رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان امیدوارم حال همتون خوب باشه

من الان چند ماهی میشه که وبسایت موزیک دارم اما چند وقتیه سایت مپ من این پیغام رو میده :
This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below.

این مشکل تا بحال چهار بار هر  دو سه روز یک بار رخ میدهد. وقتی نقشه سایتم درختی میشه کلی بازدیدم افت میکنه و ایندکس نمیده پست های سایتم و تمام زحماتم به باد میره!

بعد ازینکه میبینم همچین اتفاقی افتاده در قسمت پیشخوان وردپرس میرم و بروی راه اندازی مجدد وردپرس که میزنم سایت مپ دوباره درست میشه. 

سوال اینجاست :   چکار باید بکنم که سایت مپ من برای بار پنجم درختی نشه!

ادرس سایت :

atzm.ir

ویرایش شده توسط amintoudehzaeim
لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، amintoudehzaeim گفته است :

سلام دوستان امیدوارم حال همتون خوب باشه

من الان چند ماهی میشه که وبسایت موزیک دارم اما چند وقتیه سایت مپ من این پیغام رو میده :
This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below.

این مشکل تا بحال چهار بار هر  دو سه روز یک بار رخ میدهد. وقتی نقشه سایتم درختی میشه کلی بازدیدم افت میکنه و ایندکس نمیده پست های سایتم و تمام زحماتم به باد میره!

بعد ازینکه میبینم همچین اتفاقی افتاده در قسمت پیشخوان وردپرس میرم و بروی راه اندازی مجدد وردپرس که میزنم سایت مپ دوباره درست میشه. 

سوال اینجاست :   چکار باید بکنم که سایت مپ من برای بار پنجم درختی نشه!

ادرس سایت :

atzm.ir

از افزونه yoast برای ساخت سایت مپ استفاده کنید مشکلی پیش نمیاد

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، neda411 گفته است :

از افزونه yoast برای ساخت سایت مپ استفاده کنید مشکلی پیش نمیاد

هوم!!! که اینطور. اگر اینکارو کنم کل بازدیدم میپره باید تمامی آدرس هایی که به گوگل وبمستر دادم حذف کنم، فکر نمیکنم راه حل مناسبی باشه! به علاوه اینکه سایت مپ گوگل خیلی بهتر از سایت مپ یاست هست و مشکلات زیادی تو خود سایت مپ یاست است.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، amintoudehzaeim گفته است :

هوم!!! که اینطور. اگر اینکارو کنم کل بازدیدم میپره باید تمامی آدرس هایی که به گوگل وبمستر دادم حذف کنم، فکر نمیکنم راه حل مناسبی باشه! به علاوه اینکه سایت مپ گوگل خیلی بهتر از سایت مپ یاست هست و مشکلات زیادی تو خود سایت مپ یاست است.

افزونه یاست آدرس sitemap.xml را ریدایرکت میکنه به سایت مپ خودش

2. سایت مپ یاست عکس ها را هم بسیار بهتر ایندکس میکنه 

3. صاحب اختیارید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...