abolfazl

فروش اپلیکیشن بستر بازی (New)

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان وقتتون بخیر
امروز قصد دارم اپلیکیشنی رو که تمام کار های ایده و تحقیق و طراحی و اجراش و خودمون انجام دادیم و کاملا اختصاصی هست وبرای فروش بذارم

این اپلیکیشن بیش تر از دوسال زمان و انرژی ازمون گرفت و همین طور هزینه های مالی هم برمون داشت

یک سال هم کار کردم تا خودم بتونم منتشرش کنم و لذتشو ببرم اما شرایط اجازه نداد.

این اپلیکیشن یک بستر بازی بسیار جذاب و متنوع هست که متشکل از سبک های مختلف بازی هاست که میتونه بصورت آفلاین و آنلاین اجرا بشه و...

(مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار گوید) این اپلیکیشندرحال حضر تکمیل شده و تمام تست هاش گرفته شده و آماده انتشار هست.

اگر تمایل به خرید این ایده و اپلیکیشن داشتید و برای توضیحات بیشتر میتونید در انجمن پیغام خصوصی بفرستید.
یا تماس تلفنی داشته باشیم یا بصورت حضوری ملاقات کنیم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط amirrezaweb
      سلام
      چجوری میتونم چند تا بازی آنلاین (فلش) توی سایت وردپرسیم بزارم؟
      مثل این سایت
      flashkhor.com
      مثل عکس پایین
      لطفا راهنمایی کنید
    • توسط pocketgames
      سلام میخوام یک سایت خوب برای دانلود بازی بهتون معرفی کنیم خیلی پیشرفت کرده به حدی که تو گوگل تو صفحه 1همیشه بهش سر بزنید : www.pocketgames.ir
    • توسط ZaxGame
      سلام به تمام کاربران و مهمانان عزیز وردپرس پارسی
      سایت زکس گیم در تابستان 94 شروع به فعالیت کرده و روزانه مطالب جدید و مفیدی درباره بازی PC و اخبار و نقد و بررسی های بازیها قرار داده , اما صبر کنید این تنها قسمتش نیست! زکس گیم تصمیم داره جدیدترین , پرخاطره ترین و مهیج ترین بازیها رو بصورت لینک مستقیم و لینک کمکی پرسرعت در اختیار شما عزیزان قرار بده تا با خیال راحت و نهایت سرعت بازی موردنظرتون رو دانلود کنید.

دنبال کدتقلب یا ترینر بازی میگردین؟براتون سخته تو سایت های خارجی بگردین و پیداش کنید؟ خب یک راه حل : شما میتونید هرچی که در مورد بازی نیاز دارید بطورمثال کدتقلب , تریلر , DLC , کرک , والپیپر , تم بازی برای کامپیوتر , آهنگ ها یا حتی فونت های بازی و .... به ما اطلاع بدین و ما در مدتی کوتاه خواستتون رو برآورده میکنیم
      حتی بازیهایی که زیاد مطرح نیست یا خیلی قدیمی هستند و به آسونی پیدا نمیشن به ما بگید تا برای شما آماده کنیم
      وقتی اومدی به زکس گیم میتونی تو نظرات یا تماس با ما ایده های قشنگتو بهمون معرفی کنی
    • توسط p30fire
      با سلام ؛
      کسی میتونه به من کمک بکنه؟ / من میخام به منوی بالای قالب صحیفه ، موضوعات سایتم رو به نمایش در بیارم و اونجا درج کنم.
      کس میدونه باید از کجا اون ها رو بگذارم؟

• توسط MoReNu
      سلام
      دوستان
      می خواستم بدونم فایل فلش رو چطوری می شه در سایت آپلود کرد و در پست مطلب قرار داد؟
      ممنون