رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان عزیز انجمن وردپرس فارسی

یه سوال داشتم دوستان ، خیلی سایت های زیادی هستن که قالب وردپرس رو بصورت رایگان میزارن ، من خودم قصد شروع یادگیری وردپرس رو دارم ، میخواستم ببینم میتونم از این قالب ها استفاده کنم ؟
مثلا یکی از سایت هایی که دیدم قالب های رایگان میزاره  سایت دیجی ام جی(digimg.net) هست ، آیا مشکلی نداره از نظر امنیتی ؟

لینک به ارسال

اگر قالبی رایگان هست بهتره از سایت وردپرس دانلود کنید، اگر هم راست چینشو می خواید میتونید فایل های زبان و استایل رو از سایتی که رایگان گذاشته بردارید بزارید توی قالبتون.

حداقل چیزی که توی قالب هایی که توی دانلودسنترها میبینم معمولا بک لینک به سایتشون هست، و حداکثرش هم که دیگه کلا یه کد مخرب توشون هست !

البته سایتی که اسم بردین رو تاحالا ندیدم ولی اسم نبرید اینجا بهتره.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام

اگر برای یادگیری میخواین از قالب رایگان استفاده کنید میتونید از سایتهایی که هاست و دامین رایگان در اختیارتون قرار میدن استفاده کنید و قالب مورد نظرتون رو نصب کنید. سرورها معمولا فایروال و آنتی ویروس دارن و موارد امنیتی رو اعمال میکنن. قالبتون هم اگه موردی داشته باشه روی هاست رایگانه منتهی اگه بعدا قصد جابجایی هاست و تغییر دامنه رو داشته باشید از الان باید فکر باشید. مورد پیشنهادی فقط برای یادگیری هست.

لینک به ارسال
در در 7/20/2018 at 22:06، ahmadbadboy2015 گفته است :

سلام به همه دوستان عزیز انجمن وردپرس فارسی

یه سوال داشتم دوستان ، خیلی سایت های زیادی هستن که قالب وردپرس رو بصورت رایگان میزارن ، من خودم قصد شروع یادگیری وردپرس رو دارم ، میخواستم ببینم میتونم از این قالب ها استفاده کنم ؟
مثلا یکی از سایت هایی که دیدم قالب های رایگان میزاره  سایت دیجی ام جی(digimg.net) هست ، آیا مشکلی نداره از نظر امنیتی ؟

با سلام. ببینید وردپرس چون یک سیستم مدیریت محتوای رایگان هستش عملا یه سری چیز ها توش رایگان و یه سری چیز ها هم مسلما پولیه. یکی از این مقوله ها افزونه و قالب ها هستند که هم رایگانش موجوده هم نسخه پولی. در حال حاظر امن ترین و بزرگترین و جامع ترین منبع برای دانلود قالب و افزونه رایگان وب سایت خود مخزن وردپرس هستش. اما اگه شما دنبال نسخه فارسی قالب و افزونه هستید پیشنهاد من اینه که از وب سایت های مطرح و معروف که در این حوزه در حال فعالیت هستند استفاده کنید. موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...