رفتن به مطلب

تبریک تولد

پست های پیشنهاد شده

باسلام خدمت اساتید محترم

چجوری می تونم در سایتم تولد یک عده رو تبریک بگم؟

مثلا می خوام در ستون سمت چپ سایتم تولد این عده رو همراه با گلهای نقاشی شده نمایش بدم.

با تشکر

ویرایش شده توسط great2012
لینک به ارسال

خیلی متشکر ولی انگار این افزونه فقط برای اعضای سایته افزونه دیگه ای وجود نداره؟ :unsure:

شما سه کار میتونین انجام بدین

1) اول اینکه روز تولد اعضای سایت رو بهشون تبریک بگین

2) دوم اینکه وقتی کاربر وارد سایت میشه تاریخ تولدش ازش پرسیده بشه و اگه تاریخ تولدش بود به تبریک گفته بشه

3) سوم اینکه تاریخ تولد و آی پی کل انسان های روی کره زمین رو به دیتا بیس بدین تا هرکی به سایتتون متصل شد اگه تولدش بود بهش تبریک گفته بشه :D

دقیقا کدوم افراد منظورتونه؟ اعضا؟ مدیران؟ کاربرهای غیر عضو؟ کیا؟

لینک به ارسال

شما سه کار میتونین انجام بدین

1) اول اینکه روز تولد اعضای سایت رو بهشون تبریک بگین

2) دوم اینکه وقتی کاربر وارد سایت میشه تاریخ تولدش ازش پرسیده بشه و اگه تاریخ تولدش بود به تبریک گفته بشه

3) سوم اینکه تاریخ تولد و آی پی کل انسان های روی کره زمین رو به دیتا بیس بدین تا هرکی به سایتتون متصل شد اگه تولدش بود بهش تبریک گفته بشه :D

دقیقا کدوم افراد منظورتونه؟ اعضا؟ مدیران؟ کاربرهای غیر عضو؟ کیا؟

سلام

ببخشید اگه منظورم رو خوب نرسوندم

منظورم این بود که تولد یک عده رو به طور دستی وارد کنم فقط می خام یکمی گل و بلبل داشته باشه :D

لینک به ارسال

حتماً یه حکمتی این گل و بلبل داره که اینقدر روش تاکید دارید

می تونید یه Count Down بنویسین و توی روزها و ساعت های مختلف اسامی و مناسبت ها رو از قبل وارد کنید

ویرایش 2: الان متوجه شدم که آقای پارسا هم Count Down پیشنهاد دادند

ویرایش شده توسط isk
لینک به ارسال

می تونید یه Count Down بنویسین و توی روزها و ساعت های مختلف اسامی و مناسبت ها رو از قبل وارد کنید

راستش من معلمم می خاستم برای شاگردام بذارم. :D
لینک به ارسال

سلام

راستش قبلا هم گفتم که من فقط می خام بالا و پایین بره یا یه گلی چیزی داسته باشه دستی وارد کردنش هم زیاد برام فرقی نداره

با تشکر

لینک به ارسال

اگر فعلاً زمانی برای کد نویسی ندارید می تونید یه کتگوری برای این مورد اختصاص بدید و پست های تبریک تولد رو با اضافات در اون ایجاد کنید و گل های دیگه هم می تونن بیان به اون گل مورد نظر تولدشو تبریک بگن (بصورت کامنت)

لینک به ارسال

اگر فعلاً زمانی برای کد نویسی ندارید می تونید یه کتگوری برای این مورد اختصاص بدید و پست های تبریک تولد رو با اضافات در اون ایجاد کنید و گل های دیگه هم می تونن بیان به اون گل مورد نظر تولدشو تبریک بگن (بصورت کامنت)

ببخشید قبلا یه کد برای بالا و پایین رفتن متن از دوستان گرفته بودم که وقتی در ساید بار قرار می گرفت به هم می ریخت

می دونید مشکلش از چی بود؟

لینک به ارسال

اما اون یه تاپیک مجزاست - لطفاً همونجا پیگیری بشه بهتره

به هر حال

فکر کنم این پلاگین به دردتون بخوره (دمو در ساید همین لینک)

http://www.gopiplus.com/work/2010/07/18/deal-or-announcement-with-countdown-timer/#.UPcILfKX_XQ

ویرایش شده توسط isk
لینک به ارسال

راستش من معلمم می خاستم برای شاگردام بذارم. :D

دوست عزیز سلام

به شما می گن معلم

من به شما پیشنهاد می کنم برای شروع از ابزارک متن (متن یا دستور HTML دلخواه) استفاده کنید.

لینک به ارسال

دوست عزیز سلام

به شما می گن معلم

من به شما پیشنهاد می کنم برای شروع از ابزارک متن (متن یا دستور HTML دلخواه) استفاده کنید.

راستش سعی دارم ولی انگار قالبم با این گونه کد ها مشکل داره.
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...