رفتن به مطلب

مشکل عدم نمایش متن نظرات

پست های پیشنهاد شده

من لینک یک نوشته سایت را اینجا می گذارم. اگر نگاه کنید می بینید که متن نظرات به نمایش در نمیاد ! دوستان لطفا راهنمایی کنید. :)

لینک مطلب

لینک به ارسال

سلام ؛

سورس قسمت نظرات رو چک کنین ، ظاهرا از سایت دیگه ای موردی رو درخواست می کنه که قابل لود شدن به هر دلیلی نیست. ..

اگر خواستید سورس نظرات رو بزارین تا دقیق بهتون بگم .

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام ؛

سورس قسمت نظرات رو چک کنین ، ظاهرا از سایت دیگه ای موردی رو درخواست می کنه که قابل لود شدن به هر دلیلی نیست. ..

اگر خواستید سورس نظرات رو بزارین تا دقیق بهتون بگم .

سلام

این مشکل در همه نظرات سایت هست. این مشکل وقتی بوجود آمد که من برای برداشتن ادامه مطلب ، دسته ها ، برچسب ها . فایلهای functions.php, single.php, loop.php را در بعضی از قسمتها کدهاشو تغییر دادم. قبل از این تغییرات نظرات می اومد.

loop-single.php

loop.php

functions (1).php

ویرایش شده توسط javad abbasi
لینک به ارسال

افزونه های سایت رو غیرفعال کنید. همچنین با پوسته پیش فرض(اگر این پوسته ویرایش شده) هم تست کنید.

لینک به ارسال

اگر راه های بالا رو انجام دادید و اثر نکرد، فایل های ویرایش شده رو به صورت اولیه دربیارید. بعداً سعی کنیم برای نمایش ندادن ادامه مطلب از یه روش دیگه استفاده کنیم.

ویرایش شده توسط isk
لینک به ارسال

افزونه های سایت رو غیرفعال کنید. همچنین با پوسته پیش فرض(اگر این پوسته ویرایش شده) هم تست کنید.

غیر فعال کردم باز نیومد. برای نظر نوشتن نوشته کامل میاد . اما وقتی نظر نوشته می شود دیگه صفحه نمیاد. با پوسته پیش فرش مشکلی نداره . میاره

اگر راه های بالا رو انجام دادید و اثر نکرد، فایل های ویرایش شده رو به صورت اولیه دربیارید. بعداً سعی کنیم برای نمایش ندادن ادامه مطلب از یه روش دیگه استفاده کنیم.

فایلهای قیل از ویرایش را ندارم دوست عزیز . البته من از پوسته پیش فرش twentyten استفاده می کنم. اما برای این پوسنه اونقدر وقت گذاشتم تا یک پوسته ای که در سایت می بینید دراومده و نمی خوام زحمتهام به هدر بره.

لینک به ارسال

فایل کامنت این پوسته رو با فایل کامنت پوسته پیش فرض عوض کنید.

البته نگفتید که در این پوسته کدهای بخش دیدگاه ها رو تغییر دادید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...