رفتن به مطلب

مشکل در تغییر رنگ دکمه دانلود ووکامرس

chem

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

دکمه پیشفرض دانلود فایل های مجازی ووکامرس سبز رنگ هست و مانند دکمه افزودن به سبد خرید می باشد. می خوام رنگ دکمه دانلود در حساب کاربردی آبی بشه اما هر کار می کنم استایلی که تغییر می دهم بر روی کل قالب اعمال میشه و دکمه های افزودن به سبد خرید هم آبی میشه ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند که چطور با چه کدی فقط همون دکمه دانلود در حساب کاربری آبی بشه

این هم کدهای استایل دکمه دانلود

.woocommerce span.new, .woocommerce a.button.alt, .woocommerce button.button.alt, .woocommerce input.button.alt, .woocommerce a.button.alt.disabled, .woocommerce a.button.alt:disabled, .woocommerce a.button.alt:disabled[disabled], .woocommerce a.button.alt.disabled:hover, .woocommerce a.button.alt:disabled:hover, .woocommerce a.button.alt:disabled[disabled]:hover, .woocommerce button.button.alt.disabled, .woocommerce button.button.alt:disabled, .woocommerce button.button.alt:disabled[disabled], .woocommerce button.button.alt.disabled:hover, .woocommerce button.button.alt:disabled:hover, .woocommerce button.button.alt:disabled[disabled]:hover, .woocommerce input.button.alt.disabled, .woocommerce input.button.alt:disabled, .woocommerce input.button.alt:disabled[disabled], .woocommerce input.button.alt.disabled:hover, .woocommerce input.button.alt:disabled:hover, .woocommerce input.button.alt:disabled[disabled]:hover, .woocommerce .widget_price_filter .ui-slider .ui-slider-range {
    background-color: #83c000;
    color: #FFFFFF;
}

.woocommerce .button.alt {
    background-color: #0088ff;
    color: #ffffff;
   }

این بخش در کد بالا

به این رنگ تغییر میدم روی کل قالب تاثیر میزاره

دکمه دانلود اینه

.woocommerce-MyAccount-downloads-file.button.alt

ممنون از دوستانی که راهنمایی می کنند.

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، chem گفته است :

با سلام خدمت دوستان عزیز

دکمه پیشفرض دانلود فایل های مجازی ووکامرس سبز رنگ هست و مانند دکمه افزودن به سبد خرید می باشد. می خوام رنگ دکمه دانلود در حساب کاربردی آبی بشه اما هر کار می کنم استایلی که تغییر می دهم بر روی کل قالب اعمال میشه و دکمه های افزودن به سبد خرید هم آبی میشه ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند که چطور با چه کدی فقط همون دکمه دانلود در حساب کاربری آبی بشه

این هم کدهای استایل دکمه دانلود

.woocommerce span.new, .woocommerce a.button.alt, .woocommerce button.button.alt, .woocommerce input.button.alt, .woocommerce a.button.alt.disabled, .woocommerce a.button.alt:disabled, .woocommerce a.button.alt:disabled[disabled], .woocommerce a.button.alt.disabled:hover, .woocommerce a.button.alt:disabled:hover, .woocommerce a.button.alt:disabled[disabled]:hover, .woocommerce button.button.alt.disabled, .woocommerce button.button.alt:disabled, .woocommerce button.button.alt:disabled[disabled], .woocommerce button.button.alt.disabled:hover, .woocommerce button.button.alt:disabled:hover, .woocommerce button.button.alt:disabled[disabled]:hover, .woocommerce input.button.alt.disabled, .woocommerce input.button.alt:disabled, .woocommerce input.button.alt:disabled[disabled], .woocommerce input.button.alt.disabled:hover, .woocommerce input.button.alt:disabled:hover, .woocommerce input.button.alt:disabled[disabled]:hover, .woocommerce .widget_price_filter .ui-slider .ui-slider-range {
}

}

این بخش در کد بالا

به این رنگ تغییر میدم روی کل قالب تاثیر میزاره

دکمه دانلود اینه

.woocommerce-MyAccount-downloads-file.button.alt

ممنون از دوستانی که راهنمایی می کنند.

وقت بخیر

به دکمه ای که می خواهید استایل اختصاصی بدین یک آی دی یا کلاس تعریف کنید سپس در فایل سی اس اس خود کد استایل رو در همون کلاس یا ای دی قرار بدین

موفق باشید

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

به دکمه ای که می خواهید استایل اختصاصی بدین یک آی دی یا کلاس تعریف کنید سپس در فایل سی اس اس خود کد استایل رو در همون کلاس یا ای دی قرار بدین

موفق باشید

درود استاد وقت بخیر

راستش خیلی حرفه ای نیستم در زمینه کد نویسی

اما می خوام این رنگ رو به این دکمه اختصاص بدم 

#0088ff;
.woocommerce-MyAccount-downloads-file.button

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، chem گفته است :

درود استاد وقت بخیر

راستش خیلی حرفه ای نیستم در زمینه کد نویسی

اما می خوام این رنگ رو به این دکمه اختصاص بدم 

#0088ff;

درود

.woocommerce-MyAccount-downloads-file.button{
background-color:#0088ff;
}

خدمت شما

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، miladalizadeh گفته است :

درود

}

خدمت شما

متاسفانه اعمال نمیشه

تو کدهای زیر 

}

}

این استایل مانع از اعمال کد مربوطه میشه

وقتی inspect  می کنم و تیک رنگش رو بر می دارم اون وقت رنگ مد نظر اعمال میشه

لینک به ارسال
در در 8/8/2018 at 10:24، miladalizadeh گفته است :

درود

}

خدمت شما

از برچسب important استفاده کردم درست شد.

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، chem گفته است :

از برچسب important استفاده کردم درست شد.

وقت بخیر

زمانی که از !important استفاده بشه به معنی این هستش که اگر در جای دیگه ای به این کلاس یا به این تگ رنگی داده شده اونارو در نظر نگیر و این رنگی که قرار میدمو اعمال کن

کدیم که من ارساال کردم درست بود ولی چون در جای دیگه بهش رنگی داده شده بود اونو در نظر میگرفت که با قرار دادن !important دیگه استایل قبلی رو نمیخونه

موفق باشید

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

زمانی که از !important استفاده بشه به معنی این هستش که اگر در جای دیگه ای به این کلاس یا به این تگ رنگی داده شده اونارو در نظر نگیر و این رنگی که قرار میدمو اعمال کن

کدیم که من ارساال کردم درست بود ولی چون در جای دیگه بهش رنگی داده شده بود اونو در نظر میگرفت که با قرار دادن !important دیگه استایل قبلی رو نمیخونه

موفق باشید

ممنونم از شما

آره بررسی کردم و می خواستم کلا کلاس و ایدی این دکمه به همون رنگ که مد نظر بود تبدیل بشه بعد از اعمال important بررسی کردم دیدم بقیه دکمه ها رنگ قبلی دارن و فقط دکمه زیر رنگش عوض شده

کد شما به طور کلی درست بود مهندس

از توجه و راهنمایی ها ارزشمند شما در انجمن صمیمانه تشکر می کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...