رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب - امیدوارم موفق و پیروز باشید. لطفا منو راهنمایی کنید ممنون می شم

-- و یه سوال داشتم در مورد افزونه Affiliates pro - ( با توجه به اینکه شما تو زمینه وردپرس متخصص هستید مجبور شدم به شما زحمت بدم) من توی سایتم  هم محصولات ووکامرس و هم محصولات edd دارم - تو مرور می خوام انجمن بادی پرس یا بی بی پرس رو هم راه اندازی کنم - دنبال یه افزونه کاربری مثل user pro یا Membership pro می گشتم که این نیازهای منو برطرف کنه؟ اما نمی دونم چه افزونه کاربری می تونه این نیازهامو برطرف کنه
1. محصولات دانلودی و پستی رو برای کاربر بتونه مدیریت کنه (با این دو افزونه همخوانی داشته باشه)
2. امکان بازاریابی با افزونه ultra affliliate pro رو داشته باشه
3. کاربر بتونه محصولات خودشو برای فروش بزاره مثل ژاکت یا راست چین (اگه چنانچه این سایت ها از افزونه دکان استفاده می کنند. بتونه این افزونه رو هم پشتیبانی کنه)
4. با بادی پرس و ایمیل مارکت هایی مثل میل چیمپ هم خوانی داشته باشه 
5. امکان تیکت دهی هم داشته باشه.

در کل همه امکانات بالا رو با یک صفحه ورود برای کاربر نمایش بده (یعنی کاربر نیاز نباشه برای همه این افزونه ها جداگونه عضو بشه). 
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید که از کدوم افزونه کاربری برای این کارها استفاده کنم

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...