رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد بهینه سازی عکس ها

bartarinfun

پست های پیشنهاد شده

من میخوام عکس های سایت رو بهینه کنم با افزونه wp smush ولی عکس های سایتم در جای دیگه آپلود شده به خاطر فضای هاست

آیا در این صورت عکس ها بهینه میشن یا باید به سایت انتقال بدم؟

برای انتقال عکس ها با چی عکس های قبلی رو آپلود کنم در سایت(عکس هایی که الان در جای دیگه آپلود هستن) ؟؟

برای سایز عکس ها از چه افزونه ای استفاده کنم؟

ممنون

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، bartarinfun گفته است :

من میخوام عکس های سایت رو بهینه کنم با افزونه wp smush ولی عکس های سایتم در جای دیگه آپلود شده به خاطر فضای هاست

آیا در این صورت عکس ها بهینه میشن یا باید به سایت انتقال بدم؟

برای انتقال عکس ها با چی عکس های قبلی رو آپلود کنم در سایت(عکس هایی که الان در جای دیگه آپلود هستن) ؟؟

برای سایز عکس ها از چه افزونه ای استفاده کنم؟

ممنون

درود

1- به نظر بنده اگرم بخواین فضا هاستتون سبک باشه، تصاویر رو داخل خود هاست آپلود کنین ولی بقیه ی رسانه هارو میتونین داخل فضای دیگه ای آپلود کنید

2- میتونین به صورت مستقیم داخل هاست آپلود کنید سپس مطالب و محصولات مربوطه رو ویرایش کنین و لینک قبلی رو پاک کنین و از قسمت تصاویر آپلود شده، تصویر مورد نظرتون رو انتخاب کنید

3- برای تغیر سایز عکس ها نیاز به افزونه ی خاصی نیست میتونین از بخش تنظیمات » رسانه ها صسایز مورد نظرتون رو اعمال کنیدذ

موفق باشید

ویرایش شده توسط miladalizadeh
لینک به ارسال

ممنون از شما دوستان از افزونه آپلود خودکار عکس ها استفاده کنم برای عکس هایی که در حال حاضر در سایت هست و بعد عکس های دیگه رو از این به بعد در سایت آپلود کنم؟

لینک به ارسال

من تو محتوایی که برای مجله روزچین آماده می‌کنم هم کار فتوشاپ رو انجام میدم و هم با افزونه فشرده سازی تصاویر حجم رو کم می‌کنم. بازم تو این سرویس های بررسی سرعت، از حجم عکس ایراد می گیره.

به نظرتون دیگه چه کاری باید انجام داد؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...