رفتن به مطلب

بهترین سایت برای آمار بازدید

پست های پیشنهاد شده

وبگذر امكاناتش بيشتره اما هيستا دقيق تر هست

افزونه هم توي همين انجمن سرچ كني زياد معرفي شده

لینک به ارسال

گوگل آنالیز هم گزینه ی خوبی هست ، می تونی توی داشبورد ادمین هم نصبش کنی ، آمار تمیز و دقیقی بهت می ده;)

لینک به ارسال

گوگل رو هم میخواستم امتحان کنم ولی وقتی میخوام ثبت نام کنم صفحه در حال تعمیرات میاد. با چیز پی ان هم امتحان کردم نشد

اگه بخوام از ابزارک استفاده کنم چه افزونه ای رو پیشنهاد میدید. (تو سایت سرچیدم ولی به نتیجه دلخواه نرسیدم)

با تشکر

لینک به ارسال

گوگل بهترینه اما متاسفانه از داخل ایران نمی شه باهاش راحت کار کرد و بیشتر به قندشکن نیاز پیدا می کنی و یه نکته هست از گوگل استفاده کنی خیلی کارات زیر

ذره بین گوگل هست

اما در کل من های استیت رو 100% به وبگذر ترجیح می دم

(وبگذر فوق العاده کند هست 25 ساعت از 24 قابل سرویس دهی نمی باشد و اکثرا سایتش هنگ می کنه در کل پیشنهاد نمی دم)

و اما افزونه !

افزونه هم دیتابیست رو فوق العاده حجمش رو رشد می ده و بزودی باعث کند شدن سرعت سایتت می شه و مصرف سرور رو هم بالا می بره

در نتیجه پیشنهاد من های استت هست

لینک به ارسال

البته توی ایران نمیشه وارد پنل شد ، اگه پنل گوگل آنالیز برای داشبورد وردپرس رو نصب کنی ، دیگه نیازی نداری وارد سایتش بشی ، فقط برای ثبت نام یاد قند شکن :D داشته باشی ،

لینک به ارسال
اما در کل من های استیت رو 100% به وبگذر ترجیح می دم

(وبگذر فوق العاده کند هست 25 ساعت از 24 قابل سرویس دهی نمی باشد و اکثرا سایتش هنگ می کنه در کل پیشنهاد نمی دم)

کاملا با نظر اقا میثم موافقم !

وبگذر رو کلا بخاطر سرور کندش بیخیال شو که باعث ضربه زدن به سایتت میشه !

افزونه هارو هم بهتره استفاده نکنی چون امار دقیقی نمیتونند بدند و مصرف سایتت رو بالا میبرن !

گوگل آنالیزر رو هم بخاطر پورت ssl که لود میکنه بیخیال شو ( در خیلی موارد نمیذاره سایتت لود بشه )

در حال حاضر Histat از همه قوی تر داره کار میکنه که من توصیه میکنم ازش استفاده بکنی

لینک به ارسال

اینطور که یه کوچولو تحقیق کردم فکر کنم های استیت امکاناتش خیلی بیشتره و همچنین دقیق تره

منتظریم که آقا مصطفی زحمت افزونه معروفش رو بکشه و نصبش کنیم

با تشکر

نیازی به افزونه نیست کافیه عضو بشی و کدش رو تو سایتت بذاری

وسلام

histats.com

لینک به ارسال

sitemeter هم توصیه میشه - های استیت خیلی بهتر از وبگذر هستش و آماررو بهتر میده ، البته هیچ وقت هیچکدوم به google analytics نمیرسه که متاسفانه دسترسی ما قطع شده :(

وسلام

histats.com

فک کنم منظورشون این افزونه بود که آقا مصطفی زحمتش رو بکشه :

(wp-statistics)

لینک به ارسال

sitemeter هم توصیه میشه - های استیت خیلی بهتر از وبگذر هستش و آماررو بهتر میده ، البته هیچ وقت هیچکدوم به google analytics نمیرسه که متاسفانه دسترسی ما قطع شده :(

(wp-statistics)

بله دقیقا این افزونه رو منظورمه

فکر کنم اگه حاضر بشه دقتش از سایر افزونه ها بیشتر بشه

لینک به ارسال

(wp-statistics)

رونمایی از نسخه جدید این افزونه .

واقعا چیز قوی داره میشه.

اگر امکان یا پیشنهاد خاصی مد نظرتون هست تو تاپیک زیر مطرح کنید

رونمایی از نسخه جدید افزونه آماره وردپرس

لینک به ارسال

به نظر من هیچ کدوم جالب نیستند، ولی باید صبر کنیم تا اقا مصطفی اون چیزی رو که قول داده بودند رو بزاریم :)

لینک به ارسال

وسلام

histats.com

سلام.آیا میشه نوشته هاش رو فراسی کرد. ؟ histats رو میگم

لینک به ارسال

سلام.آیا میشه نوشته هاش رو فراسی کرد. ؟ histats رو میگم

آره فکر کنم تا 25% فارسی شده

اما چیز واضحی هست فارسی هم نباشه قابل فهم هست

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

این سایت histats خیلی باحاله، ببینید چه قوانینی داره و چه سایتایی رو غیرمجاز اعلام کرده! (دو بند آخر رو بخونید): :wacko:

انواع سايتهايي که از نظر histats.com متخلف محسوب ميشوند:

1- سايتهايي که مشوق فعاليت هاي غير قانوني و يا نژاد پرستانه باشند،

2- سايت هاي ارائه دستورالعمل ها و يا بحث در مورد انجام فعاليت هاي غير قانونيداشته باشند

4- سايتهايي را که به ترويج يا استفاده از نرم افزار يا خدمات طراحي شده براي ارائه ايميل ناخواسته، و يا هر سايت هاي ديگر براي دور زدن سايت ما.

5- ششما قبول ميکنيد که در کدهاي histats.com هيچگونه تغييري نداده و انها را همانگونه در سايت خود قرار دهيد..

6- کاربر موافقت خود را براي قرار دادن اطلاعات وب سايت خود شامل (نام سايت، آدرس اينترنتي ، شمارش ترافيک، و غيره) را در اختيار histats.com براي استفاده قرار دهد.موارد استفاده ممکن است شامل همه سايت شما نشود ، ولي محدود هم نبايد باشد در کل شما يک دايرکتوري را براي استفاده خدمات ما در نظز خواهيد گرفت

7- ما در قبال خسارات هيچ تضميني نمي کيم. شما با اين بند که ما هيچ مسئوليتي در قبال سايت شما نداريم موافقيد.

8- ما حفظ مالکيت و تمام حقوق مربوط به histats.com آرم، علائم تجاري ، نرم افزار، رموز تجاري، پايگاه داده، گزارش ها ، و وب سايت.

9- اگر اين توافق است که توسط ما و يا فسخ شده توسط شما به هر دليلي، شما تاييد حذف ما کد، لوگو و علائم تجاري از تمام سايت هاي وب خود و موارد ديگر.

10- ما هر دو خود اطلاعات مربوط به بازديد کنندگان وب سايت خود را که جمع آوري مي کنيم. شما مي توانيد داده ها را براي اهداف قانوني ارائه استفاده کنيد. ما نيز از داده هاي مطابق با سياست حريم خصوصي ما استفاده کنيد.

11- تعميق و نشر ارزش­هاي انقلاب اسلامي برپايه مکتب فکري و سياسي امام خميني (ره ) و امام خامنه اي

12- ترويج و اقامه احکام الهي، نشر و تقويت اخلاق اسلامي و فضائل انساني برپايه دين ­مداري و فرهنگ ديني

چه قوانین مسخره ای داره !!

لینک به ارسال

کجا اینا رو گفتند؟!

http://www.histats.com/?act=5

تنها محدودیت معینی که قائل شدند درباره ی racism (نژادپرستی) هست و این بسیار پسندیدست

میشه لطفاً منبع بدید؟

لینک به ارسال

کجا اینا رو گفتند؟!

http://www.histats.com/?act=5

تنها محدودیت معینی که قائل شدند درباره ی racism (نژادپرستی) هست و این بسیار پسندیدست

میشه لطفاً منبع بدید؟

توی بخش عضویت وقتی که زبان رو فارسی کنید به عنوان قوانین عضویت:

http://www.histats.c..._reg&SETLANG=19

اگر داخل حساب کاربریتان در سایت هستید خارج بشید تا بتونید مشاهده کنید

ویرایش شده توسط ahadto
لینک به ارسال

اگر اون ها افرادی روکه نام بردید به عنوان عناصر نا مطلوب و مضر پذیرفته باشند از لقب "امام" براشون استفاده نمی کنند - این کاملاً مشخصه که شیطنت افرادی از جنس خودمونه چون به وضوح لحن عوامانه ازش هویداست و مناسب تر هست که این بحث ها اینجا ادامه نداشته باشه

لینک به ارسال

ببینید من که این رو اونجا ننوشتم، این سایت رسمی خودشون هست و این افراد هوشیار خودشون نیومدند یه متنی رو به این عنوان تنظیم کنند! اومدند از آدرس زیر "راهبردهای ارشاد اسلامی" رو کپی کردند اونجا گذاشتند و عنوان غیر مجاز بهش دادند و توی این آدرس نگاه کنید عین اون عبارتها موجود هست، یعنی برای اینکه مخالفتشون رو با جمهوری اسلامی نشون بدهند اومدند صاف دست گذاشتند روی راهبردهای جمهوری و همینجوری کپیشون کردند اونجا

http://peyvandha.ir/0-6.htm

ضمنا ما که بحث سیاسی نمی کنیم که خلاف قوانین باشه، فقط می خواستم ماهیت این افراد رو بشناسونم تا بقیه دوستان سراغ اینجور سایتها نروند

ضمنا این لحن عوامانه ای که گفتید کجاست؟ خیلی هم سنگین و با وقاره!

ویرایش شده توسط ahadto
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...