رفتن به مطلب

راه اندازي سايت قراني و نياز به حرفه هاي شما

پست های پیشنهاد شده

سلام

مي خواهم يه سايت مذهبي ( قران - دين و مباحث روز دين و ..... ) ايجاد كنم . توي فضاي مجازي هم الان به درد ميخوره و اگر كسي هم استفاده بكنه ثوابش براي اونايي كه راه انداختن هم نوشته ميشه حالا اگر كسي به اينكار عقيده داره و حرفه اي در زمينه سايت داره و تمايل داره ميتونه در يكي از زمينه هاي زير اعلام امادگي كند :

كارهايي كه انجام مي دهيد بلاعوض هست و عوضش را ان شاالله هم در اين دنيا هم در سراي اخرت ميگيريد و بركت هم به زنديگتان مي ايد .

كليه افرادي كه كمك ميكنند در اين كار خير سهيم مي باشند .

1- طراحي وب

2- هزينه اوليه براي هاست و دامين

3- تبليغات ( چه نقدي و چه قراردادن بنر در سايتتان )

4- طراحي فتوشاب

5- برنامه نويسي ( براي پياده سازي بعضي از ايده ها )

هركسي تمايل داره ميتونه توي همين قسمت اعلام كند يا خصوصي ارسال كند

باتشكر

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز ، بنده هم میتونم برا تبلیغات یه کارایی بکنم هم تو گرافیک سایت ، اگه خواستی این ID منه : shift.delete1

لینک به ارسال

شرمنده من تايپيك را اپ ميكنم كه اول صفحه بياد تا اگر كسي هنوز نديده متوجه اين تايپيك بشه

لینک به ارسال

شرمنده من تايپيك را اپ ميكنم كه اول صفحه بياد تا اگر كسي هنوز نديده متوجه اين تايپيك بشه

واقعا فکر می کنید نیاز هست برای چنین سایتی ؟ این همه سایت مذهبی با پول بیت المال .

این تاپیک را زدید یاد پیامک های تبلیغاتی افتادم که هر حدیث را 50 تومان می فروختند. و در هر پیامک 40 تومان منفعت می کردند. تازه فعالیتشون در رمضان و محرم و صفر بیشتر هست.

تنها کمکی که من می تونم بکنم این هست که توصیه برادرانه به شما بکنم که هیچ وقت پای چنین پیامک ها و یا شرکتهایی که چنین کارهایی را می کنند را به سایت باز نکنید. حتی تبلیغشان را هم نگیرید. :wub:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...