• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
      بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
      بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
runy

مشکل با برنامه xampp

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

برنامه xampp سرعتش مثل دایل آپ شده و وقتی به اینترنت وصل میشم سرعتش بد نیست اما از ADSL خیلی پایین تره.

این برنامه که از هارد کار می کنه چرا سرعت کمه بعضی وقت ها اصلا نمی تونه صفحه بیاره؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

فکر کنم به این علت که زمانهایی که آنلاین هستید به دنبال نسخه های تازه وردپرس و... میگرده سرعت کمی پایین میاد.

علت این که گاهی صفحه رو باز نمیکنه بستگی به پوسته و افزونه های شما داره که همگی روی لوکال اجرا نمیشن...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نرم افزار های دیگه مثل easy php هم تست کنید ...

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چند علت داره

دیتای شما زیاد شده و این علت کندی در این نرم افزار هست

در سایت لوکال شما از اینترنت داره چیزهایی مثل جی کوئری لود میکنه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط salihoosainione
      به نام خدا
      دوستان سلام 
      من امروز اومدم xampp رو اجرا کنم و appach and mysql رو اجرا کنم که در داخل کادر xampp این خطا را داد
      2:03:18 PM  [Apache]     Error: Apache shutdown unexpectedly.
      2:03:18 PM  [Apache]     This may be due to a blocked port, missing dependencies, 
      2:03:18 PM  [Apache]     improper privileges, a crash, or a shutdown by another method.
      2:03:18 PM  [Apache]     Press the Logs button to view error logs and check
      2:03:18 PM  [Apache]     the Windows Event Viewer for more clues
      2:03:18 PM  [Apache]     If you need more help, copy and post this
      2:03:18 PM  [Apache]     entire log window on the forums
      ممنون میشم از دوستان اگر کسی می دونه من رو راهنمایی کنه.

• توسط reazah
      من با هر دو اينا wamp و xampp مشكل دارم
      كه اصلا پورت ها مشغوله شماره پورتم كه عضو ميكني باز مشغوله xampp
      با wamp مشكلم كمتر چراغ سبز و زردش مياد اما كد هاي php نمايش داده نميشه
      نرم افزار خاصيم به جز دريم ويور و فوتوشاپ نصب نكردم
      تمام تنظيماتيم كه تو نت بود انجام دادم ولي بازم كار نكرده