رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام مشکل جدیدی رو که اولین باره باهاش متوجه میشم مشکل با فهرسته چیزی که واقعا نتونستم تحملش کنم :| 

یه مشکلیه که اعصاب منو بهم ریخته !! خواهشا اگر کسی اطلاعی داره برای حل کردن این مشکل روشی داره بگه تا درست کنم و از شررش خلاص بشم ! 

من فهرست رو چیدم که خب سادس اما شکل ظاهری فهرست به این شکل دراومده https://vidaunity.ir چجوری باید حلش کنم ؟:|

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، itpooyan گفته است :

با سلام مشکل جدیدی رو که اولین باره باهاش متوجه میشم مشکل با فهرسته چیزی که واقعا نتونستم تحملش کنم :| 

یه مشکلیه که اعصاب منو بهم ریخته !! خواهشا اگر کسی اطلاعی داره برای حل کردن این مشکل روشی داره بگه تا درست کنم و از شررش خلاص بشم ! 

من فهرست رو چیدم که خب سادس اما شکل ظاهری فهرست به این شکل دراومده https://vidaunity.ir چجوری باید حلش کنم ؟:|

وقت بخیر

داخل هاست خود وارد مسیر زیر شوید

wp-contetnt/themes/llorix-one-lite

سپس فایل rtl.css را ادیت کنید

دنبال کلاس زیر بگردید 

.sticky-navigation .main-navigation ul ul

اگه نتونستین این کلاس رو پیدا کنید کد های مربوط به فایل rtl.css را در نرم افزار not pad ++ باز کنید و به خط 151 برید تا این کلاس رو مشاهده کنید سپس اگر توجه کنید در این کلاس کد right: -999em; قرار داده شده اونو حذف کنین سپس تغیرات رو ذخیره کرده و صفحه ی خود را با استفاده از ctrl+f5 رفرش کنید تا مشکل شما حل شود

سایت شما دو مورد دیگه ای هم داشت که صلاح تونستم بهتون بگم

یکی اینکه از قسمت پیوند های یکتا نوع  پیوند رو روی گزینه ی "نوشته" قرار داده و سپس ذخیره کنید

یک مورد دیگم ارور اس اس ال در صفحه ی اصلی هستش که افزونه ی really-simple-ssl استفاده کنید تا مشکلتون حل بشه

موفق باشید

ویرایش شده توسط miladalizadeh
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...