-includes فایلی به نام class-walker-comment حاوی دو عبارت هست که میشه این جمله رو از داخلش به فارسی ترجمه کرد. لطفا راهنمایی کنید از این طریق فارسی کنم درسته؟ و این که کدوم یکی رو تغییر بدم! باتشکر.

<p class="comment-awaiting-moderation"><?php _e( 'Your comment is awaiting moderation.' ); ?></p>

<em class="comment-awaiting-moderation"><?php _e( 'Your comment is awaiting moderation.' ) ?></em>

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، hhamedd گفته است :

فقط یه مورد نسبت به قبل از ایجاد مشکل تغییر کرده اینکه جمله ای که میگه : دیدگاه شما در انتظار بررسی هست" به زبان انگلیسی نمایش داده میشه

عجیبه تیو وردپرس فارسی باید ترجمه شده باشه.

کد زیر رو بذارید داخل فایل functions.php قالب فعال سایت احتمالا حل بشه مشکل.

add_filter('gettext', function($translation, $text, $domain) {

if($text == 'Your comment is awaiting moderation.') {

return 'دیدگاه شما در انتظار بررسی است.';

}

return $translation;

},10, 3);

لینک به ارسال

فقط باید گفت ماشاالله. سپاسگزارم. شرمندم فقط این یکی جمله باقی مونده  توو ذوق میزنه

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

مسیرش wp-include و اسم فایلی که حاوی این جمله بود comment-template هست. باتشکر.

راستش من از ابتدا  وردپرس انگلیسی رو نصب کرده بودم و زبانش رو فارسی انتخاب کردم. فکر کنم اگه وردپرس فارسی رو نصب میکردم این مشکلات ایجاد نمیشد.

ویرایش شده توسط hhamedd
لینک به ارسال
در 23 دقیقه قبل، hhamedd گفته است :

فقط باید گفت ماشاالله. سپاسگزارم.

شما لطف داری.

در 23 دقیقه قبل، hhamedd گفته است :

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

اون کد قبلی به این شکل تغییر میکنه.

فقط توجه داشته باشید اگر این چک باکسه تیکش زده بشه دیگه احتیاج به کد اولی نیست برای نمیاش دیدگاه شما در انتظار بررسی است.

add_filter('gettext', function($translation, $text, $domain) {

if($text == 'Your comment is awaiting moderation.')

return 'دیدگاه شما در انتظار بررسی است.';

if($text == 'Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.')

return 'برای دیدگاه بعدی نام، ایمیل و وب سایت مرا در مرورگر ذخیره کن.';

return $translation;

},10, 3);

در 29 دقیقه قبل، hhamedd گفته است :

راستش من از ابتدا  وردپرس انگلیسی رو نصب کرده بودم و زبانش رو فارسی انتخاب کردم. فکر کنم اگه وردپرس فارسی رو نصب میکردم این مشکلات ایجاد نمیشد.

حرکت اشتباهی بوده.

لینک به ارسال

درست شد. تشکر. اگه ممکن بود دوباره از اول شروع میکردم. زمانی که هاست گرفتم با پشتیبانی که در سایت راهنمایی میکرد صحبت میکردم گفتن که برای فارسی کردن وردپرس کافیه موقع نصبش زبان رو فارسی انتخاب کنیم و اسمی از وردپرس فارسی نیاوردن. بعد از مدتی با وردپرس فارسی آشنا شدم و مجددا با ایشون صحبت کردم و گفتن که هیچ تفاوتی بینشون نیست فقط انتخاب کنید. باید یه مقدار بیشتر سرچ میکردم. متوجه تفاوت ها نبودم وگرنه همون اوایل فلش بک میزدم و فارسی رو نصب میکردم. ممنون بابت راهنماییتون.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...