رفتن به مطلب

ارور 404

hassan.0152

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

بنده ارور 404 زیادی سایتم داره بخاطره اینکه افزونه ووکامرس و از سایتم حذف کردم و محصولاتی که وجود داشت هم نابود شد و گوگل الان تند تند 404 ثبت میکنه و من یک مدت دستی با افزونه سئو ریدایرکت 301 میکردم و الان افزونه 404 to 301 نصب کردم و قشنگ کار میکنه و ارور 404 اتوماتیک ریدایرکت 301 میکنه به صفحه ای که دادم . ولی هنوزم گوگل زحمت میکشه 404 ثبت میکنه 

باید چیکار کنم ؟

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، hassan.0152 گفته است :

سلام خسته نباشید

بنده ارور 404 زیادی سایتم داره بخاطره اینکه افزونه ووکامرس و از سایتم حذف کردم و محصولاتی که وجود داشت هم نابود شد و گوگل الان تند تند 404 ثبت میکنه و من یک مدت دستی با افزونه سئو ریدایرکت 301 میکردم و الان افزونه 404 to 301 نصب کردم و قشنگ کار میکنه و ارور 404 اتوماتیک ریدایرکت 301 میکنه به صفحه ای که دادم . ولی هنوزم گوگل زحمت میکشه 404 ثبت میکنه 

باید چیکار کنم ؟

وقت بخیر

به صفحاتی که ارور 404 ثبت میکنه توجه کنین اگه لینک ها به درستی ریدایرکت میشن، توی گوگل وب مستر mark and fixed رو بزنین و منتظر بمونین گوگل دوباره وبسایتتونو ایندکس کنه

موفق باشید

لینک به ارسال
در 57 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

به صفحاتی که ارور 404 ثبت میکنه توجه کنین اگه لینک ها به درستی ریدایرکت میشن، توی گوگل وب مستر mark and fixed رو بزنین و منتظر بمونین گوگل دوباره وبسایتتونو ایندکس کنه

موفق باشید

اینکارارو کردم که دیدم باز ارور میده که گفتم ... حتما چند روز طول میشه تا دوباره ایندکس کنه

ویرایش شده توسط hassan.0152
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، hassan.0152 گفته است :

اینکارارو کردم که دیدم باز ارور میده که گفتم ... حتما چند روز طول میشه تا دوباره ایندکس کنه

وقت بخیر

عرض که کردم اول همه  ی لینکایی که توی گوگل وب مستر ارور 404 داده رو بررسی کنید اگه دیدین مشکلی نداره و به درستی ریدایرکت میشه اون کاری کی گفتمو انجام بدین و صبر کنین گوگل دوباره ایندکسش کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...