رفتن به مطلب

عدم نمایش محتوا کد html اختصاصی در ابزارک قالب ورد پرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب خدمت اعضای انجمن -من یه چند روزیه یه قالب خریداری کردم خواستم از قسمت ابزارکها یه کد html دلخواه مثل قیمت ارز رو از یه سایت مثل نرخ باکس و...بزارم تو یه قسمتی از سایتم ولی متاسفانه من هر کدی از هر سایتی گذاشتم تو سایتم نمایش نداد فقط قسمت عنوان رو نشون میده من این قضیه رو با طراح قالب مطرح کردم ایشون گفتن قالب مشکلی نداره و ااشکال از سایت شماست  من حتی یک بار ورد پرس رو پاک کردم و مجددا تو هاستمم نصب کردم  بازم عمل نکرد و مجددا برداشتم  تو یه هاست دیگه با شرایط مشابه تست کردم جالب اینجاست تو هاست دیگه ام کار کرد و کد رو نمایش داد ( هر دو هاست سی پنل و هر دو با یک قالب ورد پرس ) من حتی از ابزارک های دیگه هم مثل (php code  & code widget ) استفاده کردم ولی بازم نتیجه مشابه بود و کد هارو نمایش نداد از دوستانی که اشکال رو میدونن راهنماییم کنن شاید مشکل حل بشه در ضمن پشتیبانی قالب یه موردی گفت جی کوئری سایت شما مشکل داره نمایش نمیده ولی من سایتم فقط تو این مورد مشکل داره و بقیه قسمتهای قالب کار میکنن

ویرایش شده توسط behrang1368
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، behrang1368 گفته است :

با سلام و عرض ادب خدمت اعضای انجمن -من یه چند روزیه یه قالب خریداری کردم خواستم از قسمت ابزارکها یه کد html دلخواه مثل قیمت ارز رو از یه سایت مثل نرخ باکس و...بزارم تو یه قسمتی از سایتم ولی متاسفانه من هر کدی از هر سایتی گذاشتم تو سایتم نمایش نداد فقط قسمت عنوان رو نشون میده من این قضیه رو با طراح قالب مطرح کردم ایشون گفتن قالب مشکلی نداره و ااشکال از سایت شماست  من حتی یک بار ورد پرس رو پاک کردم و مجددا تو هاستمم نصب کردم  بازم عمل نکرد و مجددا برداشتم  تو یه هاست دیگه با شرایط مشابه تست کردم جالب اینجاست تو هاست دیگه ام کار کرد و کد رو نمایش داد ( هر دو هاست سی پنل و هر دو با یک قالب ورد پرس ) من حتی از ابزارک های دیگه هم مثل (php code  & code widget ) استفاده کردم ولی بازم نتیجه مشابه بود و کد هارو نمایش نداد از دوستانی که اشکال رو میدونن راهنماییم کنن شاید مشکل حل بشه در ضمن پشتیبانی قالب یه موردی گفت جی کوئری سایت شما مشکل داره نمایش نمیده ولی من سایتم فقط تو این مورد مشکل داره و بقیه قسمتهای قالب کار میکنن

وقت بخیر

شما این کد رو داخل کد اج تی ام ال ابزارک قرار بدین ببینین کار میکنه یا ن

نتیجرو اطلاع رسانی کنید

<span style="color:red;">test</span>

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

شما این کد رو داخل کد اج تی ام ال ابزارک قرار بدین ببینین کار میکنه یا ن

نتیجرو اطلاع رسانی کنید

<span style="color:red;">test</span>

سلام ممنون از پاسختون من کدی که گفتین رو تو ابزارک html گذاشتم که یه متن (تست )قرمز رنگ ظاهر شد ولی هر چی که از سایت های دیگه بر میدارم میزارم چیزی نشون نمیده

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، behrang1368 گفته است :

سلام ممنون از پاسختون من کدی که گفتین رو تو ابزارک html گذاشتم که یه متن (تست )قرمز رنگ ظاهر شد ولی هر چی که از سایت های دیگه بر میدارم میزارم چیزی نشون نمیده

وقت بخیر

پس قالبتون مشکلی نداره

کدتونو پ. خ کنین یا همینجا ضمیمه کنید تا بررسی کنم

موفق باشید

ویرایش شده توسط miladalizadeh
لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

پس قالبتون مشکلی نداره

کدتونو پ. خ کنین یا همینجا ضمیمه کنید تا بررسی کنم

موفق باشید

مهندس من اخه دقیقا تو یه هاست دیگه همون کد میزارم نمایش میده دقیقا با  شرایط مشابه

اینم کد

<script type="text/javascript" charset="utf-8" src="http://nerkhbox.com/webmasters/currency/generator.php?bg=FFFFFF&br=B7B6B6&txt=5A5858&sz=275&v=1"></script>

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، behrang1368 گفته است :

مهندس من اخه دقیقا تو یه هاست دیگه همون کد میزارم نمایش میده دقیقا با  شرایط مشابه

اینم کد

<script type="text/javascript" charset="utf-8" src="http://nerkhbox.com/webmasters/currency/generator.php?bg=FFFFFF&br=B7B6B6&txt=5A5858&sz=275&v=1"></script>

با سلام خدمت شما برسی کردین کد رو ببینن چرا نمایش نمیده ؟؟؟

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، behrang1368 گفته است :

ممنون میشم اگه پاسخ منم بدین ؟؟

درود

لطفا از فایل sidebar.php کدتونو قرار بدین ببینین به درستی واستون نشون میده یا نه

نتیجرو اطلاع رسانی کنید

موفق باشید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، miladalizadeh گفته است :

درود

لطفا از فایل sidebar.php کدتونو قرار بدین ببینین به درستی واستون نشون میده یا نه

نتیجرو اطلاع رسانی کنید

موفق باشید

تو کدوم قسمت  sidebar.php  که بخوام من کد رو بزارمم

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، behrang1368 گفته است :

تو کدوم قسمت  sidebar.php  که بخوام من کد رو بزارمم

درود

ادرس وبسایت رو ارسال کنین تا بگم بعد کدوم تگ بزارین

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، miladalizadeh گفته است :

درود

ادرس وبسایت رو ارسال کنین تا بگم بعد کدوم تگ بزارین

سلام عذر خواهی میکنم دیشب به هاستم دسترسی نداشتم و سایتم بالا نی میومد www.khabarberooz.ir

در ضمن من ایراد رو به هاستیگ اطلاع دادم ولی زمان بر میگیره جواب بدن

ویرایش شده توسط behrang1368
لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، behrang1368 گفته است :

سلام عذر خواهی میکنم دیشب به هاستم دسترسی نداشتم و سایتم بالا نی میومد www.khabarberooz.ir

در ضمن من ایراد رو به هاستیگ اطلاع دادم ولی زمان بر میگیره جواب بدن

بررسی کردم شما قالب رو به حالت پیشفرض وردپرس تغیر دادین و کد رو هم قرار دادین و به درستی نشون میده

قالب رو عوض کنین سپس اطلاع رسانی کنید تا بررسیش بکنم

موفق باشید

لینک به ارسال
در در 8/12/2018 at 14:02، behrang1368 گفته است :

افزونه Enhanced Text Widget رو نصب کن یه ابزاک بهت میده کدتو رو بزارش و امتحان کن ببین مشکلت برطرف میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...