رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.میخوام بعضی از دسته هام (که البته دسته ی مادرِ ماقبلشون فرق میکنه(ولی دسته ی مادر کلی شون یکیه)) رو به یه نامک بنویسم.یعنی نامکشون یکی باشه اما هر کاری میکنم نامکِ دسته ی بالاترش هم میاد جز نامکش و نمیشه ویرایشش هم کرد.باید چه کار کنم؟؟

مثلا:دسته ی مادر=آهنگ ، بعد همین آهنگ میشه پاپ ، رپ ، سنتی ، و این سه دسته هر کدوم تقسیم میشه به 1397 و 1396 و 1395.اما نامک این سه سال رو که میخوام توی هرکدوم از دسته های پاپ و رپ و سنتی ، مشابه بذارم نمیشه.افزونه ای راه حلی نداره؟ 

لینک به ارسال

سلام و درود @montasar

دسته بندی ها در وردپرس به صورت سلسله مراتبی هستن و طبیعتا نامک دسته ها هم به صورت سلسله مراتبی تعریف شده است.

در نتیجه مورد مدنظر شما ممکن نیست.

میتونید برای سال از تگ استفاده کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، montasar گفته است :

آخه میدونید ، وقتی که دسته ی بالا تر متفاوته دلیلی نداره که بین نامک های مشابه تداخل ایجاد بشه

ساختار وردپرس جوری طراحی شده که هر نامک باید به خودی خود یکتا باشه مثل آیدیش که یکتا هست. به همین علت هنگام ساخت یک دسته وردپرس با استفاده از تابع wp_unique_term_slug اگر نامک یونیک نباشه میاد نامک رو با اضافه کردن نامک دسته مادر یا مثلا اضافه کردن اعداد یونیک میکنه.

علت این امر هم احساس میکنم اینه که میتونه توی سیستم روتینگ یا همون مسیریابی وردپرس مشکل ایجاد کنه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...