رفتن به مطلب

بالاترین درامدی شما از سایت چقدر بوده

karimgh64

پست های پیشنهاد شده

در 2 ساعت قبل، karimgh64 گفته است :

سلام درامد شما از سایت شخصی خودتا چقدر بوده به نظر شما سایت 1 تا 500 الکسا چقدر درامد دارن  من خود 21000 تومان سال 88 که بهم ندادنش

وقت بخیر

سوالتون گنگ بود متوجه سوالتون نشدم 

واضح تر بپرسید

لینک به ارسال
  • Morteza عنوان را به بالاترین درامدی شما از سایت چقدر بوده تغییر داده است
در در 8/17/2018 at 13:02، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

سوالتون گنگ بود متوجه سوالتون نشدم 

واضح تر بپرسید

من  قصد دارم سایت موزیک رو رشد بدم منظورم سرمایه گذاری میخوام ببینم درامد ایا داره یا نه مثلا سایت رتبه 1 ایران تا رتبه 500 ایران چقدر درامد دارند

ایا شما چقدر دادمد داشتین

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، karimgh64 گفته است :

من  قصد دارم سایت موزیک رو رشد بدم منظورم سرمایه گذاری میخوام ببینم درامد ایا داره یا نه مثلا سایت رتبه 1 ایران تا رتبه 500 ایران چقدر درامد دارند

ایا شما چقدر دادمد داشتین

درود

برای فعالیت های تحت وب درآمد ثابتی وجود ندارد

شاید یک روز سفارشی داشته باشید دو روز نداشته باشید 

ولی اگه تخصص دارین یه سایت شرکتی طراحی کنین و در زمینه ی طراحی و میزبانی فعالیت کنین ولی اگه نه دانشتون در حد مدیریت یک وبسایت هستش سایت موزیک خوبه ولی به شرطی که به خوبی سئوش کنین و مطالبتون به زودی ایندکس بشن

و سعی کنین از ابزار هایی استفاده کنین که کار آپلود و دانلود رو واستون راحت کنه

هر سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در در 8/19/2018 at 12:45، miladalizadeh گفته است :

درود

برای فعالیت های تحت وب درآمد ثابتی وجود ندارد

شاید یک روز سفارشی داشته باشید دو روز نداشته باشید 

ولی اگه تخصص دارین یه سایت شرکتی طراحی کنین و در زمینه ی طراحی و میزبانی فعالیت کنین ولی اگه نه دانشتون در حد مدیریت یک وبسایت هستش سایت موزیک خوبه ولی به شرطی که به خوبی سئوش کنین و مطالبتون به زودی ایندکس بشن

و سعی کنین از ابزار هایی استفاده کنین که کار آپلود و دانلود رو واستون راحت کنه

هر سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

فعلا قد دارم یه سایت موزیک دارم بیارمش بالا خودم دوست دارم از سایت های مثل  ای نتورک درامد پاپ به دست بیارم فقد دوست داشتم ببینم تا چقد درامد میشه در اورد اخه خود سایت ای نتورک یه نمودار درامد ماله سایت گذاشته بود روزی سه میلیون درامد از سایت یکی از کاربرانش به دست اورده بود من خودم با شریک قبلیم ماهی 90000 داشتیم  و بعد منظور شما از ابزار چی هستش

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...