رفتن به مطلب

بروزرسانی قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان گران قدر.میخوام قالبم رو از نسخه ی 1.4 به نسخه ی جدیدش 3.1.2 بروزرسانی کنم.

فایل قالب رو کامل دانلود کردم.حالا چطور آپدیت کنم و آیا عکسها و محصولاتم دچار مشکل میشند یا خیر؟

لینک به ارسال

@pardedecor

سلام 

اگه قالب ها هر دو یکی هستن. و همچنین قالب فعلی که روی سایت هست توسط خودتون شخصی سازی نشده و فایل های قالب دستکاری نشده. میتونید فایل قالبتون رو تو هاست آپلود کنید تو مسیر:‌wp-content/themes/your-theme و سپس تو این مسیر اکسترکت کنید تا فایل های جدید قالب با فایل های قدیمی جایگزین بشن و قالب آپدیت بشه.

برای احتیاط حتما قبلا از انجام کار از سایت یه نسخه پشتیبان تهیه کنید.

موفق باشید...

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، pardedecor گفته است :

این هم شات از اکسترکت شده ی فایلی که دریافت کردم!

scr.jpg

وقت بخیر

به دو صورت این کارو میتونین انجام بدین

یکی اینکه از اطلاعات خود از پنل وردپرس بیرون ریزی کنید و سپس قالبو با اینیستالر خود نصب کنید و دوباره اطلاعات خود را درون ریزی کنید

و روش دوم اینکه از فردی که قالب رو خریداری کردید درخواست کنین تا فایل هایی که به تازگی ایجاد شده و فایل هایی که درش تغیراتی ایجاد شده رو بهتون بگن که فقط اون فایلارو آپلود کنید تا مشکلی پیش نیاد

ولی توجه داشته باشید که آخرین  نسخه ی قالب کات شاپ با درگاه واسط ها سازگاری نداره و فقط میتونه به درگاه pay.ir متصل بشه

ولی تا نسخه ی 1.6 با همه ی درگاه ها سازگاری کامل داره

موفق باشید

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

@pardedecor

سلام 

اگه قالب ها هر دو یکی هستن. و همچنین قالب فعلی که روی سایت هست توسط خودتون شخصی سازی نشده و فایل های قالب دستکاری نشده. میتونید فایل قالبتون رو تو هاست آپلود کنید تو مسیر:‌wp-content/themes/your-theme و سپس تو این مسیر اکسترکت کنید تا فایل های جدید قالب با فایل های قدیمی جایگزین بشن و قالب آپدیت بشه.

برای احتیاط حتما قبلا از انجام کار از سایت یه نسخه پشتیبان تهیه کنید.

موفق باشید...

نه دستی تو فایلهای قالب نبردم.

یعنی از شاتی که دادم تو مسیر wp-content-themes-ghalebeX برم و شاتی که مجدد دادم رو zip کنم و تو مسیری که شما فرمودید آپلود و اکسترکت کنم؟

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، pardedecor گفته است :

یعنی از شاتی که دادم تو مسیر wp-content-themes-ghalebeX برم و شاتی که مجدد دادم رو zip کنم و تو مسیری که شما فرمودید آپلود و اکسترکت کنم؟

بله تو این مسیر برید:

wp-content-themes-

و فایل قالبتون رو zip شده آپلود کنید و سپس اکسترکت کنید.

وقتی اسم قالب جدید که قرار هست آپلود کنید با اسم قالب فعلی که روی سایت اکتیو هست فولدرهاشون یکی باشه. تو همین مسیر که wp-content/themes/ برید و اکسترکت رو انجام بدید فایل ها چون تکراری هستن replace انجام میشه.

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، pardedecor گفته است :

در 5 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

به دو صورت این کارو میتونین انجام بدین

یکی اینکه از اطلاعات خود از پنل وردپرس بیرون ریزی کنید و سپس قالبو با اینیستالر خود نصب کنید و دوباره اطلاعات خود را درون ریزی کنید

و روش دوم اینکه از فردی که قالب رو خریداری کردید درخواست کنین تا فایل هایی که به تازگی ایجاد شده و فایل هایی که درش تغیراتی ایجاد شده رو بهتون بگن که فقط اون فایلارو آپلود کنید تا مشکلی پیش نیاد

ولی توجه داشته باشید که آخرین  نسخه ی قالب کات شاپ با درگاه واسط ها سازگاری نداره و فقط میتونه به درگاه pay.ir متصل بشه

ولی تا نسخه ی 1.6 با همه ی درگاه ها سازگاری کامل داره

موفق باشید

متاسفانه کسی که خریداری کردم ازش پاسخگو نیست.اگه تمام فایلهای قالب رو جایگزین کنم ممکنه مشکلی پیش بیاد!؟

scr2.jpg

لینک به ارسال
در هم اکنون، pardedecor گفته است :

متاسفانه کسی که خریداری کردم ازش پاسخگو نیست.اگه تمام فایلهای قالب رو جایگزین کنم ممکنه مشکلی پیش بیاد!؟

مشکلی که پیش نمیاد فقط دیتاهاتونو از دست میدین

به سایتتون نگاه کردم در صفه ی اصلی و فوتر صفحه ی اصلی تغیراتیو ایجاد کردین اگه قالبو از قسمت تم ها آپلود کنید تغیراتتونو از دست میدین

بهترین کار اینه که به صورت دستی قالبو آپدیت کنین

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

مشکلی که پیش نمیاد فقط دیتاهاتونو از دست میدین

به سایتتون نگاه کردم در صفه ی اصلی و فوتر صفحه ی اصلی تغیراتیو ایجاد کردین اگه قالبو از قسمت تم ها آپلود کنید تغیراتتونو از دست میدین

بهترین کار اینه که به صورت دستی قالبو آپدیت کنین

اون تغییرات مهم نیست زیاد دوباره انجام میدم.اما مطالبی که هست مثل عکسها و محصولاتم و مقاله و ... اونها که از بین نمیرند؟!!!

لینک به ارسال

اون تغییرات مهم نیست زیاد دوباره انجام میدم.اما مطالبی که هست مثل عکسها و محصولاتم و مقاله و ... اونها که از بین نمیرند؟!!!

شما یه کاری کنید

فقط قالب رو با یه اسم دیگه داخل هاست آپلود کنید بعد از پنل قالب جدید رو فعال کنید ببینین قالبتون به هم میخوره یا نه 

به احتمال زیاد موردی پیش نیاد اگه دیدین مشکلی پیش اومد فایل sql قالب جدید رو داخل یه دیتابیس دیگه آپلود کنید  بعد با فایل دیتابیس قبلی مقایسه کنید ببینین اگه جداول جدیدی توش اضافه شده رو دانلود کنین و در دیتابیس قدیمی آپلود کنید بعد دوباره تست کنین مشکلتون حل میشه

فقط توجه داشته باشید قبل از همه ی این کار ها از سایت خود بک آپ بگیرین که بعدا مشکلی پیش نیاد

موفق باشید

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

شما یه کاری کنید

فقط قالب رو با یه اسم دیگه داخل هاست آپلود کنید بعد از پنل قالب جدید رو فعال کنید ببینین قالبتون به هم میخوره یا نه 

به احتمال زیاد موردی پیش نیاد اگه دیدین مشکلی پیش اومد فایل sql قالب جدید رو داخل یه دیتابیس دیگه آپلود کنید  بعد با فایل دیتابیس قبلی مقایسه کنید ببینین اگه جداول جدیدی توش اضافه شده رو دانلود کنین و در دیتابیس قدیمی آپلود کنید بعد دوباره تست کنین مشکلتون حل میشه

فقط توجه داشته باشید قبل از همه ی این کار ها از سایت خود بک آپ بگیرین که بعدا مشکلی پیش نیاد

موفق باشید

با نهایت سپاس و تشکر از شما و دوستان دیگه.

لینک به ارسال

با نهایت سپاس و تشکر از شما و دوستان دیگه.

سپاس از محبتتون 

به جای تشکر از دکمه ی امتیاز دهی استفاده کنید تا تعداد پیام ها زیاد نشه و دیگران هم بتونن از مطالب استفاده کنن

موفق و سربلند باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...