رفتن به مطلب

ارسال خودکار به گوگل پلاس

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر. برای انتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی از social auto poster استفاده میکنم ولی این افزونه از گوگل پلاس پشتیبانی نمیکنه. دوستان اگه افزونه سبکی میشناسن که فقط پستها رو موقع انتشار  بصورت خودکار به گوگل پلاس بفرسته لطفا معرفی کنن. درگوگل سرچ کردم افزونه ای هست بنام wpgplus منتها در مخزن وردپرس وجود نداره و به نظر میرسه قدیمی هست  نمیتونم با اطمینان روی سایت نصبش کنم.باتشکر. 

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، hhamedd گفته است :

سلام وقت بخیر. برای انتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی از social auto poster استفاده میکنم ولی این افزونه از گوگل پلاس پشتیبانی نمیکنه. دوستان اگه افزونه سبکی میشناسن که فقط پستها رو موقع انتشار  بصورت خودکار به گوگل پلاس بفرسته لطفا معرفی کنن. درگوگل سرچ کردم افزونه ای هست بنام wpgplus منتها در مخزن وردپرس وجود نداره و به نظر میرسه قدیمی هست  نمیتونم با اطمینان روی سایت نصبش کنم.باتشکر. 

افزونه جت پک

لینک به ارسال

ممکنه اسامی شبکه هایی رو که پشتیبانی میکنه بگید!

در مورد سنگین بودن افزونش برای وردپرس قبلا مطالبی خونده بودم  در غیراینصورت میتونم auto poster رو کنار بزارم و از جت پک استفاده کنم.

لینک به ارسال
در در 7/21/2018 at 22:57، hhamedd گفته است :

اگر جت نمیخواهید میتوانید از این افزونه استفاده کنید 

NextScripts: Social Networks Auto-Poster

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...