meysam.1994

ارور not found پس از نصب افزونه No Category Base

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من این افزونه رو نسب کردم که category از اول آدرس دسته ها حذف بشه همینطور هم شد اما امروز از گوگل ایمیل اومد که صفحه ی دسته های شما not found میده کلیک کردم دیدم راست میگه.توی گوگل آدرس دسته ها با category ثبت شده و وقتی کسی کلیک میکنه نات فوند میده.ولی وقتی از توی سایت روی دسته ها کلیک می شه ارور نمیده لطفا راهنمایی کنید برای رفع ارور.نته عجیب اینه که وقتی افزونه رو غیر فعال کردم دسته ها درست شد اما نوشته ها نات فوند میداد!!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط the-master
      با عرض سلام خدمت تمامی اساتید
      بنده افزونه fv player رو برای پخش ویدیو هام نصب کردم و گزینه داره برای ایجاد ویدیو سایت مپ و به خوبی کار می کنه اما الان مشکل اینجاست گوگل سرچ کنسول به فرمت تاریخ گیر داده و ارور invalid date داده تاریخ به این صورت ثبت شده 1397-06-12 00:45 که به صورت شمسی هست و متاسفانه گوگل فقط تاریخ میلادی رو قبول می کنه ،من افزونه جلالی برای تاریخ شمسی استفاده می کنم.راهی وجود داره که تاریخ پست هام به صورت میلادی در بیاد اما بقیه قسمت ها به صورت شمسی باشه یا اصلا امکانش هست که قسمت pub date (تاریخ انتشار) از قسمت ویدیو سایت مپ حذف بشه / با تشکر

• توسط amintoudehzaeim
      سلام دوستان باز هم با مشکلی دیگر با شما همراه خواهم بود 
      یکی بگه این ارور های 404 از کجا میان یه سری هاشون روی صفحه اصلی هم بودن من با ریدایرکت 301 رفعشون کردم دوباره امروز صبح به کامپیوترم گود مورنینگ گفتم و دیدم این ارور ها سری جدید هستند و با تاریخ جدید اضافه شدند و این کلمات eco و danger توشون هست رو دوباره با شکلی جدید بهم تحویل داد! 
      از افزونه یاست استفاده میکنم
      پیوند یکتا postname 
      نقشه سایتم گوگل سایت مپ

• توسط hadimoradiir
      سلام بعد از اینکه تعداد صفحات زیادی رو با افزونه Allimport  درون ریزی کردم متاسفانه فهرست نوشته های مدیریت سایت(همه نوشته ها) نوشته ها رو نشون نمیده فقط یک نوشته رو نشون میده البته پیشخوان هم کامل با لا نمیاد.
      افزونه ها رو غیر فعال کردم مشکل حل نشد،دو تا ساب دامین هم دارم رو هاست.
      منابع هاستم هم که هاست پارس پکه پشتیبان گفت که منابع کم نداری.
      سرچ کردم یه چیزی درمورد حافظه فکر کنم باید زیاد بشه ؟ میشه راهنمایی کنید.تصاویر رو پیوست کردم
      ممنون

• توسط hadimoradiir
      سلام متاسفانه هرچی افزونه نصب میکنم دو تا ارور میده :
      Warning: Illegal string offset 'file' in .....ir/public_html/wp-content/themes/themerush/inc/functions/filosofo-custom-image-sizes.php on line 297

Warning: Illegal string offset 'sizes' in /home.....ir/public_html/wp-content/themes/themerush/inc/functions/filosofo-custom-image-sizes.php on line 299      
    • توسط محمد حمزه
      سلام دوستان کسی میدونه این اررچیه و چطوری میتونم حلش کنم
      Warning: mysqli_query(): MySQL server has gone away in C:\xampp\htdocs\tabfile.ir\wp-includes\wp-db.php on line 1877

Warning: mysqli_query(): Error reading result set's header in C:\xampp\htdocs\tabfile.ir\wp-includes\wp-db.php on line 1877
       با افزونه WP All Import دارم کار میکنم و این ارر رو میده کمکم کنید اعصابمو ریخته به هم