ccoder

جستجوی ajax با نمایش نتایج

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

طبق تصویر زیر، آیا افزونه ای وجود داره که بشه جستجو رو ajax کرد؟

خیلی از افزونه ها ajax می کنند ولی بدرد بخور نیست. منظورم از ajax اینه که مثل سایت (متاسفانه فیلتر شده ای نتورک) وقتی کلمه ای رو سرچ می کنید، سریع نشون بده.

آدرس سایتشم میزنم که با فیلتر شکن برید و از نزدیک ببینید:

http://academy.anetwork.ir

از منوی بالا > دیکشنری رو بزنید

:::: اگر افزونه وردپرس هم نبود و کدی برای صفحه single داشتید هم معرفی کنید ::::

anetwork.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود @ccoder

این موردی که شما مثال زدی اصلا AJAX نیست یه سری باکس داریم این باکس ها هر کدومشون عنوان خودشون رو دارن وقتی داخل فیلد جستجو عبارت نوشته میشه میاد باکس ها رو بر اساس عبارت نوشته شده فیلتر میکنه تا در نهایت برسیم به باکس مورد نظر در لحظه هست ولی AJAX نیست.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود @ccoder

این موردی که شما مثال زدی اصلا AJAX نیست یه سری باکس داریم این باکس ها هر کدومشون عنوان خودشون رو دارن وقتی داخل فیلد جستجو عبارت نوشته میشه میاد باکس ها رو بر اساس عبارت نوشته شده فیلتر میکنه تا در نهایت برسیم به باکس مورد نظر در لحظه هست ولی AJAX نیست.

خب چطوری میشه همچین چیزی رو ساخت؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام وقت بخیر. منم همین قابلیت رو نیاز دارم. این آدرس رو لطفا ببینید  instant search هست 

https://mizbanfa.net/blog/

قسمت سرچ    سمت چپ    بصورت آیکون هست.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، ccoder گفته است :

خب چطوری میشه همچین چیزی رو ساخت؟

اینکه چطوری باید پیاده هش خیلی سوال کلی ای هست و توضیح پیاده سازی این نوع سرچ آنی در این تاپیک نمیگنجه.

من زیاد پلاگین های وردپرس رو باهاشون کار نکردم ولی اگر پلاگینی پیدا نشد در این رابطه باید اختصاصا بگید براتون بنویسن همچین چیزی.

در 1 ساعت قبل، hhamedd گفته است :

سلام وقت بخیر. منم همین قابلیت رو نیاز دارم. این آدرس رو لطفا ببینید  instant search هست 

این AJAX هست.

در مورد نحوه پیاده سازی هم همون توضیحی که برای جناب @ccoder دادم برای شما هم صدق میکنه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا کسی اطلاعی از این موضوع داره بیاد صحبت کنه

ما خودمون برنامه نویسیم وبا طراحای ای نتورک که صحبت کردیم، گفتن نیازی به برنامه نویسی اختصاصی نداره و میشه با یه کد php اون رو اجرا کرد. 

ما دنبال کد هستیم. اگر کسی بلده بیاد بگه

(اختصاصی هم مثل همیشه واسه جذب پوله! اینو به ۱۰۰ تا مشتری گفتیم!)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط maraljoon
      سلام دوستان.. وقت بخیر
      افزونه ای هست که بشه تو نقشه جستجو کرد؟؟ واضح تر اینکه فرض کنید یه سایت مثل سایت املاک بخشی داشته باشه که بشه مثلا تو شهر تهران مناطقی که مورد های اجاره ای یا فروش وجود داره رو پیدا کرد. یعنی وقتی مدیر سایت یا کاربران که آگهی اجاره یا فروش ثبت میکنند رونقشه علامت گذاری بشه و بازدید کننده ها بتونن تو نقشه رو اون علامت گذاری ها برن و از اون طریق به لینک اون صفحه( لینک اون آگهی) تو سایت برن.
      مثل نمونه ای که تو این سایت هست: www.manishen.com/fa-searchMap-خرید و فروش-تهران
      اگه افزونه یا راهی سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید.
    • توسط cloudgamer
      سلام خدمت تمام اعضای انجمن وردپرس فارسی و تشکر از پیگیری های شما.
      میخواستم بدونم کد برای فراخوانی جستجو در سایت چیه؟
      کد میخوام جستجو رو داخل سایت بیاره و سالم باشه
      ممنون میشم کمک کنید.
    • توسط vazizi69@yahoo.com
      سلام ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید 
      من تو سایت وردپرسی میخوام صفحه ای داشته باشم که یک url جستجو داشته باشه و وقتی کد محصول رو اونجا وارد کردم 
      در همان صفحه زیر ادرس بار محصول رو به صورت باز شده نشون بده 
      یعنی مستقیم به داخل صفحه محصول که کدش رو زدم بره و دکمه خرید داشته باشه 
      با هر افزونه جستجو که انجام میدم یا کلی مطالب و محصول مرتبط رو به صورت لیست نشون میده 
       لینک نمونه صفحه ای که میخوام داشته باشم 
      https://digikatoni.ir/single-checkout/
    • توسط reza_yki
      سلام من نیاز به کسی دارم که بتونه یه صفحه ساز (page builder) برای قالب وردپرس از پایه طراحی کنه
      و کدها رو به صورت فیلم برام توضیح بده ( فیلم آموزشی ) و داخلش امکانات زیر قرار داده بشه:
      افزودن نامحدود لایه یا همون row و کاملا شبیه به کاری که کامپوزر میکنه با قابلیلت درگ کردن لایه ها، ویرایش، حذف و احتمالا امکان کپی و پیست از یه لایه برای استفاده در لایه دیگه. و کار بعدی اینه که یکی دوتا براش شورتکد (element) بزنید مثلا یکی این باشه که بشه ادیتور اضافه کنید بهش (ویرایشگر پیشفرض وردپرس).  یکی دیگشم نمایش یک دسته خاص با تنظیماتی مانند تعداد پست، رنگ عنوان و دسته مورد نظر برای فهمیدن نحوه ارتباط و غیره تا با توجه به اون من شورتکد های خودمو طراحی کنم توضیح کامل در انتها داده میشه. می خوام کاربر انتخاب کنه که از ویرایشگر خود وردپرس استفاده کنه یا از صفحه ساز ما همچنین امکان استفاده در page و post رو هم داشته باشه. امکان دیگه این که کاربر بتونه برای خودش تو این لایه ها یه widget area اضافه کنه تا از ابزارک ها پیشفرض یا غیره هم استفاده کنه.  
      منظور از شورت کد اینه که طرف بعد از ایجاد row المنت هایی که من طراحی کردم رو داخلش قرار بده می خوام این قسمت طوری آموزش داده بشه که بتونم المنت های خودمو براش توسعه بدم
      توضیح: دلیل این کار اینه که من می تونم با ویژال کامپوزر المنت های اختصاصی ام رو بهش اضافه کنم ولی سنگینی این افزونه باعث شده که منصرف بشم از این کار.

نکته: نمی خوام به صورت پلاگین باشه باید مستقیم به قالب وصل بشه و همچنین باید کاملا سبک باشه
      نکته 2: طوری طراحی بشه که اگر کاربر بعدا قالب رو حذف کرد محتوا از بین نره یا مخدوش نشون داده نشه
      نکته 3: ظاهر کار مهم نیست خودم اون قسمت رو درست میکنم

اگه پیشنهادی دارید خوشحال میشم بشنوم

ممنون
    • توسط arianemun
      سلام دوستان عزیز ، چطور میشه cart ajax ایجاد کرد برای ووکامرس ؟ من میخوام یه قسمتی از سایتم یک جایی درست کنم که کاربر هروقت محصولی اضافه کرن به سبد خرید به صورت ajax تغییر سبد خرید تغییر کنه محصولاتی که در سبد خریدش هست و جمع قیمت اون ها رو به کاربر نمایش بده .

مرسی