رفتن به مطلب

چگونه میتوانم دامنه آی آر را به وردپرس متصل کنم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر

بنده روی هاست گیگفا دامنه آی آر رو به صورت صحیح پارک کردم، سئوال اینجاست که اگه بخوام صفحه اصلی وردپرسم در دامنه آی آرم نمایش داده بشه باید چی کار کنم ؟

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، imohsenahadi گفته است :

سلام و وقت بخیر

بنده روی هاست گیگفا دامنه آی آر رو به صورت صحیح پارک کردم، سئوال اینجاست که اگه بخوام صفحه اصلی وردپرسم در دامنه آی آرم نمایش داده بشه باید چی کار کنم ؟

سلام

خب وردپرس را برروی هاستت نصب کن دیگه.

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، albfa گفته است :

سلام

خب وردپرس را برروی هاستت نصب کن دیگه.

سلام ممنونم ازتون

اما من وردپرس هم نصب کردم ولی دامنه رو وارد میکنم هیچی نمایش داده نمیشه من قبلا با Html کار میکردم فایل index رو در پوشه ایجاد شده دامنم در هاست قرار میدادم و صفحه رو نمایش میداد حالا در ورد پرس به چه شکل میشه صفحه رو به نمایش درآورد؟

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، imohsenahadi گفته است :

سلام ممنونم ازتون

اما من وردپرس هم نصب کردم ولی دامنه رو وارد میکنم هیچی نمایش داده نمیشه من قبلا با Html کار میکردم فایل index رو در پوشه ایجاد شده دامنم در هاست قرار میدادم و صفحه رو نمایش میداد حالا در ورد پرس به چه شکل میشه صفحه رو به نمایش درآورد؟

سلام

هیچی نمایش نمیده یعنی صفحه سفید میاد یا پیام خطا براتون نمایش میده؟

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، imohsenahadi گفته است :

سلام دوست عزیز

خیر هیچی نمایش نمیده

نمیشه که هیچی نشون نده

یا باید صفحه سفید بیاره . یا یک خطا یا پیغامی رو تو صفحه براتون چاپ کنه.

یه سوال دیگه: شما الان اگه وردپرس رو برداری و دوباره همون فایل html که گفتید رو بزارید با آدرس دامنه ای که مد نظر دارید بالا میاد سایت؟

و یه نکته دیگه=> تو کنترل پنل هاست بخشی به اسم addon domain دارید؟ اگه هست دامنه رو اینطوری ادد کنید. بعد از اینکه ادد شد یه فولدر به اسم دامنه ای که وارد کردید تو مسیر public_html ایجاد میشه و میتونید وردپرس رو اونجا نصب کنید و با وارد کردن دامنه در مرورگر محتوا رو مشاهده کنید.

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

نمیشه که هیچی نشون نده

یا باید صفحه سفید بیاره . یا یک خطا یا پیغامی رو تو صفحه براتون چاپ کنه.

یه سوال دیگه: شما الان اگه وردپرس رو برداری و دوباره همون فایل html که گفتید رو بزارید با آدرس دامنه ای که مد نظر دارید بالا میاد سایت؟

و یه نکته دیگه=> تو کنترل پنل هاست بخشی به اسم addon domain دارید؟ اگه هست دامنه رو اینطوری ادد کنید. بعد از اینکه ادد شد یه فولدر به اسم دامنه ای که وارد کردید تو مسیر public_html ایجاد میشه و میتونید وردپرس رو اونجا نصب کنید و با وارد کردن دامنه در مرورگر محتوا رو مشاهده کنید.

صفحه server Not found میاد

الا فایل Html هم که آپ میکنم هم نمیاد

بله Addon domain رو که با موفقیت انجام میدم یه فولدر با اسم دامنه میسازه که داخلش یه فولدر به نام Htdocs ایجاد میشه

من وردپرس رو پاک کردم دامین و اد کردم و بعد رفتم فایل وردپرس رو از نو نصب کنم داخل فولدر دامنه نصب میشه اما خطا سرور نات فاند میزنه باز

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، imohsenahadi گفته است :

صفحه server Not found میاد

الا فایل Html هم که آپ میکنم هم نمیاد

بله Addon domain رو که با موفقیت انجام میدم یه فولدر با اسم دامنه میسازه که داخلش یه فولدر به نام Htdocs ایجاد میشه

من وردپرس رو پاک کردم دامین و اد کردم و بعد رفتم فایل وردپرس رو از نو نصب کنم داخل فولدر دامنه نصب میشه اما خطا سرور نات فاند میزنه باز

میتونید آدرس سایت پیوست کنید تا چک کنم؟

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

میتونید آدرس سایت پیوست کنید تا چک کنم؟

www.ma-musicpro.ir

وقتی ورد پرس رو روی دامنه آی آر رو نصب کردم این آدرس رو داد http://ma-musicpro.ir/wp

ممنونم از اینکه وقت گذاشتید.

لینک به ارسال

دوست عزیز من با گوشیم امتحان میکنم میاد صفحه ورد پرس امابا فایرفاکس پی سی ارور Hmm. We’re having trouble finding that site.میده

ممنونم ازتون بابت پاسخ دهی اون ایراد فایر فاکس هم برطرف شد مشکل از DNS IP4 بود رو حالت Obtain DNS قرار دام صفحه باز شد

ویرایش شده توسط imohsenahadi
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، imohsenahadi گفته است :

دوست عزیز من با گوشیم امتحان میکنم میاد صفحه ورد پرس امابا فایرفاکس پی سی ارور Hmm. We’re having trouble finding that site.میده

ممنونم ازتون بابت پاسخ دهی اون ایراد فایر فاکس هم برطرف شد مشکل از DNS IP4 بود رو حالت Obtain DNS قرار دام صفحه باز شد

خواهش میکنم.

من الان با ۴ تا مرورگر براتون تست کردم بخوبی بالا میاد و مشکلی نیست.(opera-safari-chrome-firefox)

راستی اولین کاری که همیشه بعد از نصب وردپرس میکنید تنظیمات پیوندهای یکتا باشه.

برید تو بخش تنظیمات->پیوندهای یکتا و ساختار آدرس رو روی نام نوشته ست کنید تا بعدها با مشکل مواجه نشید.

موفق باشید...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...