• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
      بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
      بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
abolfazl

فروش اپلیکیشن بستر بازی (New)

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان وقتتون بخیر
امروز قصد دارم اپلیکیشنی رو که تمام کار های ایده و تحقیق و طراحی و اجراش و خودمون انجام دادیم و کاملا اختصاصی هست وبرای فروش بذارم

این اپلیکیشن بیش تر از دوسال زمان و انرژی ازمون گرفت و همین طور هزینه های مالی هم برمون داشت

یک سال هم کار کردم تا خودم بتونم منتشرش کنم و لذتشو ببرم اما شرایط اجازه نداد.

این اپلیکیشن یک بستر بازی بسیار جذاب و متنوع هست که متشکل از سبک های مختلف بازی هاست که میتونه بصورت آفلاین و آنلاین اجرا بشه و...

(مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار گوید) این اپلیکیشندرحال حضر تکمیل شده و تمام تست هاش گرفته شده و آماده انتشار هست.

اگر تمایل به خرید این ایده و اپلیکیشن داشتید و برای توضیحات بیشتر میتونید در انجمن پیغام خصوصی بفرستید.
یا تماس تلفنی داشته باشیم یا بصورت حضوری ملاقات کنیم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط amirrezaweb
      سلام
      چجوری میتونم چند تا بازی آنلاین (فلش) توی سایت وردپرسیم بزارم؟
      مثل این سایت
      flashkhor.com
      مثل عکس پایین
      لطفا راهنمایی کنید
    • توسط pocketgames
      سلام میخوام یک سایت خوب برای دانلود بازی بهتون معرفی کنیم خیلی پیشرفت کرده به حدی که تو گوگل تو صفحه 1همیشه بهش سر بزنید : www.pocketgames.ir
    • توسط ZaxGame
      سلام به تمام کاربران و مهمانان عزیز وردپرس پارسی
      سایت زکس گیم در تابستان 94 شروع به فعالیت کرده و روزانه مطالب جدید و مفیدی درباره بازی PC و اخبار و نقد و بررسی های بازیها قرار داده , اما صبر کنید این تنها قسمتش نیست! زکس گیم تصمیم داره جدیدترین , پرخاطره ترین و مهیج ترین بازیها رو بصورت لینک مستقیم و لینک کمکی پرسرعت در اختیار شما عزیزان قرار بده تا با خیال راحت و نهایت سرعت بازی موردنظرتون رو دانلود کنید.

دنبال کدتقلب یا ترینر بازی میگردین؟براتون سخته تو سایت های خارجی بگردین و پیداش کنید؟ خب یک راه حل : شما میتونید هرچی که در مورد بازی نیاز دارید بطورمثال کدتقلب , تریلر , DLC , کرک , والپیپر , تم بازی برای کامپیوتر , آهنگ ها یا حتی فونت های بازی و .... به ما اطلاع بدین و ما در مدتی کوتاه خواستتون رو برآورده میکنیم
      حتی بازیهایی که زیاد مطرح نیست یا خیلی قدیمی هستند و به آسونی پیدا نمیشن به ما بگید تا برای شما آماده کنیم
      وقتی اومدی به زکس گیم میتونی تو نظرات یا تماس با ما ایده های قشنگتو بهمون معرفی کنی
    • توسط p30fire
      با سلام ؛
      کسی میتونه به من کمک بکنه؟ / من میخام به منوی بالای قالب صحیفه ، موضوعات سایتم رو به نمایش در بیارم و اونجا درج کنم.
      کس میدونه باید از کجا اون ها رو بگذارم؟

• توسط MoReNu
      سلام
      دوستان
      می خواستم بدونم فایل فلش رو چطوری می شه در سایت آپلود کرد و در پست مطلب قرار داد؟
      ممنون