رفتن به مطلب

تائین فاصله منظم با css

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقت بخیر

من در منو موبایل مسلما یک هدر دارم که داخل هدر دکمه منو و سبدخرید و ایکن جست و جو هست و الان میخوام از سمت چپ هدر تا سمت راست یک فاصله منظم بدم

مثلا بشه بین هر ایکن تا ایکن بعدی که مثلا ایکن سبدخرید 5px فاصله باشه تو تو هم نباشه ایکن ها و نظم داده بشه

لطفا راهنمایی بفرمایید چطوری باید بفهمم الان چند پیکس فاصله هست الان تمام این ها مارجین 0 دارن ولی مثلا نصف سبدخرید رفته تو دکمه منو

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، mohammad_mh گفته است :

سلام

وقت بخیر

من در منو موبایل مسلما یک هدر دارم که داخل هدر دکمه منو و سبدخرید و ایکن جست و جو هست و الان میخوام از سمت چپ هدر تا سمت راست یک فاصله منظم بدم

مثلا بشه بین هر ایکن تا ایکن بعدی که مثلا ایکن سبدخرید 5px فاصله باشه تو تو هم نباشه ایکن ها و نظم داده بشه

لطفا راهنمایی بفرمایید چطوری باید بفهمم الان چند پیکس فاصله هست الان تمام این ها مارجین 0 دارن ولی مثلا نصف سبدخرید رفته تو دکمه منو

سلام 

برای اینکار میتونید از margin استفاده کنید. و مقدارش رو تا حددی که مدنظرتون هست افزایش یا کاهش بدید.

برای استفاده از این خاصیت در css باید به شکل زیر عمل کنید.

ابتدا کلاس یا آیدی المنتی که قصد دارید اطرافش فاصله ایجاد کنید رو در بیارید در اینجا مثلا کلاس المنت ما myclass هست. سپس به شکل زیر کد استایل رو براش مینویسیم:

.myclass{
	margin: 5px;
}

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mohammad_mh گفته است :

سلام

وقت بخیر

آدرس سایت رو بدین بهتر می تونیم کمک تون کنیم

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mohammad_mh گفته است :

سلام

وقت بخیر

وقت بخیر

ابتدا باید از کدیا کوئری استفاده کنید که تغیرات داده شده در کد ها باعث به هم خوردن صفحه ی سایت در کامپیوتر نشه و فقط تغیراتتون در موبایل اعمال بشه

این موردیم که فرمودین به چند روش قابل حله

اولین روش این هستش که به div مادرش margin تعیین کنین تا کل المان از تمامی سمت ها فاصله بگیره

دومین روش هم این هستش که به هر کدام از div جستجو | منو | و ایکون سبد خرید padding قرار بدین تا هر یک از این المان ها از هم فاصله گرفته و به شکل منظمی در موبایل دیده بشن

اگرم سایتتون از بوت استرپ استفاده کرده میتونین به بخش جستوجو و منو col-xs-12 بدین و برای ایکون سبد خرید هم پوزیشن قرار بدین و نسبت به سلیقه ی خود مسیرشو معین کنین

بازم سوالی داشتین بپرسین من پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...