رفتن به مطلب

مشکل در ترجمه یک کلمه

پست های پیشنهاد شده

سلام من سایتم کاملا انگلیسیه فقط قسمت پنل ادمین فارسیه افزونه wpdiscuz برای کامنت نصب کردم الان همه جاهاش انگلیسیه غیر از متن اولش که نوشته " دیدگاه  بگذارید"

چطور میتونم اینم انگلیسیش کنم؟ :(

Ce.PNG

ویرایش شده توسط Porsheh
لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Porsheh گفته است :

سلام من سایتم کاملا انگلیسیه فقط قسمت پنل ادمین فارسیه افزونه wpdiscuz برای کامنت نصب کردم الان همه جاهاش انگلیسیه غیر از متن اولش که نوشته " دیدگاه  بگذارید"

چطور میتونم اینم انگلیسیش کنم؟ :(

Ce.PNG

وقت بخیر

از افزونه ی loco-translate استفاده کنید به احتمال زیاد قابل تغیر باشد

لطفا به این موردم توجه کنید که افزونه ای که ازش استفاده میکنید اپن سورس هستش یا کد شده؟ اگه اپن سورس بود می توانید از خود افزونه هم کلمه ی مورد نظر رو پیدا کرده و متنشو تغیر بدین

موفق باشید

لینک به ارسال

در 6 ساعت قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

از افزونه ی loco-translate استفاده کنید به احتمال زیاد قابل تغیر باشد

لطفا به این موردم توجه کنید که افزونه ای که ازش استفاده میکنید اپن سورس هستش یا کد شده؟ اگه اپن سورس بود می توانید از خود افزونه هم کلمه ی مورد نظر رو پیدا کرده و متنشو تغیر بدین

موفق باشید

ممنون از شما مشکل رفع شد

در 3 ساعت قبل، neda411 گفته است :

چه کاریه عزیز من وردپرس انگلیسی نصب کن

چند نفریم همه انگلیسی نمیتونن کار کنن

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، Porsheh گفته است :

ممنون از شما مشکل رفع شد

در 3 ساعت قبل، neda411 گفته است :

با آموزشی که قرار دادم مشکلو حل کردین یا با روش دیگه ای ؟ اگه با روش دیگه ای انجام دادید در انجمن قرار بدین تا بقیه هم بتونن از مطلبتون استفاده کنن 

در 9 دقیقه قبل، Porsheh گفته است :

چند نفریم همه انگلیسی نمیتونن کار کنن

برای این هم راه حلی دارم

درسته مشکلتون حل شد ولی در مشکلات مشابه، اگر با تغیر زبان وردپرس به انگلیسی کلمه انگلیسی میشه شما از قسمت تنظیمات عمومی زبان سایت رو انگلیسی قرار بدین سپس از قسمت کاربران، کاربر جدیدی ایجاد کنید سپس در بخش تنظیمات کاربر زبان پنلشو فارسی قرار بدین 

اینطوری پنلشون فارسی میشه ولی زبان خود قالب انگلیسی میشه

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...