رفتن به مطلب

هشدار "نسخه آزمایشی" در هاست!

samirhm

پست های پیشنهاد شده

باسلام

دوستان من چند روزیه وقتی میرم توی هاست ارور زیر نمایش داده میشه:

7gx0_12.png

میخواستم بدونم که آیا اگر زمان نسخه آزمایشی بنده تموم بشه، من میتونم اطلاعات رو به هاست دیگری منتقل کنم ؟ چون تاریخ انقضایی نداره و معلومم نیست که کی منقضی بشه! به همین دلیل نمیخوام الکی یک هاست بخرم فعلا، من این هاست رو از سایتی به نام مهررسانه گرفتم در اون زمان برای بعضی از سایت ها هاست رایگان میداد من الان دوساله ای هاست رو دارم و تا چند روز پیش تا حلا همچین اروری رو ندید بودم! الان سایت مهررسانه از کار افتاده! نمیدونم چیکار کنم، میخواستم بدونم که اگر وقت نسخه ازمایشی تموم شد میتونم اطلاعات رو انتقال بدم یا نه؟

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، samirhm گفته است :

باسلام

دوستان من چند روزیه وقتی میرم توی هاست ارور زیر نمایش داده میشه:

7gx0_12.png

میخواستم بدونم که آیا اگر زمان نسخه آزمایشی بنده تموم بشه، من میتونم اطلاعات رو به هاست دیگری منتقل کنم ؟ چون تاریخ انقضایی نداره و معلومم نیست که کی منقضی بشه! به همین دلیل نمیخوام الکی یک هاست بخرم فعلا، من این هاست رو از سایتی به نام مهررسانه گرفتم در اون زمان برای بعضی از سایت ها هاست رایگان میداد من الان دوساله ای هاست رو دارم و تا چند روز پیش تا حلا همچین اروری رو ندید بودم! الان سایت مهررسانه از کار افتاده! نمیدونم چیکار کنم، میخواستم بدونم که اگر وقت نسخه ازمایشی تموم شد میتونم اطلاعات رو انتقال بدم یا نه؟

وقت بخیر

اینکه از هاست رایگان استفاده می کنید کاملا کار اشتباهی هستش 

اگرم زمان هاستتون تموم بشه نمیتونین وارد هاستتون بشین و در نتیجه به محتوای هاست هم دسترسی نخواهید داشت

ولی از طریق ftp یا کد پی اچ پی میتونین اطلاعاتتون رو در عرض چند ثانیه به هاست دیگه ای منتقل کنین

اگر سوالی داشتید بفرمایید

موفق باشید

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

اینکه از هاست رایگان استفاده می کنید کاملا کار اشتباهی هستش 

اگرم زمان هاستتون تموم بشه نمیتونین وارد هاستتون بشین و در نتیجه به محتوای هاست هم دسترسی نخواهید داشت

ولی از طریق ftp یا کد پی اچ پی میتونین اطلاعاتتون رو در عرض چند ثانیه به هاست دیگه ای منتقل کنین

اگر سوالی داشتید بفرمایید

موفق باشید

ممنون، گفتین وقتی زمان هاستم تموم بشه نمیتونم به محتوا دسترسی داشته باشم، یعنی بعد از اتمام نمیتونم از طریق FTP هم دسترسی داشته باشم ؟

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، samirhm گفته است :

ممنون، گفتین وقتی زمان هاستم تموم بشه نمیتونم به محتوا دسترسی داشته باشم، یعنی بعد از اتمام نمیتونم از طریق FTP هم دسترسی داشته باشم ؟

نه متاسفانه نمیتونین دسترسی داشته باشین

چون هاستتون ساسپند میشه

اگرم هاست نیاز داشتین در خدمتیم

موفق باشید

لینک به ارسال

اگر نیاز به هاست ارزان اما با کیفیت داشتید بنده در خدمتم + انتقال رایگان وبسایت شما

ویرایش شده توسط neda411
لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، neda411 گفته است :

اگر نیاز به هاست ارزان اما با کیفیت داشتید بنده در خدمتم + انتقال رایگان وبسایت شما

اشتباهی نقل قول کردین دوست عزیز :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...