رفتن به مطلب

ریدایرکت سایت

Sitecheckup

پست های پیشنهاد شده

سلام
وب سایت وردپرسی من بعد از مدتی هک شده و بعضی اوقات به یک ادرس دیگه ریدایرکت میشه و وقتی توی سرچ کنسول فچ میکنم میزنه که ریدایرکت شده به فلان آدرس
حالا میخام بدونم که این مشکل رو چجوری میتونم حل کنم و بدونم دستور ریدایرکت کدوم قسمت قرار گرفته
ممنون

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Sitecheckup گفته است :

سلام
وب سایت وردپرسی من بعد از مدتی هک شده و بعضی اوقات به یک ادرس دیگه ریدایرکت میشه و وقتی توی سرچ کنسول فچ میکنم میزنه که ریدایرکت شده به فلان آدرس
حالا میخام بدونم که این مشکل رو چجوری میتونم حل کنم و بدونم دستور ریدایرکت کدوم قسمت قرار گرفته
ممنون

سلام با افزونه ی wp-wordfence سایت خودتون رو اسکن کنید و قبلش تنظیماتش رو به شکلی تنظیم کنید که قالب و افزونه هارو هم اسکن کنه

بع از ذخیره سازی تنظیمات به بخش اسکن برید تا کل سایتتون رو اسکن کنه و تمام فایل هایی که تغییر کردن و یا شل دارن رو به شما نمایش بده و بتونید مشکلتون رو برطرف کنید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Sitecheckup گفته است :

سلام
ممنون

وقت بخیر

در صورت تمایل سایتتونو اسکن میکنم و مشکلاتشو میگم بهتون

موفق باشید

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، amin_b1993 گفته است :

سلام با افزونه ی wp-wordfence سایت خودتون رو اسکن کنید و قبلش تنظیماتش رو به شکلی تنظیم کنید که قالب و افزونه هارو هم اسکن کنه

بع از ذخیره سازی تنظیمات به بخش اسکن برید تا کل سایتتون رو اسکن کنه و تمام فایل هایی که تغییر کردن و یا شل دارن رو به شما نمایش بده و بتونید مشکلتون رو برطرف کنید

سلام ممنون
من نتونستم از نسخه رایگانش استفاده کنم
حتما باید پریمیوم بخرم؟

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، Sitecheckup گفته است :

سلام ممنون
من نتونستم از نسخه رایگانش استفاده کنم
حتما باید پریمیوم بخرم؟

نه نیازی نیست میتونین از نسخه ی رایگانشم استفاده کنین

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

دوستان سلام من هم همین مشکل رو دارم و هر کاری بگید کردم وردپرس رو دوباره ریختم پوسته رو دوباره ریختم افزونه ها رو پاک کردم و هر کاری بگید کردم نشد که نشد هنوزم به سایت دیگه ریدایرکت میکنه اگر کسی میتونه کمک کنه ممنونش میشم. asianmovie.ir بعد از باز شدن سایت به صفحات که میریم ریدایرکت میکنه.

لینک به ارسال

شما از افزونه یا پوسته نال/کرک شده استفاده می کنید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...