رفتن به مطلب

این سایت از چه کدی استفاده می کند؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشید

چند وقتیه بنده از این سایت chetor.com استفاده میکنم و خیلی برام جالبه که هنگامی که میخوام از سایت خارج بشم به محض اینکه موس رو میبرم نزدیک بستن صفحه یه پاپ آپ میاره بالا که مطالب دیگه ای رو پیشنهاد می کنه.

حالا از دوستان تقاضا دارم اگر کسی میدونه این سایت از چه افزونه و یا کدی استفاده می کنه لطفا راهنمایی کنه من هم بتونم این کار رو برای سایتم hayatkhalvat.com انجام بدم. 

باتشکر

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، mahmodk گفته است :

چند وقتیه بنده از این سایت chetor.com استفاده میکنم و خیلی برام جالبه که هنگامی که میخوام از سایت خارج بشم به محض اینکه موس رو میبرم نزدیک بستن صفحه یه پاپ آپ میاره بالا که مطالب دیگه ای رو پیشنهاد می کنه.

حالا از دوستان تقاضا دارم اگر کسی میدونه این سایت از چه افزونه و یا کدی استفاده می کنه لطفا راهنمایی کنه من هم بتونم این کار رو برای سایتم hayatkhalvat.com انجام بدم. 

باتشکر

سلام 

شما میتونید از افزونه های پاپ آپی که برای وردپرس ایجاد شدن استفاده کنید.

این افزونه ها هم بصورت رایگان و تجاری موجود هستن.

به عنوان مثال شما میتونید از این افزونه برای کاری که میخواید استفاده کنید. اما باید گفت که این پلاگین تجاری هست!

این عبارت رو تو گوگل سرچ کنید(layered popups) دموهای این افزونه رو میتونید مشاهده کنید.

موفق باشید...

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mahmodk گفته است :

باتشکر

وقت بخیر

شما می توانید با کمی کد نویسی این کارو برای وبسایتتون به راحتی انجام بدین

باید به این شکل تعریف کنین که وقتی اون دکمه ی مربوطه اکتیو شد و موس رفت روش یه صفحه ی پاپ آپ باز کنه به همین راحتی :)

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...