رفتن به مطلب

عدم تغییر عنوان سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز، متاسفانه بعد از تغییر عنوان سایت از تو تنظیمات تغییری حاصل نمیشه. کمی جستجو کردم متوجه شدم از Yoast هست و باید تنظیمات اونم تغییر بدم، که خب این کار رو از قبل کرده بودم پس تغییر دوباره اش نتیجه ای نداشت. از طرفی هم مطمئن هستم که مشکل از همین افزونه است چون با غیر فعال کردنش مشکلی که دارم حل میشه! الان واقعا نمیدونم باید چیکار کنم. کسی تاحالا همچین مشکلی رو داشته؟

پیشاپیش ممنونم از پاسخ هاتون

لینک به ارسال

سه تا مدل وجود داره

1- تنظیمات وردپرس

2- تنظیمات کل وردپرس سئو یواست

3- کدهای قالب در فایل   header.php  OR  function.php 

لینک به ارسال

درود

علاوه بر 3 مورد بالا، یک مورد دیگه هم هست، احتمالا قالب شما از یک برگه برای صفحه سایتتون استفاده می کنه، در صفحه اصلی اگر در فهرست مشکی رنگ مدیریت بالای صفحه، ویرایش برگه وجود داشت، روش کلیک کنید و سپس از انتهای صفحه، title رو عوض کنید

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Mr-Tarah.ir گفته است :

درود

علاوه بر 3 مورد بالا، یک مورد دیگه هم هست، احتمالا قالب شما از یک برگه برای صفحه سایتتون استفاده می کنه، در صفحه اصلی اگر در فهرست مشکی رنگ مدیریت بالای صفحه، ویرایش برگه وجود داشت، روش کلیک کنید و سپس از انتهای صفحه، title رو عوض کنید

ممنون دوست عزیز این مورد بدون دردسر و سریع انجام شد 

لینک به ارسال
  • 4 سال بعد...

سلام دوستان

متاسفانه بعد از تغییر عنوان سایت از داخل تنظیمات تایتل گوگل تغییری نمیکنه.

احتمالا از روی صفحه اصلی میخونه

میشه راهنمایی کنید از کدام بخش باید درست کنم

(اون صفحه html که داخلش کد title هست رو پیدا نمیکنم)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...