2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان وقت بخیر ما یک سایت داریم قبلا توسط یک نفر طراحی شده و دگ پشتیبانی نمیشه.میخاییم خودمان پشتیبانی را انجام بدیم قصد داریم افزونه ووکامرس از ساست ژاکت بخریم فقط نمیدوینم با قالب ما سازگار هست یا نه؟اسم قالب سایت هم نمیدونیم!! سایت ما در زمینه اموزش امنیت اطلاعات میباشد!کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟ ادرس سایت seosec.ir

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 18 ساعت قبل، seosec گفته است :

سلام دوستان وقت بخیر ما یک سایت داریم قبلا توسط یک نفر طراحی شده و دگ پشتیبانی نمیشه.میخاییم خودمان پشتیبانی را انجام بدیم قصد داریم افزونه ووکامرس از ساست ژاکت بخریم فقط نمیدوینم با قالب ما سازگار هست یا نه؟اسم قالب سایت هم نمیدونیم!! سایت ما در زمینه اموزش امنیت اطلاعات میباشد!کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟ ادرس سایت seosec.ir

وقت بخیر

افزونه ی ووکامرس به صورت رایگان قابل استفاده می باشد

قالبیم که شما در وبسایتتون استفاده میکنید با افزونه ی ووکامرس سازگار بوده و اسم قالب هم betheme می باشد

تنها کافیست افزونه رو دانلود و نصب کنید سپس ازش استفاده کنید

توجه داشته باشید که در کنار ووکامرس انگلیسی نسخه ی فارسی ووکامرس هم نصب کنید

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط heydarfhp
      با عرض سلام
      من صفحه ساز Elementor Pro رو همراه فروشگاه ساز woocommerce نصب کردم که در این صورت باید در بخش template های المنتور تب های archive product و single product اضافه بشه. اما واسه من این اتفاق نیوفتاد و با آپدیت کردن هم تغییری نکرد. ممنون میشم کمکم کنین
    • توسط Negar7
      سلام روز بخیر
      پس از کلی جستجو در وب فارسی و عدم نتیجه درست و درمون  روی به جستجوی فرا منطقه ای بردم اما بازم نتیجه ای نیافتم و درمانده ماندم 

دوستان حتما دیدین که ، پنل کاربری ووکامرس (بخش دانلود ها) همه فایل ها همینجوری زیر هم میاد تا آخر ، مثلا اگه یه فروشگاه دیجیتالی داشته باشی کلاً کاربرات قاطی میکنن کی به کیه

چیکار کنم جدول بندی بشه؟ افزونه ای ؟ راهی ؟ فحشی ؟ ناسزایی؟
      میخوام مثلا هر محصولی که میخره اول نامش رو بنویسه بعد تمام لینک های دانلود زیرش باشه نه اینکه همه رو بریزه زیر هم
    • توسط naff
      سلام.
      من  میخوام یه صفحه ی استاتیک رو روی ftp  آپلود کنم به عنوان  index اصلی و بعد از کلیک روی دکمه ی مورد نظر کاربر منتقل بشه به سایت اصلی یا همون قالب وردپرس.
       مشکل اینجاست که وقتی صفحه ی  html  رو روی  ftp  آپلود میکنم سایت فقط این صفحه رو به عنوان  index  میشناسه و  این رو جایگزین  index وردپرس میکنه و این صفحه  رو  front page  میشناسه.
       در صورتی که من هر دوتاش رو  میخوام . و صفحه ی html  رو به عنوان  index  میخوام یعنی با وارد کردن اسم سایت اسن صفحه ظاهر بشه.
      صفحه ی اچ دی ام ال:
      https://altourneur.com/new.html
       صفحه ی اصلی سایت:
      https://altourneur.com

• توسط Streetlife
      سلام کارشناسان عزیز و محترم
      دوستان چند روزه هرچی میگردم هیچ چیز مناسبی رو پیدا نمیکنم لطفا کمک بفرمایید.من یک طراح ورد پرسم و میخام واسه یک سایت که بلاگ وردپرس و فروشگاه پرستا شاپ هستش به صورت پاپ اپ یک نظرسنجی رو طراحی کنم که یه سوالی بپرسه و جواب رو بازدیدکننده ها تایپ کنن اما به این صورت که لایو سرچ باشه این فیلد یعنی از بین محصولات که روی دیتا بیس هستند با تایپ یک یا چند حرف ساجست بده لطفااااااااااا راهنمایی بفرمایید
    • توسط amirhosseinganjeh
      سلام دوستان نمیدونم چیکار کردم که عنوان صفحه رو نمایش میده توی همه صفحه ها
      این قسمت ابی رنگو توی عکس اول رو میگم

تونستم توی صفحاتی که ویرایشگرشون بازه، نمایش عنوان صفحه رو خاموش کنم ولی توی صفحه فروشگاهم نمیتونم نمایشش رو خاموش کنم
       خاموشش هم میکنم باز هم نمایش میده(عکس دوم)
      اگه راه حلی دارید بفرمایید لطفا..