رفتن به مطلب

واترمارک در هنگام ویرایش پست

پست های پیشنهاد شده

سلام

افزونه ای نمیشناسید که بشه در هنگام ویرایش پست،  به عکس واترمارک اضافه کرد و جایگاه واترمارک روی عکس رو هم همون لحظه مشخص کرد

چندتا افزونه واترمارک تست کردم اکثرا یه تنظیم ثابت دارن و موقع ویرایش پست هیچکاری نمیشه کرد، فقط اتوماتیک اگه عکسی آپلود بشه به صورت ثابت یه جای مشخص واترمارک رو اضافه میکنن

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، Milad._.R گفته است :

سلام

افزونه ای نمیشناسید که بشه در هنگام ویرایش پست،  به عکس واترمارک اضافه کرد و جایگاه واترمارک روی عکس رو هم همون لحظه مشخص کرد

چندتا افزونه واترمارک تست کردم اکثرا یه تنظیم ثابت دارن و موقع ویرایش پست هیچکاری نمیشه کرد، فقط اتوماتیک اگه عکسی آپلود بشه به صورت ثابت یه جای مشخص واترمارک رو اضافه میکنن

وقت بخیر

شما از افزونه هایی که میگین استفاده کنین بعد بهش پوزیشن بدین و محلی رو که میخواین واترمارک نشون داده بشه رو تنظیم کنین

موفق باشید

لینک به ارسال
در 28 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

شما از افزونه هایی که میگین استفاده کنین بعد بهش پوزیشن بدین و محلی رو که میخواین واترمارک نشون داده بشه رو تنظیم کنین

موفق باشید

مشکل اینجاست که میخوام برای هرعکس پوزیشن رو مشخص کنم

نه اینکه یه چیز ثابت باشه. یا هر بار مجبور باشم به تنظیمات افزونه برم

میخوام همون لحظه ویرایش تصویر بزنم و واترمارک رو با مشخص کردن پوزیشن به عکس اضافه کنم

لینک به ارسال
در هم اکنون، Milad._.R گفته است :

مشکل اینجاست که میخوام برای هرعکس پوزیشن رو مشخص کنم

نه اینکه یه چیز ثابت باشه. یا هر بار مجبور باشم به تنظیمات افزونه برم

میخوام همون لحظه ویرایش تصویر بزنم و واترمارک رو با مشخص کردن پوزیشن به عکس اضافه کنم

دردود

اونوقت باید افزونرو سفارشی سازی کنید که برای هر تصویرتون، مسیر واترمارکو مشخص کنین

لینک به ارسال
در 41 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

دردود

اونوقت باید افزونرو سفارشی سازی کنید که برای هر تصویرتون، مسیر واترمارکو مشخص کنین

متوجه نمیشم

منظورتون اینه که به یک برنامه نویس بگم ویرایشش کنه؟

یعنی افزونه رایگانی نیست که این قابلیت رو داشته باشه؟

لینک به ارسال

ساده ترین راه برای این که واقعا دستتون باز باشه برای هر عکس جدا انجام بدید استفاده از فتوشاپه . هر عکس نهایتا 20 ثانیه ازتون وقت میگیره

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، pouria7777 گفته است :

ساده ترین راه برای این که واقعا دستتون باز باشه برای هر عکس جدا انجام بدید استفاده از فتوشاپه . هر عکس نهایتا 20 ثانیه ازتون وقت میگیره

بله ولی اونطوری خیلی وقت گیر میشه

حدود هزار تا پست آماده رو سایت هست، حالا تصمیم گرفتیم روی عکس هاش واترمارک هم اضافه کنیم. با پلاگین میشه کل عکس های اپلود شده رو واترمارک زد در یک لحظه

ولی پوزیشن واترمارک مهمه و باید برای هر عکس مشخص کنم

لینک به ارسال

من یه مدت از ایزی واترمارک استفاده می کردم اما خیلی راضی نبودم ترجیح دادم خودم روی عکس آرم بزارم. چون ی وقت هایی میاد روی نوشته عکس و ... ولی اگر عکس هاتون بزرگه و خیلی متن نداره میتونید از این افزونه استفاه کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...