2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان وقت بخیر ما یک سایت داریم قبلا توسط یک نفر طراحی شده و دگ پشتیبانی نمیشه.میخاییم خودمان پشتیبانی را انجام بدیم قصد داریم افزونه ووکامرس از ساست ژاکت بخریم فقط نمیدوینم با قالب ما سازگار هست یا نه؟اسم قالب سایت هم نمیدونیم!! سایت ما در زمینه اموزش امنیت اطلاعات میباشد!کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟ ادرس سایت seosec.ir

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 18 ساعت قبل، seosec گفته است :

سلام دوستان وقت بخیر ما یک سایت داریم قبلا توسط یک نفر طراحی شده و دگ پشتیبانی نمیشه.میخاییم خودمان پشتیبانی را انجام بدیم قصد داریم افزونه ووکامرس از ساست ژاکت بخریم فقط نمیدوینم با قالب ما سازگار هست یا نه؟اسم قالب سایت هم نمیدونیم!! سایت ما در زمینه اموزش امنیت اطلاعات میباشد!کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟ ادرس سایت seosec.ir

وقت بخیر

افزونه ی ووکامرس به صورت رایگان قابل استفاده می باشد

قالبیم که شما در وبسایتتون استفاده میکنید با افزونه ی ووکامرس سازگار بوده و اسم قالب هم betheme می باشد

تنها کافیست افزونه رو دانلود و نصب کنید سپس ازش استفاده کنید

توجه داشته باشید که در کنار ووکامرس انگلیسی نسخه ی فارسی ووکامرس هم نصب کنید

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط oghyanoos98
      سلام
      پلاگین برای وردپرس مانند سایت idigic رو میخواستیم برای فروش فالوور و لایک اینستاگرام
       فقط بخش سفارششو میخوایم سایت رو داریم خودمون، که اطلاعات یوزر رو از اینستا بگیره مثل سایت بالا و  به ای پی ای ما وصل شه و سفارشش رو اتومات ثبت کنه .
      ممنون
    • توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان عزیز. امیدوارم که حالتون خوب باشه. من میخوام جایگاه توضیحات دسته بندی محصولات که تو پوسته بالای محصولات نشون میده رو ببرم پایین محصولات. مثل دیجی کالا. متن توضیحاتم کامل نشون نده و با زدن بیشتر کامل نشون بده. کی میتونه کمکم کنه؟ فایل ووکامرس باید تغییر کنه یا قالبم؟
    • توسط hamedgh1373
      سلام دوستان
      من افزونه اتصال ultimatemember به ووکامرس رو با استفاده از افزونه loco translat فارسی سازی کردم ولی 99 درصد ترجمه ها لحاظ نشدن
      لطفا راهنمایی کنید این مشکل از کجاست؟
      و چطور میتونم این مشکل رو درست کنم؟

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، به یه کوئری برای نمایش اخرین محصولات ووکامرس دارم. لطفا راهنمایی کنید.
      با تشکر و سپاس
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی، یه کوئری برای نمایش دسته ای خاص از محصولات ووکامرس رو میخواستم.
      با تشکر و سپاس