رفتن به مطلب

تغییر رنگ سایدبار دوم

پست های پیشنهاد شده

سلام من کلی گشتم تا پوسته ای که سه ستون داشته باشه و رنگشو بشه تغییر داد و صفحه نوشته ها سفید نباشه پیدا کردم حالا دوتا مشکل دارم یکی اینکه سایدبار دومم می خوام رنگشو عوض کنم ولی کد نویسیشو بلد نیستم دوم اینکه قسمت کپی رایت می خوام فقط لوگو سایت و اسم سایت نمایش داده باشه ک البته این کارم کردم ولی سمت چپ می افته چطوری راست چینش کنم ؟

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، zohreh1994r گفته است :

سلام من کلی گشتم تا پوسته ای که سه ستون داشته باشه و رنگشو بشه تغییر داد و صفحه نوشته ها سفید نباشه پیدا کردم حالا دوتا مشکل دارم یکی اینکه سایدبار دومم می خوام رنگشو عوض کنم ولی کد نویسیشو بلد نیستم دوم اینکه قسمت کپی رایت می خوام فقط لوگو سایت و اسم سایت نمایش داده باشه ک البته این کارم کردم ولی سمت چپ می افته چطوری راست چینش کنم ؟

سلام 

لطفا آدرس سایتتون رو پیوست کنید تا مواردی که گفتید بررسی بشه.

لینک به ارسال

راستش این اولین بارمه که دارم می سازم هنوز دامنه و اینا نگرفتم  دیگه ببخشید من خیلی تازه کارم خیلی چیزا رو هنوز نمی دونم

در 4 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

سلام 

لطفا آدرس سایتتون رو پیوست کنید تا مواردی که گفتید بررسی بشه.

لینک به ارسال
در هم اکنون، zohreh1994r گفته است :

راستش این اولین بارمه که دارم می سازم هنوز دامنه و اینا نگرفتم  دیگه ببخشید من خیلی تازه کارم خیلی چیزا رو هنوز نمی دونم

خواهش میکنم.

برای این دو موردی که گفتید باید ساختار سایت و اون صفحه ای که میخواید بررسی بشه تا بشه کد استایل متناسب با اون رو نوشت.

برای چینش متن میتونید از خاصیت text-align در css استفاده کنید.

به طور مثال ما الان یه تگ p داریم که قصد داریم وسط چین باشه پس اینطوری باید کد استایل رو براش بنویسیم:

<p> text test... </p>
p{
  text-align: center;
}

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

خواهش میکنم.

برای این دو موردی که گفتید باید ساختار سایت و اون صفحه ای که میخواید بررسی بشه تا بشه کد استایل متناسب با اون رو نوشت.

برای چینش متن میتونید از خاصیت text-align در css استفاده کنید.

به طور مثال ما الان یه تگ p داریم که قصد داریم وسط چین باشه پس اینطوری باید کد استایل رو براش بنویسیم:

<p> text test... </p>

p{
  text-align: center;
}

نمی دونم کارسازه یا نه ولی اسم پوسته ایکه استفاده کردم typecore هستش و سایدبار دوم برای همه صفحه هام هست فقط مشکلم اینه ک سفیده و خوشم نمیاد ک سفیده :/ تقریبا یه هفته است دارم می‌گردم

لینک به ارسال
در هم اکنون، zohreh1994r گفته است :

نمی دونم کارسازه یا نه ولی اسم پوسته ایکه استفاده کردم typecore هستش و سایدبار دوم برای همه صفحه هام هست فقط مشکلم اینه ک سفیده و خوشم نمیاد ک سفیده :/ تقریبا یه هفته است دارم می‌گردم

پوسته ای که دارید استفاده میکنید اگه دمو داره لینکش رو پیوست کنید تا اینطوری بشه کد استایل موردنظر رو براش نوشت.

یا از ساختار html سایدبار یه اسکرین شات بزارید.

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، zohreh1994r گفته است :

متاسفانه دمو نداره این پوسته ولی هر چی لازم بود توی این فایل گزاشتمquestion.zip

وقت بخیر

سایت رو داخل هاست خود نصب کنید سپس ادرس رو ارسال کنین تا به صورت کامل کد براتون ارسال بشه

مواردیم که فرمودین بسیار راحت هستش فقط کافیه سایتتون رو آنلاین کنین تا بتونیم مشاهده کنیم و کد رو ارسال کنیم

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام . من خیلی وارد نیستم توی کد نویسی ولی تنها کاری که از دستم بر اومد این بود که دموش رو بزارم

http://justfreethemes.com/demo/?theme=Typecore

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، zohreh1994r گفته است :

الان که این دوستمون قرار دادن نسخه دمو رو می شه کاری کرد ؟:rolleyes:

اگه دقیقا ساختار سایت شما به این دمو یکی هست.

کدهای زیر باید براتون اجرا بشه:

.sidebar.s2 {
    background-color: #31373C;
    color: white !important;
}
.sidebar.s2 h3 {
}
.sidebar.s2 .alx-posts .post-item-title a {
}

تو دموی داده شده سایدبار سمت راست بک گراندش سفید و نوشته ها مشکی هست.

که بعد از قراردادن این کدها در قالب باید رنگ پس زمینه و رنک متن ها تغییر کنه و شبیه سایدبار سمت چپ بشه.

لینک به ارسال

خیلی ممنون ازتون درست بود فقط الان یه قسمت سفید افتاده پایین ک چیزی ننوشتم و خطه نوشته هاییکه زیر شاخه بودن اصلا مشخص نیست یه خط زشت سفیدیم افتاد زیر نوشته ها

1533583225007615340021.jpg

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، zohreh1994r گفته است :

خیلی ممنون ازتون درست بود فقط الان یه قسمت سفید افتاده پایین ک چیزی ننوشتم و خطه نوشته هاییکه زیر شاخه بودن اصلا مشخص نیست یه خط زشت سفیدیم افتاد زیر نوشته ها

1533583225007615340021.jpg

خواهش میکنم.

منظورتون رو که گفتید متوجه نشدم!

درصورت امکان همین صفحه از سایت رو بصورت کامل save کنید و تو یه فایل زیپ شده ارسال کنید تا برای اعمال تغییرات بعدی بشه از همین ساختار صفحه استفاده کرد.

لینک به ارسال

ببخشید واقعا خیلی اذیتتون کردم web.zip هم وب سایتو گزاشتم هم چیزاییکه منظورم بود دورش خط کشیدم بازم ببخشید

ویرایش شده توسط zohreh1994r
قرار ندادن فایل پیوست
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...