رفتن به مطلب

در خواست افزونه امار

پست های پیشنهاد شده

در 2 ساعت قبل، karimgh64 گفته است :

سلام یه افزونه اماری به من معرفی کنید که بتونم امار وردی از گوگل رو بتونم ببینم چه اسم های رو جستجو کردن وارد سایت شدن

افزونه‌ای که دوستمون معرفی کردند خیلی خوبه ولی اخیرا وقتی به نسخه‌ی جدید وردپرس آپدیت کرده ام با مشکل مواجه شده است. یعنی آمار را ناقص و درهم نشون میده. منتظرم ببینم آپدیت جدید برای افزونه خواهند داد یا نه.

در کنار این گوگل آنالیتیکس هم خیلی خوب است و بهتون توصیه می‌کنم.

در بین سایت‌های ایرانی آمارگیر ایلیاما هم خیلی خوب است. تفکیک عالی از آمار و کلمات جستجو شده و سیستم کاربران و موقعیت جغرافیایی و مرورگر و ساعات رترافیک و ... را بهتون میده. فقط من یک هفته ازش استفاده کردم و چون صفحات وب سایت من خیلی کم حجم هستند کد این سایت باعث سنگین شدن لود سایت می شد. به همون خاطر مجبور شدم کدهاش را بردارم ولی واقعا خوب بود. البته آمارگیر سایت هیت استپس هم است که برای استفاده از تمام امکاناتش باید اشتراک ماهانه بخرید.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، miraziz گفته است :

افزونه‌ای که دوستمون معرفی کردند خیلی خوبه ولی اخیرا وقتی به نسخه‌ی جدید وردپرس آپدیت کرده ام با مشکل مواجه شده است. یعنی آمار را ناقص و درهم نشون میده. منتظرم ببینم آپدیت جدید برای افزونه خواهند داد یا نه.

در کنار این گوگل آنالیتیکس هم خیلی خوب است و بهتون توصیه می‌کنم.

در بین سایت‌های ایرانی آمارگیر ایلیاما هم خیلی خوب است. تفکیک عالی از آمار و کلمات جستجو شده و سیستم کاربران و موقعیت جغرافیایی و مرورگر و ساعات رترافیک و ... را بهتون میده. فقط من یک هفته ازش استفاده کردم و چون صفحات وب سایت من خیلی کم حجم هستند کد این سایت باعث سنگین شدن لود سایت می شد. به همون خاطر مجبور شدم کدهاش را بردارم ولی واقعا خوب بود. البته آمارگیر سایت هیت استپس هم است که برای استفاده از تمام امکاناتش باید اشتراک ماهانه بخرید.

سلام توی دمدی سایت زدم خبری از وروید گوگل نبود بعد این کد رو که باید داخل سایت بزنم برای امار گیر برای سایت مشکلی داره یا خیر

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، karimgh64 گفته است :

سلام یه افزونه اماری به من معرفی کنید که بتونم امار وردی از گوگل رو بتونم ببینم چه اسم های رو جستجو کردن وارد سایت شدن

وقت بخیر

قبل از باز کردن تاپیک اگه توی انجمن یه سرچ بزنین جواب سوال شما داده شده

برای این مورد بهترین گزینه گوگل وب مستر هستش که میتونین آمار دقیقی رو به دست بیارین

افزونه ای هم که دوستان معرفی کردن فشار زیادی روی سرور میاره بهتره ازش استفاده ای نکنین

یه افزونه هم هستش که آمار دقیق رو همون لحظه توی تلگرام داخل یه ربات واستون ارسال میکنه که رایگان نیستش 

اگه تمایل داشتین خصوصی در تماس باشید تا بیشتر در مورد افزونه بهتون توضیح بدم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، karimgh64 گفته است :

سلام توی دمدی سایت زدم خبری از وروید گوگل نبود بعد این کد رو که باید داخل سایت بزنم برای امار گیر برای سایت مشکلی داره یا خیر

برای ورودی های گوگل  wp-statistics خوب است اگر با دقت در امکانات افزونه بگردید کلمات جستجو شده را هم نشون میده. ولی بهترین راه استفاده از گوگل آنالیتیکس است. چون افزونه  wp-statistics افزونه‌ی سنگینی است متاسفانه. او سایتی را هم که من معرفی کردم همانگونه که متذکر شدم لود سایت را سنگین میکنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...