رفتن به مطلب

انتقال از بلاگ بیان به وردپرس بدون افت رتبه

Ali

پست های پیشنهاد شده

سلام

به علت اینکه توی پوسته وبلاگم یه سری محدودیتها دارم تصمیم گرفتم بیام وردپرس خودمون.

دامینمو خریدم و دی ان اس های وبلاگ بیانو گذاشتم و به وبلاگ متصل کردم و حالت ریدارکت رو فعال کردم. الان تمامی پستهای type74.blog.ir به type74.ir ریداریکت 301 میشه و توی گوگل وبمستر هم change address کردم.

حالا سؤال اینه  من که سایتو با وردپرس بسازم و تمامی آدرسها به همون آدرس های قبلی باشه، چه کنم که افت رتبه پیدا نکنه؟ (با توجه به اینکه دی ان اس های type74.ir رو که عوض کنم دیگه type74.blog.ir به type74.ir ریداریکت نمیشه)

سوال دوم اینکه آیا کد جاوا اسکریپتی هست که من توی پوسته وبلاگ بیان قرار بدم تا هر صفحه ای که باز میشه به دامنه ریدارکت 301 بشه؟ مثلا وقتی type74.blog.ir/post/1 باز میشه به type74.ir/post/1 به وسیله کد جاوا منتقل بشه؟

باتشکر

ویرایش شده توسط Ali
لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...
در 1 دقیقه قبل، lplnpsdk گفته است :

منم همین مشکلو دارم چه کنم ؟

سلام دوست عزیز

من وبمو منتقل کردم به خوبی منتقل شد. 

منتها اونجا از توی بلاگ بیان، دامنه رو اضافه کنین، بعد به عنوان دامنه اصلی انتخاب کنید. (حواستون باشه بعد از 60 روز باید دوباره دامنه رو از بلاگ بیان حذف کنید و دوباره همین کارو کنین) بعد از این کار تمام آدرسهای وبلاگ ریدارکت 301 میشه. مثلا الان وب من type74.blog.ir/post/1 ریدارکت 301 میشه به سایتم type74.ir/post/1 و از این آدرس سایت تنظیم کردم که ریدارکت بشه یه آدرس دیگه.

اگه بیشتر راهنمایی خواستین تماس بگیرین تلگرام: type700

لینک به ارسال

سلام 
اقا الان من یه دامنه دارم که روی بلاگ ست شده 

میخوام همین دامنه رو ببرم رو وورد پرس

میشه مرحله به مرحله بگی که باید چی کار کنم ؟
حدود 3000 تا پست دارم 

ویرایش شده توسط lplnpsdk
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...