2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان باز هم با مشکلی دیگر با شما همراه خواهم بود :wacko:

یکی بگه این ارور های 404 از کجا میان یه سری هاشون روی صفحه اصلی هم بودن من با ریدایرکت 301 رفعشون کردم دوباره امروز صبح به کامپیوترم گود مورنینگ گفتم و دیدم این ارور ها سری جدید هستند و با تاریخ جدید اضافه شدند و این کلمات eco و danger توشون هست رو دوباره با شکلی جدید بهم تحویل داد! 

از افزونه یاست استفاده میکنم

پیوند یکتا postname 

نقشه سایتم گوگل سایت مپ

5b55779edd7e5_Screenshot(16).png.33a701ec10a7d2a1db12c9b654832695.png

5b55764259818_Screenshot(17).png.4976ef04eb93356159687ce80f1fdf0b.png

Screenshot (18).png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط stevej
      سلام این ارور برای چی هست ؟؟؟

Fatal error: Call to undefined function porto_woocommerce_product_nav() in /home/farhangp/public_html/static/woocommerce/single-product/title.php on line 43

• توسط amirmt
      سلام و عرض ادب هنگامی که سایتم و میخوام باز کنم و ادرسش رو سرچ میکنم یه صفحه سفید باز میشه که این اخطار رو میده 
      Parse error: syntax error, unexpected 'text' (T_STRING) in /home/unickir/public_html/wp-includes/class-oembed.php on line 461
      کسی میدونه مشکل کجاست و کمک کنه
      ادرس سایت}: www.unick.ir
    • توسط the-master
      با عرض سلام خدمت تمامی اساتید
      بنده افزونه fv player رو برای پخش ویدیو هام نصب کردم و گزینه داره برای ایجاد ویدیو سایت مپ و به خوبی کار می کنه اما الان مشکل اینجاست گوگل سرچ کنسول به فرمت تاریخ گیر داده و ارور invalid date داده تاریخ به این صورت ثبت شده 1397-06-12 00:45 که به صورت شمسی هست و متاسفانه گوگل فقط تاریخ میلادی رو قبول می کنه ،من افزونه جلالی برای تاریخ شمسی استفاده می کنم.راهی وجود داره که تاریخ پست هام به صورت میلادی در بیاد اما بقیه قسمت ها به صورت شمسی باشه یا اصلا امکانش هست که قسمت pub date (تاریخ انتشار) از قسمت ویدیو سایت مپ حذف بشه / با تشکر

• توسط amintoudehzaeim
      سلام
      من یک مشکلی دارم که خیلی عصبیم کرده هفته پیش کلی پول هاست دادم و بعد از کلی فکر کردن یک دامین گرفتم با نام catmusic.ir که الان داره کار میکنه و خیلی هم سریع و خوب ایندکس میداد تا اینکه بعد از چند روزی که گذشت از ثبت در گوگل وبمستر تولز چک کردم ببینم اوضاع چطور هست دیدم 404 داشت و تازه بیشتر هم شده است! اولش 4 5 تا دونه بود امروز تعدادش رسیده به 16 تا!!!!!!! یک هفته نیست سایت زدم 16 تا 404 دارم. گویا دامین کارکرده بوده و این Error ها برای دامین قبلی هست به عنوان مثال این آدرس زیر
      http://catmusic.ir/148/دانلود-موزیک-ویدیو-جدید-جاستین-بیبر-به/
      این پست را اصلا من نزدم مربوط به صاحب قبلی دامین هست که روح من هم خبر نداشته اما وقتی همین موزیک رو چک کردم دیدم برای 3 سال پیش هست این آهنگ یعنی این موزیک سه سال پیش اومده و قدیمیه زیاد کسی دنبالش نمیگرده! حالا باید چکار کنم؟ ارجاع 301 بدم به صفحه اصلی؟ یا اینکه یه پست با همین نام ایجاد کنم ارجاع بدم به پست؟ راهکار چیست؟!
      امروز ایندکس سایتم کند شد، برای همین مسئله بطوری که 9 ساعت طول کشید یکی از پست هام ایندکس شد. در حالیکه روزهای گذشته اینطور نبود. "خودم فکر میکنم برای 404 باشه" دوستان برای من خیلی مهم و حیاتیه پاسخ این سوال اگر پاسخی دارید بدین خیلی ممنون.
    • توسط meysam.1994
      سلام من این افزونه رو نسب کردم که category از اول آدرس دسته ها حذف بشه همینطور هم شد اما امروز از گوگل ایمیل اومد که صفحه ی دسته های شما not found میده کلیک کردم دیدم راست میگه.توی گوگل آدرس دسته ها با category ثبت شده و وقتی کسی کلیک میکنه نات فوند میده.ولی وقتی از توی سایت روی دسته ها کلیک می شه ارور نمیده لطفا راهنمایی کنید برای رفع ارور.نته عجیب اینه که وقتی افزونه رو غیر فعال کردم دسته ها درست شد اما نوشته ها نات فوند میداد!!!