رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای برپایی یک سایت

پست های پیشنهاد شده

باسلام

راستش توی شهرمون قراره یه لیگ فوتسال منطقه ای انجام بشه که از بنده درخواست طراحی یک سایت دارند که در آن کلیه خبرها و نتایج بازی ها و تاریخ برگزاری بازی ها و جدول رده بندی و از همین قبیل کارها توش باشه !!

حالا راستش نمیدونم از چه قالبی و پلاگین هایی استفاده کنم که بهتر باشه . اگر کسی قبلا چنین کاری انجام داده یا پیشنهادی داشته باشید ممنون میشم کمکم کنید!

بخصوص برای جدول رده بندی که با این تعداد بالای بازی ها دستی واقعا سخته حساب کردنش !!!

پیشاپیش تشکر فراوان

لینک به ارسال

باسلام

راستش توی شهرمون قراره یه لیگ فوتسال منطقه ای انجام بشه که از بنده درخواست طراحی یک سایت دارند که در آن کلیه خبرها و نتایج بازی ها و تاریخ برگزاری بازی ها و جدول رده بندی و از همین قبیل کارها توش باشه !!

حالا راستش نمیدونم از چه قالبی و پلاگین هایی استفاده کنم که بهتر باشه . اگر کسی قبلا چنین کاری انجام داده یا پیشنهادی داشته باشید ممنون میشم کمکم کنید!

بخصوص برای جدول رده بندی که با این تعداد بالای بازی ها دستی واقعا سخته حساب کردنش !!!

پیشاپیش تشکر فراوان

پلاگین league manager در بین پلاگینها بهترینه. فقط بتونید ازش استفاده کنید.

سایت موقتی می باشد . پس زیاد وقت و هزینه کردن براش معنی ندارد.

لینک به ارسال

این

پلاگین league manager فارسی سازی نشده ؟؟؟

نه نشده. اما بیشتر کلماتش خودبخود با وردپرس معنی می شوند. فقط کافیه در جداول بعضی کلمات را معنی کنید. تاریخش انگلیسی هست. یک جا داره که برای " استادیوم محل بازی " داره. همونجا تاریخ شمسی را هم بنویسید.

اگر فارسی کردن به من هم خبر بدین

لینک به ارسال

آره همون بالای جدول که نوشته w - t - l چجور میتونم فارسیش کنم؟؟؟

به این ادرس برید و ویرایش کنید.

public_html/wp-content/plugins/leaguemanager/templates/standings-extend.php

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...