رفتن به مطلب

مشکل در افزونه دکان

پست های پیشنهاد شده

وقت بخیر
من برای فروشگاهم از افزونه دکان نسخه پرو استفاده میکنم.
فروشگاه من دارای انبار مرکزی است یعنی فروشنده ها محصولشون رو برای ما ارسال میکنن و ما از طریق پست و یا حمل و نقل دیگه ای برای مشتری ارسال میکنیم.
حالا اگه یک مشتری از دو فروشنده، همزمان دو کالا خریداری کنه در برگه تسویه حساب دوتا هزینه حمل و نقل رو نمایش میده و من نمیخام اینجوری باشه یعنی باید یک گزینه حمل و نقل نمایش داده بشه و اون حمل و نقل اصلی سایت باشه نه چیز دیگه ای!!!
حتی وقتی گزینه حمل و نقل فروشنده ها رو هم غیرفعال میکنم باز همون حالت تکرار میشه(دوتا حمل و نقل نمایش داده میشه)

http://uupload.ir/files/lwk_06g2_untitled.png

فقط در صورتی این مشکل حل میشه که من افزونه دکان پرو رو غیرفعال کنم و فقط نسخه لایت فعال باشه
حالا سئوال من از شما اینه که آیا افزونه دکان کلا شکل و کارکردش همینه! یعنی برای هر فروشنده فقط و فقط یک حمل و نقل نشون میده و اصلا امکانش نیست که حمل و نقل مرکزی یا در مجموع یک حمل و نقل نمایش داده بشه؟؟
و اگه جواب بالا خیر هست پس امکانش هست که افزونه ای رو که من روی قالبم نصب بوده و به طور کامل خریداری کردم مشکل داشته و تیم ترجمه اش این مشکل رو برای افزونه ایجاد کردن؟؟؟
و آیا افزونه ای که شما دارین این مشکل رو نداره؟؟؟
لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام

از جایی که افزونه رو تهیه کردید راهنمایی بخواهید.

محصولات تجاری در این انجمن پشتیبانی نمی شوند.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...