رفتن به مطلب

پیشنهاد برای فروش سایت دانلود با رتبه 500 ایران + اسکریپت موبایل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

دوستان به دلیل پیشِ رو داشتن کنکور و بعضی مشکلات شخصی دیگه ، نمیتونم به سایتم برسم و میخوام سایت رو به یه نفر که لایق باشه واگذار کنم .بدون هیچگونه مقدمه ای چندتا از ویژگی های سایت و اطلاعات دیگشو براتون میگم :

- پیج رنک گوگل : 3 (توی آپدیت بعدی قطعا پیشرفت میکنه)

- رنک جهانی الکسا : 34900

- رنک ایران الکسا : 571

تعداد مطالب : 2525

تعداد نظرات : 3500 (که اکثرا از از کیفیت سایت تشکر کردن)

توجه داشته باشید که تمام مطالب سایت به صورت کاملا اختصاصی و توسط خوده بنده نوشته شده و از هیچ سایتی کپی پیست نشده و با سئوی خوب و کیفیت عالی نوشته شدن و قابلیت آپدیت دارند (یعنی در عرض 1 ساعت میشه سایت رو با +20 مطلب جدید بروز کرد - به سایت نگاه کنید متوجه میشید)

بازدید سایت چیزی در حدود +10 هزار آی پی طبق وبگذر است که نصف این بازدید از موتور جست و جوی گوگل هست و بقیه هم بازدید کننده ی ثابت هستند . (لینک آمارگیر وبگذر و رمز 123456789) ناگفته نمونه که برای سایت هیچگونه تبلیغی نشده و این رتبه با زحمات شبانه روزی خودم بدست اومده.

هزینه ی نگهداری سایت هم چیزی نیست ماهی 20 تومن برای هاست خوده سایت و ماهی 50 تومن برای vps که مخصوص فایل های دانلودی سایته .(پهنای باند vps نامحدود و حجم 100 گیگ)

برای اینکه بازدیدکننده ها اذیت نشن هیچ تبلیغی نذاشتیم و فقط یه پاپ آپ به مدت 1 ماه گذاشتیم 250 تومن . راحت میشه ماهانه بالای 700 تومن از سایت درامد داشت .

قالب سایت هم که اختصاصیه و تا الان 3-4 تا پیشنهاد خرید دشاته که به کسی ندادیمش .

اسکریپت موبایل سایت به صورت اختصاصیه و دارای دیتابیس همه ی گوشی های موجود تا حدود سه ماه پیش هست و 100 دلار خریدیمش + هزینه هایی برای فارسی سازی و راست چین کردنش .

آدرس سایت : w w w . d o w n l o a d 0 0 9 8 . c o m

آدرس بخش موبایل : w w w . m o b i l e . d o w n l o a d 0 0 9 8 . c o m

بنظرتون سایت رو چقد بدمش ؟؟ چند میرزه ؟؟؟/ ممنون

لینک به ارسال

دقیقاً مشکل سایت داری همینه . آدم وقتی براش مشکلی پیش بیاد نتونه به سایت برسه و قصد فروش داشته باشه هیچکس ارزش زحمتی که روی سایت کشیدی رو نمیدونه و وضعیت فعلی رو نگاه میکنه و میخواد مفت صاحب شه و چون زحمت نکشیده مفت هم از دست میده سایت رو . . .

پیشنهاد میکنم نویسنده استخدام کنید تا در نبودتون سایت رو آپ نگه داره . هر از گاهی نظارت کنید تا زحماتتون هدر نره . فکر نمیکنم پیشنهاد در خور توجهی نصیبتون شه .

لینک به ارسال

یه چیزی برام سوال هستش ، توی وبگذر 14 دی 36 هزار تا بازدید بوده ، اما 21 دی 4 تا بازدید !

اگر متوسط همین 30 - 40 هزار تا باشه ، 2 تا 3 میلیون میارزه

لینک به ارسال

یه چیزی برام سوال هستش ، توی وبگذر 14 دی 36 هزار تا بازدید بوده ، اما 21 دی 4 تا بازدید !

اگر متوسط همین 30 - 40 هزار تا باشه ، 2 تا 3 میلیون میارزه

کد آمارگیرو برداشته بودم امروز عصر ساعت 2 گذاشتمش باز ...

لینک به ارسال

من با حرف های اقا شهاب صد در صد موافقم ... واقعا حیفه که بفروشیش یه نویسنده بیار تا برات کار کنه ... واقعا واقعا حیفه بفروشیش

لینک به ارسال

من با حرف های اقا شهاب صد در صد موافقم ... واقعا حیفه که بفروشیش یه نویسنده بیار تا برات کار کنه ... واقعا واقعا حیفه بفروشیش

داداش نویسنده ها هم نمیتونن مث خود آدم کار کنن - فکرشو که کردم اصلا نمیتونم - از همه مهمتر کنکور دارم سال دومم هست باید امسال قبول شم . ممنون از پیشنهادت - دوستان از پیشنهاد شما هم ممنونم

لینک به ارسال

داداش نویسنده ها هم نمیتونن مث خود آدم کار کنن - فکرشو که کردم اصلا نمیتونم - از همه مهمتر کنکور دارم سال دومم هست باید امسال قبول شم . ممنون از پیشنهادت - دوستان از پیشنهاد شما هم ممنونم

سلام

پس جریان کنکورت تازه شده مثل من :)

پیشنهاد میکنم این موضوع رو در چندین تالار مطرح کنی و اگر اکانت گوگل پلاس+ دوستان وبدان :) داری حتما در گوگل هم مطرح کنی

حیف شد که پیج رنک گوگل 3 است اگه 5یا6 بود قیمیت خیلی میرفت بالاتر....

لینک به ارسال

مگه میشه پیدا نشه !!

تو فیسبوک /// تو انجمن های بزرگ مثل ویبلتون سایت های ورزشی انجمن های ورزشی انجمن های پشتیانی مطرح کنی همه استقبال میکنن به خدا حیفه !!

لینک به ارسال

داداش الان میتونی وبگذرو ببینی : +

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...