unid_user

پول
آیا پاسخ دهنده گان انجمن ها پول میگیرن؟

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و دورود

دوستان میخواستم بدونم آیا افرادی که در انجمن ها به پرسش دیگران پاسخ میدن پولی دریافت میکنن؟ اگه جواب مثبته چه مقدار و به چه صورت میشه از طریق مشارکت در انجمن ها پول درآورد.

ممنون میشم پاسخ بدید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 32 دقیقه قبل، unid_user گفته است :

سلام و دورود

دوستان میخواستم بدونم آیا افرادی که در انجمن ها به پرسش دیگران پاسخ میدن پولی دریافت میکنن؟ اگه جواب مثبته چه مقدار و به چه صورت میشه از طریق مشارکت در انجمن ها پول درآورد.

ممنون میشم پاسخ بدید.

خخخ پول کجا بوده بابا

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 42 دقیقه قبل، unid_user گفته است :

سلام و دورود

ممنون میشم پاسخ بدید.

هر پاسخ 1 دلار میگیریم عزیز ... :| ( کدوم انجمن پشتیبانی پول میده به اعضاء ؟ )

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، unid_user گفته است :

سلام و دورود

ممنون میشم پاسخ بدید.

سلام

ما نه برنامه نویس بدنیا اومدیم و نه کسی بهمون یاد داده 

بلکه اکثر دوستان بصورت مجازی از طریق اینترنت کل آموزش ها رو دنبال کردن و یاد گرفتن

وقتی شرکت های بزرگی همچون وردپرس جوملا لینوکس و ویرژوال استدیو و دات نت و پی اپ پی و .... رایگان پروژه هاشون رو در اختیار مردم میزارن چرا باید برای آموزش یا پاسخگویی هزینه ای دریافت بشه ( دوره های آموزشی بصورت حضوری و پکیج از این قضیه جداست )

شما این تکنولوژی رو یاد میگیری و بعد در پروژه هات استفاده میکنی و از پروژه ها کسب در آمد میکنی

همیشه بزرگان گفتن زکات علم نشر آن است

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

اگر فقط بیایم توی انجمن ها و به پرسش هایی که بلدیم پاسخ بدیم میشه همون رایگان کار کردن اما اگر بتونیم پیگیر مباحث بشیم و سعی کنیم از پاسخ های بقیه، مطالب جدیدی رو یاد بگیریم اون موقع میشه گفت سودمون اونجاست چون مثلا شما راه حل مسئله ای رو از روش A بلدید اما یکی دیگه میاد و از روش B و C هم آموزش میده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، unid_user گفته است :

سلام و دورود

ممنون میشم پاسخ بدید.

سلام 

خیر تا جایی که من اطلاع دارم دوستان٬ مدیران و اساتیدی که تو انجمن هستند بخاطر علاقه و حس مشارکت و تعاملی که تو این موضوعات دارند تو انجمن هستند و فعالیت میکنند.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توصیه میکنم امضای من رو مطالعه کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از پاسخ گویی تمام دوستان ممنون و سپاسگذار. از امضای @MVahedi هم خیلی خوشم اومد. جمله قشنگی هست.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط B.K
      سلام دوستان
      من میخوام یه انجمن یا فروم تخصصی مثل انجمن http://forum.wp-parsi.com برای یه گروه خاص طراحی کنم. لطفاً راهنمایی کنید که آیا از سیستم وردپرس میتونم استفاده کنم یا حتماً باید کد نویسی بشه؟
    • توسط mojtabashahi
      درود ، 
      توسط افزونه ریال به تومان EDD می توانید قیمت محصولات دانلودی خود را از ریال به تومان تبدیل کنید تا قیمت محصولات برای مشتری ها خواناتر باشد.
      توجه : قیمت ها را در صفحه ویرایش/افزودن محصول به ریال وارد نمایید.

دانلود رایگان افزونه از مخزن وردپرس.
    • توسط silvercover
      امروزه بسته به نیازهای گوناگون مدیران سایت‌های وردپرسی دامنه‌ی فعالیت و ارایه خدمات وردپرسی همچون : طراحی پوسته وردپرس، بهینه سازی وردپرس، ایمن سازی وردپرس و… بسیار گسترده می‌باشد که
      همواره یکی از چالش‌های مدیران سایت‌های وردپرسی برقراری ارتباط با ارایه دهندگان خدمات وردپرس می‌باشد، از همین رو سایت دایرکتوری مختصصان ایرانی وردپرس که به تازگی فعالیت خود را در جهت برقراری
      ارتباط بین وردپرس کارها و استفاده کنندگان از وردپرس آغاز نموده است، شرایط آسانی را مهیا ساخته است که وردپرس کارها با داشتن یک پروفایل اختصاصی می‌توانند مهارت‌ها و نمونه‌کارهای انجام‌ شده‌ی خود را
      در زمینه‌ی وردپرس در معرض دید بازدیدکنندگان این سایت قرار دهند.

همچنین امکانات مناسب و پتانسیل بالای این سایت سبب شده تا این سایت جز کاندیدهای برتر شاخه “مرجع کسب و کارها” در هشتمین جشنواره وب ایران قرار گیرد.

آدرس سایت:
      http://wp-directory.ir  
    • توسط bano sepideh
      با سلام
      به یک نفر ورد پرس کار خرفه ای و مسلط به ووکامرس برای سایت فروشگاهی خیلی فوری نیازمندیم.
      کار به صورت پروژه ای و یا پاره وقت در محل کارفرما انجام می شود.
      دوستانی که مایل به همکاری هستند با شماره های زیر تماس حاصل فرمائند.