رفتن به مطلب

لینک منو سایتم

پست های پیشنهاد شده

با سلام

لینک منوهای سایت وردپرسی ام رو میخام # کنم طوری که فقط زیرمنوهام لینک داشته باشه و باز بشه، تو بخش فهرست ها نمیشه اصلا لینکشو تغییر دادن و # کرد، لطفا کمک کنید.

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، rahomah گفته است :

با سلام

لینک منوهای سایت وردپرسی ام رو میخام # کنم طوری که فقط زیرمنوهام لینک داشته باشه و باز بشه، تو بخش فهرست ها نمیشه اصلا لینکشو تغییر دادن و # کرد، لطفا کمک کنید.

سلام 

برای عنوان اصلی که تو منو قرار هست باشه از پیوندهای دلخواه استفاده کنید. عنوان رو هر چی دوست دارید بزارید و برای لینک هم یه # بزارید قبول میکنه. سپس ساب منو ها رو براش قرار بدید.

لینک به ارسال
در 41 دقیقه قبل، rahomah گفته است :

با سلام

وقت بخیر

برای این کار وارد مسیر نمایش » فهرست ها شوید سپس در قسمت راست از بخش "پیوند های دلخواه" عنوان خود را وارد کنید سپس به جای آدرس url،  # رو قرار دهید 

اگر بخش "پیوند های دلخواه" برای شما فعال نمی باشد در سمت چپ بالای صفحه از بخش تنظیمات صفحه می توانید تیک مورد نظر رو بزنید تا واستون فعال بشه

موفق باشید

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، rahomah گفته است :

با سلام 

سلام برای این کار باید منوی اصلیت از نوع پیوندهای دلخواه باشه که بتونی از # تو URL استفاده کنی 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...